Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 22 km półmaraton

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Katarzyna Sądek 1996 Poznań
2 Wioletta Bulanda 1981 Gliwice
3 Ewa Nowicka 1966 Inowroclaw
4 Wojciech Maciukiewicz 1952 Wrocław
5 Mariusz Kosyl 1965 Iława
6 Agata Chopiorska 1993 Katowice
7 Bartosz Kiełczewski 1990 Ignatki-Osiedle
8 Beata Połowniak 1971 Piła
9 KATARZYNA URZYKOWSKA 1970 WARSZAWA
10 Katarzyna Chojka 1982 Warszawa
11 Beata Gołacka-Piotrowska 1970 Warszawa
12 Michał Topka 1996 Gdańsk
13 Jarosław Zapała 1975 Płock
14 Aleksandra Szablewska 1987 Inowrocław
15 Małgorzata Tyksińska 1983 Mielec
16 Marcin Piotrowicz 1979 Nowe Miasto Lubawskie
17 Natalia Marut 2003 Swarzędz
18 WIKTORIA WODYCZKO 1997 CHOTOMÓW
19 Faustyna Andrzejak 1966 Poznań
20 Sławomir Rybaczuk 1953 Warszawa
21 Monika Korwin-Mikke 1983 Józefów
22 Jarosław Cudek 1965 Krypno
23 Anna Żymańczyk 1976 Polkowice
24 Agnieszka Szczepaniak 1995 Warszawa
25 Wojciech Babicz 1985 Warszawa
26 Bartosz Sobczyński 1983 Tczew
27 Sylwia Tymińska 1995 Warszawa
28 Adam Leończuk 1965 Białystok
29 Marta Zborowska 1982 Polkowice
30 Jerzy Stankiewicz 1965 Wysokie Mazowieckie
31 Anna Prochasek 1990 Skrbensko
32 Tomasz Cios 1984 Warszawa
33 Szymon Mazur 2006 Gdańsk
34 Tadeusz Żymańczyk 1975 Polkowice
35 Sławomir Szwajca 1976 Kraków
36 Angelika Korczak 1978 Warszawa
37 Małgorzata Wąsowicz 1984 INOWROCŁAW
38 Małgorzata Gierach 2000 Andrespol
39 Jagna Grych 1984 Gdańsk
40 Rafał Walczak 1979 Poznań
41 Wiesław Parzych 1971 Ruciane Nida
42 Piotr Mitkowski 1978 Koronowo
43 Małgorzata Blados 1976 Ostrów Mazowiecka
44 Paulina Elszkowska 1991 Toruń
45 Barbara Budner 1969 Gruszczyn
46 Tomasz Jarmocik 1970 Białystok-Grabówka
47 Sławomir Chojecki 1954 Warszawa
48 Marta Ryckowska 1996 Gdynia
49 Katarzyna Bilengrek 1975 Poznań
50 Jacek Tymiński 1981 Mińsk Mazowiecki
51 Magdalena Przetakiewicz 1977 Warszawa
52 Maria Ołdakowska 1982 Lublin
53 Jakub Budner 1995 Poznań
54 Karol Windorpski 1982 Gdynia
55 Magdalena Kretkiewicz 1994 Kowale
56 Jarosław Mydlarski 1977 Gdynia
57 Ryszard Niewęgłowski 1977 Gdańsk
58 Jasiek Błoński 1977 Warszawa
59 Kamila Wierzgacz 1972 Gdynia
60 Magdalena Wełnicka 1980 Warszawa
61 Marcin Elszkowski 1981 Toruń
62 Edmund Łapuć 1948 Białystok
63 Wojciech Stefaniak 1949 Gdynia
64 Daniel Sarwiński 2001 Słupsk
65 Magdalena Simborowska 2003 Warszawa
66 Zbigniew Glinkowski 1956 Wrocław
67 Dawid Radzewicz 1996 Rębielcz
68 Aneta Sroka 1983 Białystok
69 Joanna Błońska 1970 Warszawa
70 Ewa Murawska 1974 Chwaszczyno
71 Tomasz Tokarski 1975 Michałowo
72 Dorota Matejek 1991 Elbląg
73 Maciej Ruszczyk 1995 Warszawa
74 Jacek Priebe 1967 Gniezno
75 Aleksandra Żerko 1970 Sopot
76 Maciej Wiśniewski 1973 Warszawa
77 Katarzyna Markowska 1995 Lublin
78 Aleksandra Iglicka 1993 Ełk
79 Tomasz Frołowicz 1961 Mezowo
80 Leszek Nowicki 1961 Inowroclaw
81 Krzysztof Murawski 1970 Chwaszczyno
82 Klaudia Buczek 2000 Kobyłka
83 Joanna Maszkowska 1993 Olsztyn
84 Marek Kwit 1971 Białystok
85 Tomasz Zając 1973 Poznań
86 HANNA Sławińska 1968 Gdańsk
87 Tomasz Dziedzicki 1982 Jasło
88 Paweł Bieliński 1997 Warszawa
89 Cezary Kosko 1953 Olsztyn
90 Konrad Korba 1972 Przasnysz amator - niezrzeszony
91 slawomir Rogalski 1965 Stargard amator - niezrzeszony
92 Aleksander Turczyński 1959 Białystok brak klubu
93 Wiesław Browarczyk 1959 Lębork Amator
94 MAREK ŻOŁNOWSKI 1951 BANIOCHA Amator
95 Andrzej Nagórski 1964 Pisz Amator
96 Barbara Czermińska 1966 Gdynia amator - niezrzeszona
97 Mirosław Soczomski 1965 Zgorzelec Edi team Zgorzelec
98 Klaudia Konecka 1990 Białystok Outdoor Training Białystok
99 Antoni Wróbel 1947 PĘPOWO KARTUSKIE Zico Racing Speed Team
100 Karolina Konopko 1986 Białystok Juvenia Białystok