Lista startowa - 8 Luboński Bieg Niepodległości

Łącznie zapisanych: 1464
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Tomasz Achrem 1975 Wiry Grzmot Komorniki
2 MARIUSZ ADAMCZAK 1982 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza
3 Paweł Adamczewski 1979 Opalenica
4 Ania Adamczyk 1978 Gołuski
5 Karolina Adamiak 1976 Swarzędz
6 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU
7 Adam Adamus 1978 Borówiec
8 Rafał Agopsowicz 1976 Szczecin
9 Agata Akuszewska 1965 Puszczykowo
10 Olgierd Albiński 1953 Luboń
11 FAKHRI ALIYEV 1985 LUBOŃ
12 Jakub Ambroży 1993 Luboń
13 Joanna Ambroży 1995 Luboń
14 Krzysztof Andrzejewski 1974 Luboń
15 Jakub Aniola 1977 Lubon
16 Krystian Antkowiak 1985 Dachowa
17 EWA ARASZKIEWICZ 1971 LUBOŃ
18 Alina Arndt-Kufel 1959 Luboń
19 Jarek Auchimowicz 1981 Poznań MJDOP
20 Rafał Augustyniak 1985 Stęszew Byle do mety
21 Paula Bagińska 1991 Poznań krecikowie
22 Michal Bajer 1979 Poznan Night Runners
23 Jarosław Bajerlein 1980 Poznań
24 Klaudia Bąk 1965 Poznań Drużyna Szpiku
25 Jacek Bąk 1964 Poznań 31. BLT / Drużyna Szpiku
26 Michał Balas 1974 Poznań Night Runners
27 Marcin Banasik 1987 Poznań 31 blt
28 Agata Banaszak 1964 Luboń
29 Iwona Baran 1972 Śrem
30 Mariusz Baran 1969 Śrem
31 Piotr Baraniak 1982 Czapury Eurocash
32 Małgorzata Barczak 1970 Rogalinek Pani
33 MARIUSZ BARCZAK 1975 SWARZĘDZ
34 Olga Barecka 1984 Luboń
35 Darek Barecki 1983 Luboń
36 Katarzyna Barełkowska 1972 Poznań Night Runners
37 Aniela Bartkowiak 1956 Opalenica
38 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska
39 RENATA BARTOSZEK 1979 LUBOŃ Luboński Klub Biegacza
40 Krzysztof Bartz 1978 Poznań Infecteam
41 Joanna Bebejewska 1982 Poznan
42 Błażej Bębel 1984 Luboń Rataye
43 Paweł Becker 1966 Luboń
44 Maciej Bednarek 1976 Poznań Maratończyk Poznań
45 Anna Bednarska 1986 Poznań
46 Arkadiusz Bednarski 1981 Wiry Luboński Klub Biegacza
47 Kosma Bednarski 1989 Plewiska Tencza Team
48 Tomasz Bednarski 1990 Luboń
49 Maciej Bekier 1979 Komorniki SCIM / WÓJTOWICZ TRI TEAM
50 Robert Białoszyński 1971 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
51 Kajetan Biczkowski 1991 Poznań Night Runners Poznań
52 Tomasz Bielawski 1991 Kubaczyn Drużyna Biegaczy - Gmina Granowo
53 Bartosz Bieleń 1980 Luboń Lucky LUZers
54 Anna Bieleń 1981 Luboń Lucky LUZers
55 Magdalena Bień 1979 Poznań
56 Olga Bieniek 1990 Jarocin
57 Joanna Bilska 1984 Mosina
58 WIESŁAW BINIARZ 1978 ŚRODA WIELKOPOLSKA Polonia Środa
59 Anna Binkowska 1978 Luboń
60 ŁUKASZ BIZAN 1979 SWARZĘDZ BIZON`S CREW
61 Roman Blaszka 1958 Luboń
62 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
63 Anna Bochyńska 1980 Luboń
64 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle
65 Zbigniew Bocian 1967 Poznań 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego
66 Małgorzata Bocian 1968 Poznań Poznań Biega
67 Karolina Bogusz 1998 Poznań
68 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn EUROCASH / Bukowski Klub Biegacza
69 Tomasz Borowiak 1984 Krzywiń #SZYMANOWSKITeam
70 Witold Borowski 1961 Sieraków Wlkp Borowski Triathlon Team
71 Mateusz Borowski 1987 Dachowa Borowski Triathlon Team
72 Piotr Borucki 1978 Gruszczyn L'Team
73 Patrycja Bożkiewicz 1980 Murowana Goślina HERNIK TEAM
74 Jacek Bożkiewicz 1975 Murowana Goślina Przebędowo
75 NADINE BRĘCZEWSKA 1988 LUBOŃ
76 Wojciech Bressa 1989 Poznań
77 Damian Brodnicki 1983 Poznań KB MANIAC Poznań
78 Cezary Brodowski 1973 Luboń
79 WALDEMAR BRONIARZ 1980 LUBONIEC WOJAKI TEAM
80 Mateusz Brylewski 1986 Poznań
81 Anna Buchowiecka 1983 Warszawa
82 Marzena Buchowiecka 1980 Poznań
83 Radosław Buchowiecki 1983 Warszawa
84 Lidia Buczel 1981 Wiry Infecteam
85 Julia Budna 1999 Dopiewo
86 Honorata Budna 1992 Głuchowo Lucky LUZers
87 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers
88 Eryk Budnik 1987 Dębogóra
89 Magdalena Budych-Górzna 1977 Gowarzewo GO! Gowarzewo
90 Sławomir Budziszewski 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza
91 Damian Budziszewski 2001 Luboń Luboński Klub Biegacza
92 Mariusz Budźko 1976 Gdańsk Dwie Brody
93 Bartek Budzyński 1978 Niechanowo 31 BLT Poznan-Krzesiny
94 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń
95 Sebastian Bukowski 1990 Luboń
96 Dawid Bulczyński 1988 Poznań gRUNwald Team Poznań
97 Marcin Bultrowicz 1977 Poznań Beiersdorf Sport Team
98 Ewelina Burzyńska 1978 Biedrusko Natura Biedrusko
99 Katarzyna Buśkiewicz 1978 Tulce Powers Partner
100 Tomasz Buśkiewicz 1976 Tulce