Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Zofia Ołdak 2016 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
2 Zofia Szablewska 2013 Inowrocław
3 Wiktoria Krystek 2011 Grodzisk Wielkopolski VICTORY HUSARIA
4 Wiktoria Kusa 2009 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
5 Urszula Dymkowska 2008 Warszawa Legia Warszawa - sekcja łyżwiarska
6 Tomasz Krupa 2010 Białystok Black & Yellow Skating
7 Tadeusz Gruszka 2015 Warszawa
8 Shavit Lior 2009 Kijev SAM Roller Club
9 Seweryn Marchewka 2011 Wołczkowo
10 SANDRA SYGUŁA 2009 TOMASZÓW MAZOWIECKA IUKS Dziewiątka
11 Pola Tyczka 2016 Giżycko
12 Paulina Tymińska 2016 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
13 Patrycja Gryniewska 2012 Białystok Black & Yellow Skating
14 Oliwia Kusa 2009 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
15 Nikodem Bohdziewicz 2016 Grzybowo
16 NATAN KASZUBA 2015 Barczewo Roll Masters
17 Natalia Rokicka 2011 Dębe Wielkie odjazd.pl
18 Michał Butrym 2013 Swarzędz
19 Mateusz Michalski 2015 Pisz UKS Zwoleń-Team
20 Marta Lejstrauta 2009 Riga BJC LAIMITE
21 Maria Kucharek 2013 Ksawerów
22 Marharyta Horova 2010 Kijev roler
23 Marcelina Noewęgłowska 2014 Gdańsk nie zrzeszona
24 Magdalena Rusiecka 2012 Białystok
25 Leon Serafin 2015 Warszawa Crazy Sport
26 Katarzyna Kucharek 2015 Ksawerów
27 Karlis Lejstrauts 2010 Riga BJC LAIMITE
28 Julian Serafin 2013 Warszawa Crazy Sport
29 Julian Rokicki 2015 Dębe Wielkie odjazd.pl
30 Julian Spiridonski 2015 Warszawa SpiritsTeam
31 Jan Stasieluk 2014 Białystok
32 Jan Spiridoński 2012 Warszawa SpiritsTeam
33 Jan Kucharek 2017 Ksawerów
34 Ignacy Dziedzicki 2012 Jasło Habys/KS SPEED Jasło
35 Hubert Tymiński 2010 Mińsk Mazowiecki
36 Grzegorz Gruszka 2012 Warszawa WTŁ Stegny
37 Gabriel Krystek 2014 Grodzisk Wielkopolski VICTORY HUSARIA
38 Filip Michalak 2015 Przykona
39 Bianka Karaś 2018 Warszawa
40 Antonina Skiera 2017 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
41 Antonina Palenik 2011 Szczytno
42 Antoni Szablewski 2012 Inowrocław
43 Aleksandra Wesołowska 2009 Warszawa
44 Aleksandra Mitkowska 2012 Koronowo
45 Aleksandra Cekała 2009 Szczytno
46 Aleksander Doskowski 2014 Sanok UKS Sprint Sanok
47 Albert Kubiak 2012 Warszawa Rollschool