Lista startowa - XLII MIĘDZYNARODOWEGO MARATON ŚWINOUJŚCIE – WOLGAST - opłacone zgłoszenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Rafał Adamczyk 1981 Police KSW Police
2 Piotr Andrzejewski 1959 Swinoujscie 100 Marathon Club Poland
3 Maciej Babiński 1979 Świnoujście
4 Janusz Barański 1967 Szczecin
5 Andrzej Bordych 1974 Kożuchów BOREL Marathon Team
6 Jacek Bordych 1969 Kożuchów BOREL Marathon Team
7 Aleksander Borkowski 1956 Świnoujście MKL- Maraton Świnoujście
8 Piotr Borowiak 1976 Bytom
9 Katarzyna Chojnacka 1991 Środa Wielkopolska
10 Marian Chylicki 1958 Radom Biegiem ! Radom
11 Marek Czapliński 1975 Świnoujście biegamyrazem.pl
12 Artur Dekiert 1969 Murowana Goślina
13 Mateusz Dercz 1991 Szczecin
14 Robert Derda 1972 Świnoujście TT Szczecin
15 Agnieszka Drzewiecka 1971 Świnoujście Biegacze Świnoujście
16 Arkadiusz Drzewiecki 1966 Świnoujście # Biegacze Świnoujście
17 Waldemar Fijałkowski 1978 Trzebnica 100MCP DTR BIEGA/MARIO TEAM
18 Marek Frontczak 1952 Kalisz KB Supermaratonczyk
19 Mariusz Gajewski 1978 Świnoujście
20 Justyna Gaska 1978 Szczecin biegająca mama
21 Mirosłąw Gieras 1973 Gliwice
22 Agnieszka Goździcka 1974 Strzelce Krajeńskie Strzelecka Biegająca Czarownica
23 Agnieszka Grymuła 1984 Świnoujście Biegacze Świnoujście
24 Tomasz Głów 1970 Szamotuły
25 Elżbieta Jabłońska 1965 Świnoujście Biegacze Świnoujście
26 Arkadiusz Jajuga 1971 Zdzieszowice AntonTeam
27 KARASZEWSKI JANUSZ 1969 Konin ZaDyszka
28 Tadeusz Jasek 1951 Radziechowy PZLAM
29 Zbigniew Karaszewski 1974 Posnań ZaDyszka
30 Leszek Kita 1972 Goleniów ProGDar Marathon Team
31 Robert Piotr Konieczny 1972 Nakło nad Notecią
32 MAŁGORZATA KOWALSKA 1969 Konin ZaDyszka
33 Grzegorz Kowalski 1967 Piaseczno PMCG Piaseczno
34 Edward Kulikowski 1962 Słubice SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA
35 Mariusz Kurlej 1968 Gryfino KB HERMES GRYFINO
36 Mirosław Lasota 1953 Wałcz
37 Irena Lasota 1953 Wałcz
38 Dariusz Lebedowicz 1954 Szczecin
39 Maciej Lebedowicz 1981 Szczecin
40 Marek Libuda 1965 Kielce
41 Dariusz Majka 1982 Świnoujście Biegacze Świnoujście
42 Tomasz Malka 1981 Świnoujście
43 Kamil Małysz 1998 Wełtyń
44 MARCIN MICHALIK 1987 Plewiska
45 Wojciech Mickiewicz 1961 Miedzyzdroje 100 Maraton Club Poland
46 Krystian Mielczarek 1987 Szczecin Trigym Szczecin
47 Monika Murawska 1978 ŚWINOUJŚCIE # Biegacze Świnoujście
48 Urszula Namiota 1960 Dębica Maratończyk Dębica
49 Marek Namiota 1957 Dębica
50 Anna Niedlich 1980 Tanowo KSW TEAM POLICE
51 Rafał Oleszczyk 1976 Goleniów ULTRA DAY
52 Wiesław Przednikowski 1964 Świnoujście
53 Tomasz Pściuk 1968 Świnoujcie
54 SŁAWOMIR RUSAK 1971 RADOM BEGIEM RADOM!
55 Łukasz Sikora 1970 Świnoujście Biegacze Świnoujście
56 Ewa Sobkowiak 1963 Poznań 100 MCP
57 Krzysztof Sojka 1985 Świnoujście # Biegacze Świnoujście
58 Alicja Sperczak 1985 Świnoujście
59 Marek Stefanicki 1958 Świnoujście Włóczykije Świnoujście
60 Jarosław Szabuńko 1975 Trzechel
61 Grzegorz Sławiński 1982 Kraków Mkl Maraton Świnoujście
62 Grzegorz Wąż 1984 Świnoujście
63 Mikołaj Wąż 1998 Pakość SNAKE
64 Artur Witek 1974 Wrocław
65 Waldemar Wojtkowski 1972 Świnoujście
66 Mariusz Zawrotniak 1979 Świnoujście
67 Maciej Łucyk 1983 Poklatki Maratończyk Poznań