Lista startowa - bieg 2 28.11.2021

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
1 Szymon Balicki 2004 Rożno-Parcele Biegoholicy Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
2 Marek Barczewski 1989 Mogilno Rowertour.com Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
3 Aneta Bartkowska 1991 Trzemwszno BOLT Trzemeszno Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
4 Paweł Brochocki 1982 Waganiec Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
5 Krzysztof Butowski 1981 Toruń Studio Nieruchomości Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
6 Jakub Cimachowski 1980 Solec Kujawski CimaTech Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
7 Honorata Czyżewska 1979 Inowroclaw Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
8 Mirosław Drapiewski 1982 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
9 Ewa Dybała 1976 Trzemeszno Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
10 Tomasz Furtak 1974 Mogilno Mogilno Team Bieg 10km Karnet
11 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne Bieg 5km Karnet
12 Roman Gwiazda 1995 Mogilno Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
13 Bogumiła Kamińska 1967 Trzemeszno BOLT Trzemeszno Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
14 Krzysztof Kozłowski 1985 Toruń Drużyna Bocznego Pompona Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
15 Tomasz Kubiak 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo Bieg 10km Karnet
16 Dominik Kuźmicz 1994 Toruń Drużyna Bocznego Pompona Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
17 michal lewandowski 1993 inowroclaw Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
18 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
19 Karolina Lubiszewska 1984 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
20 Katarzyna Maćkowska 1992 Żnin Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
21 Maciej Maćkowski 1988 Żnin Extremalni Mogilno Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
22 Martyna Marosz 2004 Mogilno Extremalni Mogilno Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
23 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa IDMAR RACING TEAM Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
24 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin Bieg 10km Karnet
25 Ewa Olszewska 1979 Gniewkowo Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
26 Rafał Olszewski 1981 Gniewkowo Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
27 Witold Orcholski 1971 Toruń T.S.Opatrunki Toruń Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
28 Krystian Ozdoba 2000 Ostrowite TRITON KONIN Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
29 Radosław Pięta 1979 Padniewko Mogilno Team Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
30 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań Bieg 5km Karnet
31 Robert Piwoński 1977 Toruń Parafialny Klub Biegacza Toruń - Kaszczorek Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
32 Alina Podbielska 1969 Toruń KM UMK Toruń Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
33 Arkadiusz Sikut 1974 Toruń Podgórz Toruń Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
34 Przemysław Skroś 1993 Inowrocaw Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
35 Ola Szablewska 1987 Inowrocław Bieg 10km Karnet
36 Michał Szablewski 1984 Inowrocław Bieg 10km Karnet
37 Maciej Tomaszewski 1988 Toruń Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
38 Marcin Urbańczyk 1991 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
39 Sybilla Walczyk 1983 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
40 Katarzyna Walentyn 1978 Toruń Drużyna Bocznego Pompona Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
41 Adrian Wegner 1991 Poznan Bieg 5km Karnet
42 Bogusław Wełniak 1980 Mogilno Mogilno Team Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
43 Zuzanna Wełniak 2005 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
44 Grzegorz Wojciechowski 1961 Mogilno MKL Tlen Mogilno Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
45 Piotr Wysocki 1989 Kłecko Bieg 5km Karnet
46 Anna Zduniak 1978 Toruń Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021
47 MIECZYSŁAW ZIÓŁKOWSKI 1965 Janikowo Bieg 5km Bieg 2 - 28.11.2021
48 Mariusz Ziółkowski 1972 Toruń Biegoholicy Bieg 10km Bieg 2 - 28.11.2021