Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 22 km półmaraton

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Karlis Lejstrauts 2007 Riga BJC LAIMITE
2 Grzegorz Adamczyk 1993 Kraków KKSW Krak
3 Faustyna Andrzejak 1966 Poznań
4 Wojciech Babicz 1985 Warszawa
5 Daria Barcz 1991 Józefów Alkorolki
6 Jakub Bartosiewicz 1984 Gdynia Kopytka niosą mnie
7 Paweł Bieliński 1997 Warszawa
8 Katarzyna Bilengrek 1975 Poznań
9 Małgorzata Blados 1976 Ostrów Mazowiecka
10 Slawomir Blazejczyk 1950 Olsztyn Slawek B
11 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice VIKTORY HUSARIA
12 Izabela Borowik 1999 Mońki Black & Yellow Skating
13 Julia Borysewicz 1991 Białystok Black & Yellow Skating
14 Wiesław Browarczyk 1959 Lębork Amator
15 Klaudia Buczek 2000 Kobyłka
16 Barbara Budner 1969 Gruszczyn
17 Jakub Budner 1995 Poznań
18 Wioletta Bulanda 1981 Gliwice
19 Mariusz Burzyński 1977 Wasilków BSR
20 Joanna Błońska 1970 Warszawa
21 Jasiek Błoński 1977 Warszawa
22 Sławomir Chojecki 1954 Warszawa
23 Katarzyna Chojka 1982 Warszawa
24 Agata Chopiorska 1993 Katowice
25 Tomasz Cios 1984 Warszawa
26 Jarosław Cudek 1965 Krypno
27 Monika Czarnecka-Pawelec 1978 Wrocław Pingwiny z Patoskateparku
28 Igor Czerkawski 1989 Toruń ADK- AUTO
29 Barbara Czermińska 1966 Gdynia amator - niezrzeszona
30 Paula Doskowska 2007 Sanok UKS Sprint Sanok
31 Martyna Drużkowska 1987 Wroclaw Pingwiny z Patoskateparku
32 Paulina Duszak 1990 Gdańsk Fizjorole
33 Tomasz Dziedzicki 1982 Jasło
34 Paulina Elszkowska 1991 Toruń
35 Marcin Elszkowski 1981 Toruń
36 Tomasz Frołowicz 1961 Mezowo
37 Małgorzata Gierach 2000 Andrespol
38 Zbigniew Glinkowski 1956 Wrocław
39 Piotr Gorczak 1986 Wrocław Pingwiny z Patoskateparku
40 Beata Gołacka-Piotrowska 1970 Warszawa
41 Jagna Grych 1984 Gdańsk
42 Wojciech Gryniewski 1977 Białystok Black & Yellow Skating
43 Wojciech Grzechulski 1975 Szczecin Rteam
44 Rafał Hampel 1977 Grodzisk Mazowiecki Sparta Masters Grodzisk Mazowiecki
45 Julia Heinrich 2007 Bydgoszcz UKS Zryw Słomczyn
46 Aleksandra Iglicka 1993 Ełk
47 Iwona Ignaciuk 1976 Białystok Black & Yellow Skating
48 Karolina Ignatowicz 1995 Białystok Black & Yellow Skating
49 Urszula Iwanowicz 1978 Białystok Black & Yellow Skating
50 Ewa Janko-Mielcarska 1958 Warszawa Korona Wilanów Masters
51 Tomasz Jarmocik 1970 Białystok-Grabówka
52 Joanna Jarmocik 1971 Grabówka Black & Yellow Skating
53 Adrian Jarocki 1988 Białystok Black & Yellow Skating
54 Hanna Jaworska 1994 Olsztyn WMKS Olsztyn
55 Dorota Jędruch-Witkowska 1969 KOŻUCHÓW Wrollowani Speed Team
56 Tomasz Karaś 1983 Warszawa Legia Warszawa Masters
57 Dominika Karaś 1985 Warszawa Legia Warszawa Masters
58 Bartosz Kiełczewski 1990 Ignatki-Osiedle
59 Klaudia Konecka 1990 Białystok Outdoor Training Białystok
60 Bartosz Konopko 1988 Białystok Juvenia Białystok
61 Karolina Konopko 1986 Białystok Juvenia Białystok
62 Ralfs Konrads 2007 Riga Motum
63 Konrad Korba 1972 Przasnysz amator - niezrzeszony
64 Angelika Korczak 1978 Warszawa
65 Monika Korwin-Mikke 1983 Józefów
66 Witold Kościelniak 1966 Kraków KKSW
67 Cezary Kosko 1953 Olsztyn
68 Mariusz Kosyl 1965 Iława
69 Henryk Koszczuk 1947 Ożarów Mazowiecki MAPEI
70 Adam Kozłowski 1991 Białystok Black & Yellow Skating
71 Anna Krasuska 1959 Elbląg KS Orzeł Elbląg
72 Magdalena Kretkiewicz 1994 Kowale
73 Ilona Kulikowska 1991 Gdańsk Fizjorole
74 Piotr Kusa 1980 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
75 Marek Kwit 1971 Białystok
76 Magdalena Lach 1978 Gdynia Roll4All
77 Marta Lejstrauta 2007 Riga BJC LAIMITE
78 Astra Lejstrauts 1974 Riga BJC LAIMITE
79 Janis Lejstrauts 1974 Riga BJC LAIMITE
80 Andrzej Lemieszek 1958 Giżycko GIZYCKIE STOWARZYSZENIE LYZWIARSKIE CZARNE PANTERY
81 Adam Leończuk 1965 Białystok
82 Wojciech Maciukiewicz 1952 Wrocław
83 Adrianna Makowska 1993 Brześć Kujawski Passion for Blading
84 Katarzyna Markowska 1995 Lublin
85 Bartosz Markowski 1977 Osowicze 93/4 Black & Yellow Skating
86 Natalia Marut 2003 Swarzędz
87 Joanna Maszkowska 1993 Olsztyn
88 Dorota Matejek 1991 Elbląg
89 Szymon Mazur 2006 Gdańsk
90 Wiesław Mazurek 1968 Gdynia Prolube Masters
91 Piotr Mitkowski 1978 Koronowo
92 Ewa Murawska 1974 Chwaszczyno
93 Krzysztof Murawski 1970 Chwaszczyno
94 Jarosław Mydlarski 1977 Gdynia
95 Maryla Młynarczyk 1994 Białystok Black & Yellow Skating
96 Andrzej Nagórski 1964 Pisz Amator
97 Ryszard Niewęgłowski 1977 Gdańsk
98 Ewa Nowicka 1966 Inowroclaw
99 Leszek Nowicki 1961 Inowroclaw
100 Maria Ołdakowska 1982 Lublin