Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 22 km półmaraton

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Antoni Wróbel 1947 PĘPOWO KARTUSKIE Zico Racing Speed Team
2 Henryk Koszczuk 1947 Ożarów Mazowiecki JUNGHEINRICH
3 Edmund Łapuć 1948 Białystok
4 Wojciech Stefaniak 1949 Gdynia
5 Slawomir Blazejczyk 1950 Olsztyn Slawek B
6 MAREK ŻOŁNOWSKI 1951 BANIOCHA Amator
7 Wojciech Maciukiewicz 1952 Wrocław
8 Cezary Kosko 1953 Olsztyn
9 Sławomir Rybaczuk 1953 Warszawa
10 Sławomir Chojecki 1954 Warszawa
11 Zbigniew Glinkowski 1956 Wrocław
12 Waldemar Zadroga 1957 Pisz Na rolkach przez Mazury
13 Andrzej Lemieszek 1958 Giżycko GIZYCKIE STOWARZYSZENIE LYZWIARSKIE CZARNE PANTERY
14 Ewa Janko-Mielcarska 1958 Warszawa Korona Wilanów Masters
15 Aleksander Turczyński 1959 Białystok brak klubu
16 Wiesław Browarczyk 1959 Lębork Amator
17 Anna Krasuska 1959 Elbląg KS Orzeł Elbląg
18 Leszek Nowicki 1961 Inowroclaw
19 Wojciech Witkowski 1961 KOZUCHOW Wrollowani Speed Team
20 Tomasz Frołowicz 1961 Mezowo
21 Andrzej Stolarski 1963 Warszawa
22 Andrzej Nagórski 1964 Pisz Amator
23 Jerzy Stankiewicz 1965 Wysokie Mazowieckie
24 slawomir Rogalski 1965 Stargard amator - niezrzeszony
25 Jarosław Cudek 1965 Krypno
26 Mariusz Kosyl 1965 Iława
27 Mirosław Soczomski 1965 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
28 Adam Leończuk 1965 Białystok
29 Ewa Nowicka 1966 Inowroclaw
30 Witold Kościelniak 1966 Kraków KKSW
31 Barbara Czermińska 1966 Gdynia amator - niezrzeszona
32 Faustyna Andrzejak 1966 Poznań
33 Jacek Priebe 1967 Gniezno
34 HANNA Sławińska 1968 Gdańsk
35 Wiesław Mazurek 1968 Gdynia Prolube Masters
36 Barbara Budner 1969 Gruszczyn
37 Dorota Jędruch-Witkowska 1969 KOŻUCHÓW Wrollowani Speed Team
38 Krzysztof Murawski 1970 Chwaszczyno
39 Tomasz Jarmocik 1970 Białystok-Grabówka
40 Robert Prajsnar 1970 Warszawa Speeding Turtles
41 Joanna Błońska 1970 Warszawa
42 Aleksandra Żerko 1970 Sopot
43 KATARZYNA URZYKOWSKA 1970 WARSZAWA
44 Beata Gołacka-Piotrowska 1970 Warszawa
45 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA
46 Dariusz Szymski 1970 Kraków KKSW Krak
47 Mikołaj Siebieszuk 1971 Białystok Black & Yellow Skating
48 Wiesław Parzych 1971 Ruciane Nida
49 Marek Kwit 1971 Białystok
50 Michał Szombara 1971 Warszawa, pow. Warszawa Legia Warszawa Masters
51 Robert Stasieluk 1971 Białystok Black & Yellow Skating
52 Beata Połowniak 1971 Piła
53 Joanna Jarmocik 1971 Grabówka Black & Yellow Skating
54 Konrad Korba 1972 Przasnysz amator - niezrzeszony
55 Kamila Wierzgacz 1972 Gdynia
56 Agnieszka Prajsnar 1972 Warszawa Speeding Turtles
57 Zbigniew Krupa 1973 Białystok Black & Yellow Skating
58 Maciej Wiśniewski 1973 Warszawa
59 Tomasz Zając 1973 Poznań
60 Adam Sawicki 1973 Łapy
61 Monika Stachowska 1974 Gdańsk
62 Małgorzata Potocka 1974 Olsztyn Oto Ja
63 Astra Lejstrauts 1974 Riga BJC LAIMITE
64 Paweł Piejko 1974 Kraków KKSW Krak
65 Krzysztof Wyszyński 1974 Białystok Black & Yellow Skating
66 Janis Lejstrauts 1974 Riga BJC LAIMITE
67 Ewa Murawska 1974 Chwaszczyno
68 Wojciech Grzechulski 1975 Szczecin Rteam
69 Tomasz Tokarski 1975 Michałowo
70 Katarzyna Bilengrek 1975 Poznań
71 Jarosław Zapała 1975 Płock
72 Tadeusz Żymańczyk 1975 Polkowice
73 DARIUSZ KARCZEWSKI 1975 BIAŁYSTOK
74 HUBERT SZYSZKA 1975 ŚRODA WIELKOPOLSKA Zico Racing Speed Team/SSW Malta Poznań
75 Sławomir Szwajca 1976 Kraków
76 Iwona Ignaciuk 1976 Białystok Black & Yellow Skating
77 Andrzej Rusiecki 1976 BIAŁYSTOK Husaria Białystok
78 Małgorzata Blados 1976 Ostrów Mazowiecka
79 Anna Żymańczyk 1976 Polkowice
80 Wojciech Gryniewski 1977 Białystok Black & Yellow Skating
81 Jasiek Błoński 1977 Warszawa
82 Bożena Teleszewska 1977 Białystok Black & Yellow Skating
83 Magdalena Przetakiewicz 1977 Warszawa
84 Rafał Hampel 1977 Grodzisk Mazowiecki Sparta Masters Grodzisk Mazowiecki
85 Ryszard Niewęgłowski 1977 Gdańsk
86 Mariusz Burzyński 1977 Wasilków BSR
87 Bartosz Markowski 1977 Osowicze 93/4 Black & Yellow Skating
88 Jarosław Mydlarski 1977 Gdynia
89 Angelika Korczak 1978 Warszawa
90 Magdalena Lach 1978 Gdynia Roll4All
91 Urszula Iwanowicz 1978 Białystok Black & Yellow Skating
92 Marcin Pietura 1978 Kraków / Night Runners
93 Piotr Mitkowski 1978 Koronowo
94 Monika Czarnecka-Pawelec 1978 Wrocław Pingwiny z Patoskateparku
95 Rafał Walczak 1979 Poznań
96 Marcin Piotrowicz 1979 Nowe Miasto Lubawskie
97 Magdalena Wełnicka 1980 Warszawa
98 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
99 Czarek Kopras 1981 Białystok
100 Jacek Tymiński 1981 Mińsk Mazowiecki