Lista startowa - XXVIII PÓŁMARATON WOLGAST

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Krzysztof Adamczak 1958 Stragard SZWLA Stargard
2 Piotr Adamczyk 1977 Świnoujście
3 Marta Babińska 1982 Świnoujście
4 BogusŁaw Barański 1958 Trzebiatów MLUKS Trzebiatów
5 Arkadiusz Borysiuk 1986 Kamień Pomorski klub biegacza Kamień Pomorski
6 Michał Brzozowski 1995 Świnoujście
7 Mirka Burchardt 1952 Bydgoszcz
8 Kamil Czaja 1983 Szczecin
9 Magdalena Czerkas 1980 Szczecin
10 Teresa Domalewska 1959 Świnoujscie KS Uznam Świnoujście
11 Waldemar Dołgowski 1964 Świnoujscie
12 Agnieszka Drzewiecka 1971 Świnoujście Biegacze Świnoujście
13 Zofia Dudzińska 1955 Świnoujście Biegacze Świnoujście
14 Dominika Duszkiewicz 1985 Świnoujście Biegacze Świnoujście
15 Paweł Dziedzic 1982 Tarnów
16 Danuta Eichhorn 1972 Staniszcze Wielkie
17 Monika Elbińska-Krawczuk 1977 Świnoujście
18 Mariusz Gajewski 1978 Świnoujście
19 Radosław Gałach 1976 Świnoujście
20 Witold Goszczycki 1967 Łowicz Starzyńskiego Biega Łowicz
21 STANISŁAW GRABKA 1943 KRAKÓW
22 Adrian Głowacki 1988 Świnoujście
23 Mirosław Jabłoński 1963 ŚWINOUJśCIE Biegacze Świnoujście
24 Rafał Jagiełło 1980 Świnoujśćie
25 Monika Jasińska 1983 Świnoujście
26 Aleksandra Jaworska 1980 Świnoujście Biegacze Świnoujście
27 Maciej Jędrzejak 1976 Świnoujście 1976
28 Stanisław Kaczmarczyk 1958 Stargard SZWLA Stargard
29 Zdzisław Kanarek 1952 Łobżenica LZS JEDNOŚĆ ŁOBŻENICA
30 erwin karwicki 1942 myslowice
31 Aleksandra Keplin 1988 Świnoujście
32 Grzegorz Kiljan 1967 Wapnica
33 PRZEMEK KLIMASEK 1981 Poznań Maratończyk Poznań
34 Dariusz Kowalewski 1964 Świnoujście
35 Wlodzimierz Kraska 1946 Krakow amator - niezrzeszony
36 Maciej Król 1972 Świnoujście
37 Ireneusz Krzemień 1966 Świnoujście Running Flint
38 Maciej Lebiedziewski 1986 Przecław
39 Angelika Lebiedzińska 1981 Świnoujście załoga buldoga
40 Radek Lebiedzinski 1980 Świnoujście
41 Agnieszka Lewandowska 1979 Świnoujście
42 Piotr Mackiewicz 1958 Świnoujście
43 Irena Majłowsk 1953 Gorzów wielkopolski KS.TEAM. Baryła Gorzów wielkopolski
44 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów wielkopolski KS.TEAM. Baryła Gorzów wielkopolski
45 jerzy manduk 1949 Świnoujście
46 Kamil Mazur 1984 Świnoujście
47 Wojciech Mickiewicz 1961 Miedzyzdroje Hotel Trofana
48 Alicja Mickiewicz 1966 Miedzyzdroje Hotel Trofana
49 Magdalena Mikiewicz 1989 Świnoujście
50 marta mikołajczyk-wasiliew 1948 warka ks.pułaskiwarka
51 Monika Murawska 1978 Świnoujście
52 Dorota Nowak 1983 Szczecin
53 Krzysztof Olendrzyński 1957 Warszawa
54 Tadeusz Olszyk 1956 Świnoujście Biegacze Świnoujście
55 Kamil Pendrak 1988 Stargard
56 Anita Pietras 1964 Świnoujście
57 Radosław Poteralski 1975 Świnoujście JOGGING ŚWINOUJŚCIE
58 Ewelina Prasolik 1978 Szczecin
59 Adam Rekowski 1958 STARGARD SZWLA Stargard
60 Pawel Roszak 1966 Jarocin TKKF Trucht Jarocin
61 Izabela Rzońca 1973 Świnoujście
62 Marcin Sadowski 1985 Świnoujście Do Przodu !
63 Maciej Sajdyk 1986 Świnoujście POiŁ11
64 ROBERT SOBKOWIAK 1968 Świnoujście
65 Tomasz Sosin 1959 STARGARD SZWLA
66 Marcin Szmagaj 1969 Stargard SZWLA Stargard
67 grzegorz szmeling 1982 świnoujście
68 Tomasz Tadrowski 1973 Inowrocław
69 Yuliia Voliar 1990 Szczecin
70 ryszard walczak 1950 zielona góra Bractwo Biegaczy Zielona Góra
71 christo wasiliew 1952 warka ks.startpułaskiwarka
72 Henryk Więzik 1945 Wałcz
73 Marcin Wiśniewski 1976 Szczecin
74 Julian Wójcik 1954 Stargard SZWLA Stargard
75 Ilona Wydra 1978 Świnoujście
76 KAROL ZABROCKI 1980 Świnoujście
77 Katarzyna Zgraja 1972 Świnoujście