Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 NATAN KASZUBA 2015 Barczewo Roll Masters
2 Patrycja Gryniewska 2012 Białystok Black & Yellow Skating
3 Magdalena Rusiecka 2012 Białystok
4 Oliwia Kusa 2009 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
5 Wiktoria Kusa 2009 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
6 Natalia Rokicka 2011 Dębe Wielkie odjazd.pl
7 Julian Rokicki 2015 Dębe Wielkie odjazd.pl
8 Marcelina Noewęgłowska 2014 Gdańsk nie zrzeszona
9 Pola Tyczka 2016 Giżycko
10 Wiktoria Krystek 2011 Grodzisk Wielkopolski VICTORY HUSARIA
11 Gabriel Krystek 2014 Grodzisk Wielkopolski VICTORY HUSARIA
12 Nikodem Bohdziewicz 2016 Grzybowo
13 Antoni Szablewski 2012 Inowrocław
14 Zofia Szablewska 2013 Inowrocław
15 Ignacy Dziedzicki 2012 Jasło Habys/KS SPEED Jasło
16 Marharyta Horova 2010 Kijev roler
17 Shavit Lior 2009 Kijev SAM Roller Club
18 Aleksandra Mitkowska 2012 Koronowo
19 Maria Kucharek 2013 Ksawerów
20 Katarzyna Kucharek 2015 Ksawerów
21 Jan Kucharek 2017 Ksawerów
22 Zofia Ołdak 2016 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
23 Hubert Tymiński 2010 Mińsk Mazowiecki
24 Paulina Tymińska 2016 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
25 Mateusz Michalski 2015 Pisz UKS Zwoleń-Team
26 Filip Michalak 2015 Przykona
27 Marta Lejstrauta 2009 Riga BJC LAIMITE
28 Karlis Lejstrauts 2010 Riga BJC LAIMITE
29 Aleksander Doskowski 2014 Sanok UKS Sprint Sanok
30 Michał Butrym 2013 Swarzędz
31 Antonina Palenik 2011 Szczytno
32 Aleksandra Cekała 2009 Szczytno
33 SANDRA SYGUŁA 2009 TOMASZÓW MAZOWIECKA IUKS Dziewiątka
34 Grzegorz Gruszka 2012 Warszawa WTŁ Stegny
35 Aleksandra Wesołowska 2009 Warszawa
36 Tadeusz Gruszka 2015 Warszawa
37 Leon Serafin 2015 Warszawa Crazy Sport
38 Urszula Dymkowska 2008 Warszawa Legia Warszawa - sekcja łyżwiarska
39 Julian Serafin 2013 Warszawa Crazy Sport
40 Bianka Karaś 2018 Warszawa
41 Jan Spiridoński 2012 Warszawa SpiritsTeam
42 Julian Spiridonski 2015 Warszawa SpiritsTeam
43 Albert Kubiak 2012 Warszawa Rollschool
44 Seweryn Marchewka 2011 Wołczkowo