Lista startowa - Mazurski Maraton Rolkowy - rywalizacja dzieci

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Antoni Szablewski 2012 Inowrocław
2 Hubert Tymiński 2010 Mińsk Mazowiecki
3 Aleksandra Wesołowska 2009 Warszawa
4 Tadeusz Gruszka 2015 Warszawa
5 Zofia Szablewska 2013 Inowrocław
6 Pola Tyczka 2016 Giżycko
7 Antonina Palenik 2011 Szczytno
8 Bianka Karaś 2018 Warszawa
9 Aleksandra Mitkowska 2012 Koronowo
10 Nikodem Bohdziewicz 2016 Grzybowo
11 Maria Kucharek 2013 Ksawerów
12 Seweryn Marchewka 2011 Wołczkowo
13 Aleksandra Cekała 2009 Szczytno
14 Katarzyna Kucharek 2015 Ksawerów
15 Jan Kucharek 2017 Ksawerów
16 Magdalena Rusiecka 2012 Białystok
17 Filip Michalak 2015 Przykona
18 Michał Butrym 2013 Swarzędz
19 Mateusz Michalski 2015 Pisz UKS Zwoleń-Team
20 Urszula Dymkowska 2008 Warszawa Legia Warszawa - sekcja łyżwiarska
21 Wiktoria Krystek 2011 Grodzisk Wielkopolski VICTORY HUSARIA
22 Gabriel Krystek 2014 Grodzisk Wielkopolski VICTORY HUSARIA
23 Marcelina Noewęgłowska 2014 Gdańsk nie zrzeszona
24 Grzegorz Gruszka 2012 Warszawa WTŁ Stegny
25 Oliwia Kusa 2009 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
26 Wiktoria Kusa 2009 Bydgoszcz ROLLTEAM BYDGOSZCZ
27 Ignacy Dziedzicki 2012 Jasło Habys/KS SPEED Jasło
28 Albert Kubiak 2012 Warszawa Rollschool
29 Natalia Rokicka 2011 Dębe Wielkie odjazd.pl
30 Julian Rokicki 2015 Dębe Wielkie odjazd.pl
31 SANDRA SYGUŁA 2009 TOMASZÓW MAZOWIECKA IUKS Dziewiątka
32 Aleksander Doskowski 2014 Sanok UKS Sprint Sanok
33 Patrycja Gryniewska 2012 Białystok Black & Yellow Skating
34 Zofia Ołdak 2016 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
35 Paulina Tymińska 2016 Mińsk Mazowiecki Rolkowy Mińsk
36 Shavit Lior 2009 Kijev SAM Roller Club
37 Marta Lejstrauta 2009 Riga BJC LAIMITE
38 Karlis Lejstrauts 2010 Riga BJC LAIMITE
39 Jan Spiridoński 2012 Warszawa SpiritsTeam
40 Julian Spiridonski 2015 Warszawa SpiritsTeam
41 NATAN KASZUBA 2015 Barczewo Roll Masters
42 Leon Serafin 2015 Warszawa Crazy Sport
43 Julian Serafin 2013 Warszawa Crazy Sport
44 Marharyta Horova 2010 Kijev roler