Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 43 km maraton

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Barbara Prymakowska 1943 Tarnów
2 Zugmunt Bania 1947 Zławieś Wielka
3 Juan Palomas Mandoli 1952 Barcelona
4 Jan Zoremba 1953 Tarnowskie Góry Amator
5 Zbigniew Pawelec 1953 Klodawa Jabra RT Friends
6 Zbigniew Pawelec 1953 Kłodawa Jabra RT Friends
7 Anna Gawraczyńska 1954 Warszawa WTŁ STEGNY WARSZAWA
8 Czesław Winzer 1954 Mysłowice
9 Henryk Śliwiński 1954 Toruń Rolla Speed Team
10 Jerzy Zoladek 1955 Garliczka KKSW Krak Rolerblade
11 Andrzej Chrzanowski 1955 Słupno Trendy Travel Płock
12 Marek Jezierny 1955 Gdynia
13 Hevé LE SCAO 1956 Paris CSMP Puteaux roller
14 Marian Maciejewski 1957 Iława
15 Toivo Rätte 1958 Raisio Rullibuss Team
16 Faust Nunez 1958 Barcelona Asociación de Patinadores de Barcelona
17 Josep De Egea 1958 Barcelona
18 Ludwik Macura 1959 Ochaby Wielkie
19 Andrzej Zabawa 1959 Słupsk
20 Anna Stankiewicz 1960 Giżycko Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie
21 Arkadiusz Arkadiusz Słowik 1960 Kruklanki Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie
22 Henryk Olszowski 1960 Kłaj KKSW Krak
23 Henryk Olszowski 1960 Kłaj KKSW Krak Rolerblade
24 Leszek Cywiński 1961 Kruklanki GSŁ Giżycko
25 Jacek Urban 1962 Bagneux
26 Krzysztof Karykowski 1962 Lublin
27 Marek Zapiór 1963 Bytom ZET
28 Ego Veevel 1964 Tallinn Rullibuss Team
29 Jordi Matute 1964 Barcelona
30 MAREK HACKERT 1964 CHOJNICE ROLLER CHOJNICE
31 Sławomir Charubin 1964 Cieplewo
32 Jarosław Konkol 1964 Pruszcz Gdański
33 JACEK WODYCZKO 1965 CHOTOMÓW
34 JACEK PAWŁOWSKI 1965 GDYNIA BULWAR GDYNIA
35 Pascual Garcia 1966 Barcelona
36 Daniel Janowski 1966 Lubawa
37 Dariusz Łata 1966 Wymysłów Silesia Skating Tempish Team
38 Grzegorz Witek 1967 Łódź Speedskating Łódź
39 Julian Ziółkowski 1967 Gdańsk STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY
40 Sabina Tomaszewska 1967 Grudziądz
41 Paweł Nogański 1967 Mińsk Mazowiecki
42 Kazimierz Chmielowiec 1968 Ostrowiec Świętokrzyski
43 piotr czajka 1968 warszawa czajka
44 Oleksandr Symonenko 1968 Kyiv SAM Roller Club UKRAINE
45 Andrzej Garcarek 1968 Bydgoszcz
46 Andrzej Garcarek 1968 Bydgoszcz
47 KATARZYNA CEBULSKA 1968 Krakow
48 Grzegorz TURKIEWICZ 1968 Zduńska Wola
49 Urszula Kaczkowska 1968 Warszawa
50 Jacek Aleksandrowicz 1969 Kraków KKSW Krak
51 Jacek Krajnik 1969 Bydgoszcz Szybka Rolka Team
52 Paweł Butrym 1969 Swarzędz
53 MACIEJ MOŃKA 1969 Sosnowiec
54 Paweł Woźnicki 1969 zgierz Speedskating Łódź
55 Marcin Jarkiewicz 1969 Warszawa Legia Warszawa Masters
56 Dariusz Jaksina 1969 Ruciane-Nida
57 Jerzy Morgalla 1970 Rudy
58 Ģirts Jankovskis 1970 Riga Powerslide - Laimite
59 Monika Kowalewska 1971 Ząbki Alkorolki
60 Wojciech Gądek 1971 Żory Silesia Skating Tempish Team
61 Mariusz Kuśmirek 1971 Włodawa KCKL Włodawa
62 Adam Kruk 1972 Włodawa
63 Jurs Hassar 1972 Tartu Tartu Inline Club
64 Magdalena Wicijewska-Golecka 1972 Wrocław Pingwiny z Patoskateparku
65 Krzysztof Husak 1972 Sanok SKŁ Górnik Sanok
66 Katarzyna Głowacka 1972 Warszawa
67 AGNIESZKA NOWAK 1973 WROCŁAW Pingwiny z Patoskateparku
68 Tomasz Kroczek 1973 Modlniczka KKSW Krak
69 Ahti Oks 1973 Tallinn AT Sport/sporditurg.ee
70 Juris Pencis 1973 Riga Powerslide - Laimite
71 Tomasz Kseniak 1974 Gdańsk
72 Katarzyna Gądek 1974 Żory Silesia Skating Tempish Team
73 Przemysław Lipski 1974 Warszawa Alkorolki
74 Marcin Mżyk 1974 Wadowice
75 Małgorzata Białoskórska 1974 Gdynia
76 Sylwia Marczak 1975 Świętochłowice Silesia Skating Temish Team
77 Magdalena Polańczyk 1975 Pomiechówek Slalom Academy
78 Katarzyna Piotrowska-Mańko 1975 Łódź
79 Katarzyna Mżyk 1975 Wadowice
80 Piotr Feliks 1975 Gorzów Śląski Plichwyścig
81 Joanna Pasławska 1975 Lublin
82 Jacek Łukasiewicz 1975 Gdańsk
83 Łukasz Maślanka 1975 Wielkie Drogi
84 Rafal Bozemski 1975 Wrocław
85 Sebastian Wypych 1976 Kraków KKSW Krak
86 Marcin Borkowski 1976 Warszawa
87 Daniel Kotzian 1976 Warszawa Legia Warszawa Masters
88 Janusz Roj 1976 Knurów Silesia Skating Tempish Team
89 Robert Buczek 1976 Warszawa Rollschool
90 Mirosław Popis 1976 Parzniew
91 remigiusz górecki 1976 ruda Rolkowy Mińsk
92 Aidas Matulaitis 1976 Vilnius
93 Jacek Gąsiorowski 1976 Piaseczno
94 Damian Kowalski 1977 Gdansk/Warszawa ObiegUWka
95 Małgorzata ŁAKOMA 1977 Płock
96 Dorota Kęder 1977 Wrocław
97 Marcin Koc 1977 Toruń Rolla Speed Team
98 JORGE MONTES FERNÁNDEZ 1977 TUDELA
99 Ewa Wesołowska 1977 Warszawa
100 Katarzyna Peszek 1978 Warszawa Dzikie Grubasy Szatana