Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 43 km maraton

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
101 Marcin Koc 1977 Toruń Rolla Speed Team
102 Jarosław Konkol 1964 Pruszcz Gdański
103 Magdalena Korban 1994 Toruń
104 Paweł Korczak 1995 Dęblin
105 Wojciech Kościelniak 2001 Kraków KKSW Krak
106 Daniel Kotzian 1976 Warszawa Legia Warszawa Masters
107 Monika Kowalewska 1971 Ząbki Alkorolki
108 Damian Kowalski 1977 Gdansk/Warszawa ObiegUWka
109 GRZEGORZ KRAJEWSKI 1982 Grójec rolkigrojec.pl
110 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Szybka Rolka Team
111 Tomasz Kroczek 1973 Modlniczka KKSW Krak
112 Wiktoria Królikowska 2001 Łódź
113 Adam Kruk 1972 Włodawa
114 Dariusz Krystek 1981 Grodzisk Wielkopolski VICTORY HUSARIA
115 Tomasz Kseniak 1974 Gdańsk
116 Szymon Kubiak 1994 Warszawa
117 Anna Kucharek 1985 Ksawerów
118 Mariusz Kuśmirek 1971 Włodawa KCKL Włodawa
119 Andrus Kuusk 1987 Tallin Team Uus Maa
120 Ula Kuźmicka 1982 Warszawa
121 Radosław Kwiatkowski 1987 Grudziądz Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
122 Danuta Leśniewicz-Paraszka 1985 Warszawa MinionsSpeedTeam
123 Maksymilian Lewicki 1992 Sanok
124 Przemysław Lipski 1974 Warszawa Alkorolki
125 Łukasz Lis 1995 Szczecin Rolkomania
126 Paweł Lisowski 1988 Warszawa
127 Katarzyna Lizura 1996 Lubliniec
128 Marian Maciejewski 1957 Iława
129 Ludwik Macura 1959 Ochaby Wielkie
130 Agnieszka Mączyńska 1980 Piaseczno
131 Mateusz Maniakowski 1980 Legionowo
132 Sylwia Marczak 1975 Świętochłowice Silesia Skating Temish Team
133 Łukasz Maślanka 1975 Wielkie Drogi
134 Justyna Mateńczuk 1984 Szczecin
135 Aidas Matulaitis 1976 Vilnius
136 Jordi Matute 1964 Barcelona
137 Edyta Mazur 1994 Warszawa Slalom Academy
138 Dariusz Mazur 1978 Gdańsk
139 Sebastian Mazurek 1987 Gdynia Jabra Roller Team
140 Maks Michalczak 1984 Kraków KKSW Krak
141 Mariusz Michalski 1984 Pisz UKS Zwoleń-Team
142 Dominika Miękus 1983 Warszawa Rollschool
143 Arvis Miezitis 1983 Riga
144 Agnieszka MIKOŁAJCZYK 1985 Pabianice
145 Dorota Milewska 1980 Żory Silesia Skating Tempish Team
146 Natalia Mitkowska 1985 Koronowo
147 Vladislav Molitvik 1996 Warszawa
148 MACIEJ MOŃKA 1969 Sosnowiec
149 JORGE MONTES FERNÁNDEZ 1977 TUDELA
150 Jerzy Morgalla 1970 Rudy
151 Anna Muzyka 1989 Kyiv SAM Roller Club UKRAINE
152 Marcin Mżyk 1974 Wadowice
153 Katarzyna Mżyk 1975 Wadowice
154 Igor Nagacz 2004 Jasło Habys/KS SPEED Jasło
155 Dorota Nagacz 1980 Jaslo
156 Małgorzata Nahajowska-Stadnik 1984 Piła
157 Krystian Nahajowski 1998 Piła Zico Racing Speed Team
158 Anna Niechciałkowska 2006 Sejny
159 Jarosław Niewiarowski 1979 Łódź Biegiem po Piwo
160 Mateusz Nocuń 1987 Wieliczka KKSW Krak
161 Paweł Nogański 1967 Mińsk Mazowiecki
162 Hanna Nowaczyk 1993 Glinno
163 Katarzyna Nowak 1987 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana
164 AGNIESZKA NOWAK 1973 WROCŁAW Pingwiny z Patoskateparku
165 Faust Nunez 1958 Barcelona Asociación de Patinadores de Barcelona
166 Natalia Nurska 1985 Międzyzdroje
167 Ahti Oks 1973 Tallinn AT Sport/sporditurg.ee
168 Henryk Olszowski 1960 Kłaj KKSW Krak Rolerblade
169 Henryk Olszowski 1960 Kłaj KKSW Krak
170 Keiu Oras 1996 Tartu Tartu Inline Team
171 Paulina Ordon 1996 Świnoujście
172 Kamil Ołdak 1988 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
173 Juan Palomas Mandoli 1952 Barcelona
174 Łukasz Paraszka 1987 Warszawa MinionsSpeedTeam
175 Joanna Pasławska 1975 Lublin
176 Zbigniew Pawelec 1953 Klodawa Jabra RT Friends
177 Zbigniew Pawelec 1953 Kłodawa Jabra RT Friends
178 JACEK PAWŁOWSKI 1965 GDYNIA BULWAR GDYNIA
179 Vanessa Peña Valencia 1991 Madrid
180 Juris Pencis 1973 Riga Powerslide - Laimite
181 Katarzyna Peszek 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana
182 Anna Pieścikowska 1980 Szczecin
183 Katarzyna Piotrowska-Mańko 1975 Łódź
184 Magdalena Polańczyk 1975 Pomiechówek Slalom Academy
185 Solón David Pontiles Uribe 1984 Madrid Team in-Gravity
186 Mirosław Popis 1976 Parzniew
187 Łukasz Poturalski 1983 Inowrocław
188 Nicolas PRAT 1992 St Leu La Forêt Roll'air France
189 MIREK PRAZMA 1992 Praha
190 Agate Priedite Priedite 2004 Riga Powerslide-Laimite
191 Mateusz Pronobis 1982 będzin Silesia Skating Tempish Team
192 Barbara Prymakowska 1943 Tarnów
193 Robert Przychodniak 1991 Pabianice
194 Toivo Rätte 1958 Raisio Rullibuss Team
195 Sebastian Richert 1982 Gdynia
196 Andrzej Rochewicz 1980 Police ROLKOMANIA Szczecin
197 Zuzanna Rodwald 2001 Wieruszów
198 Barbara Rogowicz 1988 Wrocław
199 Janusz Roj 1976 Knurów Silesia Skating Tempish Team
200 Jerzy Rojkowski 1981 Krakow