Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 43 km maraton

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Jacek Łukasiewicz 1975 Gdańsk
2 Karolina Łubińska 1994 Warszawa
3 Dariusz Łata 1966 Wymysłów Silesia Skating Tempish Team
4 Małgorzata ŁAKOMA 1977 Płock
5 Mateusz Żurek 1981 OLSZTYN
6 Jan Zoremba 1953 Tarnowskie Góry Amator
7 Jerzy Zoladek 1955 Garliczka KKSW Krak Rolerblade
8 Reinis Znotins 1997 Riga Powerslide - Laimite
9 Julian Ziółkowski 1967 Gdańsk STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY
10 Grzegorz Żemojduk 1982 Dywity
11 Aneta Zelik 1988 Warszawa
12 Andrzej Zaremba 1981 Zawiercie
13 Marek Zapiór 1963 Bytom ZET
14 Martyna Żądło 1982 Dąbrowa Górnicza Silesia Skating Temish Team
15 Andrzej Zabawa 1959 Słupsk
16 Sebastian Wypych 1976 Kraków KKSW Krak
17 Paweł Woźnicki 1969 zgierz Speedskating Łódź
18 Katarzyna Wójtowicz 1990 Narzym Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
19 Justyna Wojtaś 1993 Bielsko-Biała Silesia Skating Tempish Team
20 Łukasz Wójcik 1985 Kraków
21 MICHAŁ WODYCZKO 1998 CHOTOMÓW
22 JACEK WODYCZKO 1965 CHOTOMÓW
23 Wojciech Witkowski 1991 Wrocław Urban Dingoes
24 Grzegorz Witek 1967 Łódź Speedskating Łódź
25 Czesław Winzer 1954 Mysłowice
26 Katarzyna Winkowska 2001 Wieruszów
27 Joanna Wieliczkiewicz 1990 Płock
28 Magdalena Wicijewska-Golecka 1972 Wrocław Pingwiny z Patoskateparku
29 Ewa Wesołowska 1977 Warszawa
30 Dorota Waszkiewicz 1987 Białystok
31 Łukasz Warchoł 1982 Warszawa Legia Warszawa
32 Ego Veevel 1964 Tallinn Rullibuss Team
33 Jacek Urban 1962 Bagneux
34 Natalia Tymińska 1983 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
35 Grzegorz TURKIEWICZ 1968 Zduńska Wola
36 Sabina Tomaszewska 1967 Grudziądz
37 Małgorzata Tokarz 1994 Gorlice KKSW Krak
38 Paulina Terpiłowska 1992 Szczecin
39 Carlos Tarazona Ropero 1996 Madrid Team in-Gravity
40 Mateusz Szwarcer 1980 Łódź Droga wolna
41 Justyna Szpyt 1997 Szczecin
42 Aleksandra Szczęsna 2002 Świerkówiec
43 Oleksandr Symonenko 1968 Kyiv SAM Roller Club UKRAINE
44 Balbina Surma 1993 Gdańśk Niestowarzyszony
45 Sławomir Strzałkowski 1979 Płoty
46 Anna Stankiewicz 1960 Giżycko Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie
47 Rafał Spodar 1988 Warszawa
48 Tomasz Spiridonski 1983 Warszawa SpiritsTeam
49 Magdalena Solarska-Grajek 1986 Warszawa
50 Wioleta Smus 1989 Warszawa Alkorolki
51 Henryk Śliwiński 1954 Toruń Rolla Speed Team
52 Agnieszka Skowron 1982 Warszawa Alkorolki
53 ANNA SKIERKOWSKA 1986 KOSZALIN
54 Aleksandra Sinica 1997 SZCZECIN Rolkomania
55 Artur Serafin 1982 Warszawa
56 Lukas Scholz 1988 Bydliste Sokolov Club Powerslide
57 Monika Sawicka 1984 Zielonka
58 Zuzanna Sarapata 1998 Łoś
59 Marcin Sadowski 1989 Warszawa Rafbike Cycling Team
60 Adam Rozenberg 1982 Gdańsk SportRebel Gdańsk
61 Sylwia Rokicka 1985 Dębe Wielkie odjazd.pl
62 Jerzy Rojkowski 1981 Krakow
63 Janusz Roj 1976 Knurów Silesia Skating Tempish Team
64 Barbara Rogowicz 1988 Wrocław
65 Zuzanna Rodwald 2001 Wieruszów
66 Andrzej Rochewicz 1980 Police ROLKOMANIA Szczecin
67 Sebastian Richert 1982 Gdynia
68 Toivo Rätte 1958 Raisio Rullibuss Team
69 Robert Przychodniak 1991 Pabianice
70 Barbara Prymakowska 1943 Tarnów
71 Mateusz Pronobis 1982 będzin Silesia Skating Tempish Team
72 Agate Priedite Priedite 2004 Riga Powerslide-Laimite
73 MIREK PRAZMA 1992 Praha
74 Nicolas PRAT 1992 St Leu La Forêt Roll'air France
75 Łukasz Poturalski 1983 Inowrocław
76 Mirosław Popis 1976 Parzniew
77 Solón David Pontiles Uribe 1984 Madrid Team in-Gravity
78 Magdalena Polańczyk 1975 Pomiechówek Slalom Academy
79 Katarzyna Piotrowska-Mańko 1975 Łódź
80 Anna Pieścikowska 1980 Szczecin
81 Katarzyna Peszek 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana
82 Juris Pencis 1973 Riga Powerslide - Laimite
83 Vanessa Peña Valencia 1991 Madrid
84 JACEK PAWŁOWSKI 1965 GDYNIA BULWAR GDYNIA
85 Zbigniew Pawelec 1953 Klodawa Jabra RT Friends
86 Zbigniew Pawelec 1953 Kłodawa Jabra RT Friends
87 Joanna Pasławska 1975 Lublin
88 Łukasz Paraszka 1987 Warszawa MinionsSpeedTeam
89 Juan Palomas Mandoli 1952 Barcelona
90 Kamil Ołdak 1988 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
91 Paulina Ordon 1996 Świnoujście
92 Keiu Oras 1996 Tartu Tartu Inline Team
93 Henryk Olszowski 1960 Kłaj KKSW Krak Rolerblade
94 Henryk Olszowski 1960 Kłaj KKSW Krak
95 Ahti Oks 1973 Tallinn AT Sport/sporditurg.ee
96 Natalia Nurska 1985 Międzyzdroje
97 Faust Nunez 1958 Barcelona Asociación de Patinadores de Barcelona
98 Katarzyna Nowak 1987 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana
99 AGNIESZKA NOWAK 1973 WROCŁAW Pingwiny z Patoskateparku
100 Hanna Nowaczyk 1993 Glinno