Lista startowa - bieg 4 23.01.2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnetsortuj malejąco
1 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo Pędzące Kujawiaki Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
2 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo Pędzące Kujawiaki Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
3 Kamila Nizioł 1986 Toruń Drużyna Bocznego Pompona Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
4 Alina Podbielska 1969 Toruń KM UMK Toruń Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
5 ŁUKASZ WAJCHERT 1986 INOWROCŁAW TurboGroszki.run Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
6 Krzysztof Butowski 1981 Toruń Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
7 MICHAL LEWANDOWSKI 1993 INOWROCLAW Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
8 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa IDMAR RACING TEAM Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
9 Sybilla Walczyk 1983 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
10 Anna Zduniak 1978 Toruń Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
11 Bogumiła Kamińska 1967 Trzemeszno BOLT Trzemeszno Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
12 Maciej Okoński 1979 Toruń Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
13 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Extremalni Mogilno Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
14 Aneta Bartkowska 1991 Trzemeszno BOLT Trzemeszno Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
15 Krzysztof Kozłowski 1985 Toruń Drużyna Bocznego Pompona Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
16 Marcin Osiński 1978 Toruń Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
17 Karolina Lubiszewska 1984 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
18 Katarzyna Walentyn 1978 Toruń Drużyna Bocznego Pompona Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
19 Przemysław Skroś 1993 Inowrocaw Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
20 Martyna Marosz 2004 Mogilno Extremalni Mogilno Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
21 Maciej Tomaszewski 1988 Toruń Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
22 Michal Brzeziński 1995 Inowrocław Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
23 Arkadiusz Sikut 1974 Toruń Podgórz Toruń Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
24 Leszek Duszyński 1967 Mogilno Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
25 Szymon Balicki 2004 Rożno-Parcele Biegoholicy Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
26 Witold Orcholski 1971 Toruń T. S. Opatrunki Toruń Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
27 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
28 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
29 Piotr Szczęsny 1990 Toruń Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
30 Mariusz Ziółkowski 1972 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
31 Paweł Muzalewski 1979 Toruń Biegoholicy Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
32 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
33 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo Pędzące Kujawiaki Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
34 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław Pędzące Kujawiaki Bieg 5km Bieg 4 - 23.01.2022
35 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin Pałuckie Towarzystwo Wioślarskie w Żninie Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
36 Robert Piwoński 1977 Toruń Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek Bieg 10km Bieg 4 - 23.01.2022
37 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
38 Tomasz Natywa 1991 Inowrocław Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
39 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Żninski Klub Biegacza 1992 Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
40 Paweł Muzalewski 1979 Toruń Biegoholicy Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
41 Krzysztof Butowski 1981 Toruń Studio Nieruchomości Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
42 Jarosław Wolski 1972 Mogilno Mogilno Team Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
43 Sybilla Walczyk 1983 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
44 Wojciech Tomaszewski 1964 Toruń Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
45 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
46 Wojciech Urbanowski 1975 Żnin Wieś Pałuckie Towarzystwo Wioślarskie w Żninie Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
47 Mariusz Ziółkowski 1972 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
48 Katarzyna Walentyn 1978 Toruń Drużyna Bocznego Pompona Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
49 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo Pędzące Kujawiaki Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
50 Dominik Kuźmicz 1994 Toruń Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
51 Łukasz Wajchert 1986 INOWROCŁAW TurboGroszki.run Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
52 Krzysztof Kozłowski 1985 Toruń Drużyna Bocznego Pompona Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
53 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo Pędzące Kujawiaki Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
54 Anna Borawska 1977 Płock Mała Lady Pank Biegam dla Siebie Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
55 Maciej Tomaszewski 1988 Toruń Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
56 Aneta Bartkowska 1991 Trzemeszno BOLT Trzemeszno Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
57 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo Pędzące Kujawiaki Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
58 Dominik Koralewski 1981 Toruń Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
59 Martyna Marosz 2004 Mogilno Extremalni Mogilno Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
60 Filip Siwiak 1995 Inowrocław Start Team Wąbrzeźno Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
61 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław Pędzące Kujawiaki Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
62 Robert Krzyżanowski 1968 Bydgoszcz Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
63 Szymon Balicki 2004 Rożno-Parcele Biegoholicy Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
64 Jakub Fiszer 1977 Czarne Błoto Runcross Rozgarty Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
65 Alina Podbielska 1969 Toruń KM UMK Toruń Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
66 Karolina Lubiszewska 1984 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
67 Joanna Noga 1999 Janikowo Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
68 Robert Piwoński 1977 Toruń Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek Bieg 10km Bieg 5 - 27.02.2022
69 Przemysław Skroś 1993 Inowrocław Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
70 Paweł Kłos 2000 Janikowo Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
71 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa IDMAR RACING TEAM Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
72 michal lewandowski 1993 inowroclaw Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
73 Leszek Duszyński 1967 Mogilno Bieg 5km Bieg 5 - 27.02.2022
74 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin Bieg 10km Karnet
75 Piotr Wysocki 1989 Kłecko Bieg 5km Karnet
76 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne Bieg 5km Karnet
77 Michał Szablewski 1984 Inowrocław Bieg 10km Karnet
78 Ola Szablewska 1987 Inowrocław Bieg 10km Karnet
79 Tomasz Furtak 1974 Mogilno Mogilno Team Bieg 10km Karnet
80 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań Bieg 5km Karnet
81 Adrian Wegner 1991 Poznan Bieg 5km Karnet
82 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo Bieg 10km Karnet