Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - 43 km maraton

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Paweł Nogański 1967 Mińsk Mazowiecki
2 Urszula Kasperska 1995 Warszawa
3 EGIDIJUS GRICIUS 1991 JONISKIS
4 ANNA SKIERKOWSKA 1986 KOSZALIN
5 Andrzej Zabawa 1959 Słupsk
6 Adrian Czarnecki 1997 Ząbrowo
7 Robert Gros 1989 Brudzew
8 Paweł Butrym 1969 Swarzędz
9 Łukasz Wójcik 1985 Kraków
10 Paulina Terpiłowska 1992 Szczecin
11 Rafał Spodar 1988 Warszawa
12 Katarzyna Mżyk 1975 Wadowice
13 Katarzyna Winkowska 2001 Wieruszów
14 Vaidas Gajauskas 1986 Vilnius
15 Juan Palomas Mandoli 1952 Barcelona
16 Pascual Garcia 1966 Barcelona
17 Joanna Pasławska 1975 Lublin
18 Hanna Nowaczyk 1993 Glinno
19 Agata Grzebyk 1978 Wrocław
20 Marek Jezierny 1955 Gdynia
21 Czesław Winzer 1954 Mysłowice
22 Agnieszka Mączyńska 1980 Piaseczno
23 Katarzyna Lizura 1996 Lubliniec
24 Dariusz Jaksina 1969 Ruciane-Nida
25 Arvis Miezitis 1983 Riga
26 Sławomir Charubin 1964 Cieplewo
27 Barbara Prymakowska 1943 Tarnów
28 Rafal Golc 1991 Wasilkow
29 Monika Kamińska 1988 Warszawa
30 Łukasz Poturalski 1983 Inowrocław
31 Josep De Egea 1958 Barcelona
32 Jakub Gruszka 1984 Warszawa
33 Andrzej Zaremba 1981 Zawiercie
34 Karolina Łubińska 1994 Warszawa
35 Paweł Lisowski 1988 Warszawa
36 Anna Gołębiewska 1991 Mrozów
37 Maksymilian Lewicki 1992 Sanok
38 Joanna Wieliczkiewicz 1990 Płock
39 Jacek Gąsiorowski 1976 Piaseczno
40 Aleksandra Szczęsna 2002 Świerkówiec
41 Wiktoria Królikowska 2001 Łódź
42 Ula Kuźmicka 1982 Warszawa
43 Sławomir Strzałkowski 1979 Płoty
44 Sabina Tomaszewska 1967 Grudziądz
45 Ludwik Macura 1959 Ochaby Wielkie
46 Julia Borchon 1999 Warszawa
47 Andrzej Garcarek 1968 Bydgoszcz
48 JORGE MONTES FERNÁNDEZ 1977 TUDELA
49 Artur JANICKI 1998 Domaniewice
50 Vanessa Peña Valencia 1991 Madrid
51 Marian Maciejewski 1957 Iława
52 Marzena Karpińska 1987 Wielka Nieszawka
53 Katarzyna Głowacka 1972 Warszawa
54 Dorota Waszkiewicz 1987 Białystok
55 Barbara Rogowicz 1988 Wrocław
56 Małgorzata ŁAKOMA 1977 Płock
57 Kamila Kobarynka 1997 Rzeszów
58 Robert Przychodniak 1991 Pabianice
59 Jarosław Konkol 1964 Pruszcz Gdański
60 Vladislav Molitvik 1996 Warszawa
61 Łukasz Blicharski 1978 Ciechanów
62 Pavol Dzurák 1980 Banska Bystrica
63 Kamil Banaszak 1994 Poznań
64 Zugmunt Bania 1947 Zławieś Wielka
65 Jerzy Rojkowski 1981 Krakow
66 Kazimierz Chmielowiec 1968 Ostrowiec Świętokrzyski
67 Anna Kucharek 1985 Ksawerów
68 Liubartas Gelumbauskas 1983 Vilnius
69 Grzegorz Żemojduk 1982 Dywity
70 Szymon Cieciwa 1981 Warszawa
71 Monika Sawicka 1984 Zielonka
72 Agnieszka Jabłońska 2001 Olsztyn
73 Justyna Szpyt 1997 Szczecin
74 Małgorzata Nahajowska-Stadnik 1984 Piła
75 Ewa Wesołowska 1977 Warszawa
76 Wojciech Babicz 1985 Warszawa
77 MICHAŁ WODYCZKO 1998 CHOTOMÓW
78 MIREK PRAZMA 1992 Praha
79 Zuzanna Sarapata 1998 Łoś
80 Aidas Matulaitis 1976 Vilnius
81 Krzysztof Karykowski 1962 Lublin
82 Piotr Jakóbczyk 1980 Wrocław
83 Marcin Borkowski 1976 Warszawa
84 Natalia Mitkowska 1985 Koronowo
85 Daniel Janowski 1966 Lubawa
86 Mateusz Maniakowski 1980 Legionowo
87 Mateusz Żurek 1981 OLSZTYN
88 Jerzy Morgalla 1970 Rudy
89 Rafal Bozemski 1975 Wrocław
90 Kamil Filipowicz 1989 Wąbrzeźno
91 Natalia Nurska 1985 Międzyzdroje
92 Urszula Kaczkowska 1968 Warszawa
93 Grzegorz TURKIEWICZ 1968 Zduńska Wola
94 JACEK WODYCZKO 1965 CHOTOMÓW
95 Paulina Ordon 1996 Świnoujście
96 Magdalena Solarska-Grajek 1986 Warszawa
97 Veronika Arsule 1992 Skaidiskes
98 Paweł Korczak 1995 Dęblin
99 Dorota Kęder 1977 Wrocław
100 KATARZYNA CEBULSKA 1968 Krakow