Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco
1 Marharyta Horova 2010 Kijev roler
2 Leon Serafin 2015 Warszawa Crazy Sport
3 Julian Serafin 2013 Warszawa Crazy Sport
4 NATAN KASZUBA 2015 Barczewo Roll Masters
5 Jan Spiridoński 2012 Warszawa SpiritsTeam
6 Julian Spiridonski 2015 Warszawa SpiritsTeam
7 Marta Lejstrauta 2009 Riga BJC LAIMITE
8 Karlis Lejstrauts 2010 Riga BJC LAIMITE
9 Shavit Lior 2009 Kijev SAM Roller Club
10 Zofia Ołdak 2016 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
11 Paulina Tymińska 2016 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
12 Patrycja Gryniewska 2012 Białystok Black & Yellow Skating
13 Aleksander Doskowski 2014 Sanok UKS Sprint Sanok
14 SANDRA SYGUŁA 2009 TOMASZÓW MAZOWIECKA IUKS Dziewiątka
15 Natalia Rokicka 2011 Dębe Wielkie odjazd.pl
16 Julian Rokicki 2015 Dębe Wielkie odjazd.pl
17 Tomasz Krupa 2010 Białystok Black & Yellow Skating
18 Albert Kubiak 2012 Warszawa Rollschool
19 Ignacy Dziedzicki 2012 Jasło Habys/KS SPEED Jasło
20 Antonina Skiera 2017 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
21 Oliwia Kusa 2009 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
22 Wiktoria Kusa 2009 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
23 Grzegorz Gruszka 2012 Warszawa WTŁ Stegny
24 Marcelina Noewęgłowska 2014 Gdańsk nie zrzeszona
25 Wiktoria Krystek 2011 Grodzisk Wielkopolski VICTORY HUSARIA
26 Gabriel Krystek 2014 Grodzisk Wielkopolski VICTORY HUSARIA
27 Urszula Dymkowska 2008 Warszawa Legia Warszawa - sekcja łyżwiarska
28 Mateusz Michalski 2015 Pisz UKS Zwoleń-Team
29 Antoni Szablewski 2012 Inowrocław
30 Hubert Tymiński 2010 Mińsk Mazowiecki
31 Aleksandra Wesołowska 2009 Warszawa
32 Tadeusz Gruszka 2015 Warszawa
33 Zofia Szablewska 2013 Inowrocław
34 Pola Tyczka 2016 Giżycko
35 Antonina Palenik 2011 Szczytno
36 Bianka Karaś 2018 Warszawa
37 Jan Stasieluk 2014 Białystok
38 Aleksandra Mitkowska 2012 Koronowo
39 Nikodem Bohdziewicz 2016 Grzybowo
40 Maria Kucharek 2013 Ksawerów
41 Seweryn Marchewka 2011 Wołczkowo
42 Aleksandra Cekała 2009 Szczytno
43 Katarzyna Kucharek 2015 Ksawerów
44 Jan Kucharek 2017 Ksawerów
45 Magdalena Rusiecka 2012 Białystok
46 Filip Michalak 2015 Przykona
47 Michał Butrym 2013 Swarzędz