Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Urszula Dymkowska 2008 Warszawa Legia Warszawa - sekcja łyżwiarska
2 Aleksandra Wesołowska 2009 Warszawa
3 Oliwia Kusa 2009 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
4 Wiktoria Kusa 2009 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
5 Marta Lejstrauta 2009 Riga BJC LAIMITE
6 Aleksandra Cekała 2009 Szczytno
7 SANDRA SYGUŁA 2009 TOMASZÓW MAZOWIECKA IUKS Dziewiątka
8 Shavit Lior 2009 Kijev SAM Roller Club
9 Marharyta Horova 2010 Kijev roler
10 Karlis Lejstrauts 2010 Riga BJC LAIMITE
11 Hubert Tymiński 2010 Mińsk Mazowiecki
12 Wiktoria Krystek 2011 Grodzisk Wielkopolski VICTORY HUSARIA
13 Antonina Palenik 2011 Szczytno
14 Seweryn Marchewka 2011 Wołczkowo
15 Natalia Rokicka 2011 Dębe Wielkie odjazd.pl
16 Antoni Szablewski 2012 Inowrocław
17 Aleksandra Mitkowska 2012 Koronowo
18 Jan Spiridoński 2012 Warszawa SpiritsTeam
19 Magdalena Rusiecka 2012 Białystok
20 Ignacy Dziedzicki 2012 Jasło Habys/KS SPEED Jasło
21 Patrycja Gryniewska 2012 Białystok Black & Yellow Skating
22 Grzegorz Gruszka 2012 Warszawa WTŁ Stegny
23 Albert Kubiak 2012 Warszawa Rollschool
24 Michał Butrym 2013 Swarzędz
25 Julian Serafin 2013 Warszawa Crazy Sport
26 Maria Kucharek 2013 Ksawerów
27 Zofia Szablewska 2013 Inowrocław
28 Gabriel Krystek 2014 Grodzisk Wielkopolski VICTORY HUSARIA
29 Marcelina Noewęgłowska 2014 Gdańsk nie zrzeszona
30 Aleksander Doskowski 2014 Sanok UKS Sprint Sanok
31 Julian Rokicki 2015 Dębe Wielkie odjazd.pl
32 NATAN KASZUBA 2015 Barczewo Roll Masters
33 Tadeusz Gruszka 2015 Warszawa
34 Filip Michalak 2015 Przykona
35 Julian Spiridonski 2015 Warszawa SpiritsTeam
36 Mateusz Michalski 2015 Pisz UKS Zwoleń-Team
37 Leon Serafin 2015 Warszawa Crazy Sport
38 Katarzyna Kucharek 2015 Ksawerów
39 Zofia Ołdak 2016 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
40 Paulina Tymińska 2016 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
41 Nikodem Bohdziewicz 2016 Grzybowo
42 Pola Tyczka 2016 Giżycko
43 Jan Kucharek 2017 Ksawerów
44 Bianka Karaś 2018 Warszawa