Lista startowa - "Król Parku" - ultramaraton

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 DOROTA ZOWCZAK 1983 Komorniki Rawa Team nie
2 Paweł Zbierajewski 1985 Poznań nie
3 Łukasz Wojtasik 1974 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa nie
4 Przemysław Wojciechowski 1984 Czempiń ChampionMan Team nie
5 Rafał Wachowiak 1977 Kobylin Da-Ko nie
6 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
7 Kamil Tysper 1988 Leszno Leszczyńscy Patrioci nie
8 Magdalena Turek 1981 Czempiń ChampionMan Team nie
9 Jakub Tulewicz 1996 Rydzyna nie
10 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
11 Jakub Taszarek 1976 Mrowino nie
12 PAWEŁ SZYMANSKI 1980 Leszno Muaj Running Team nie
13 BARTOSZ SZYMANIAK 1979 Kościan Kościan Team nie
14 Michał Szmaj 1989 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
15 Szymon Szambelan 1990 Września 1990 nie
16 Dariusz Solecki 1962 Poznań #Piątkowo na Biegowo nie
17 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
18 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
19 Mirosław Serafiński 1976 Poznań nie
20 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
21 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
22 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ nie
23 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
24 Wojciech Piasecki 1975 Czempiń ChampionMan Team nie
25 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina nie
26 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Runners power nie
27 Dariusz Olszewski 1970 Poznan Dom piwa biega nie
28 Adam Olejnik 1988 Włocławek REFERICON nie
29 Michał Nowostawski 1980 Komorniki Michał Nowostawski nie
30 Mariusz Nowostawski 1973 Gjovik PonadSiebie.pl nie
31 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
32 Marcin Nowak 1984 Mosina tak
33 Adam Noculak 1980 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
34 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie
35 Adam Musielak 1989 Poznań PGB sportowa paczka nie
36 Piotr Mleczak 1957 Poznań KB DęBIEC nie
37 Katarzyna Milewski 1979 Robakowo pozytywnie zakręceni nie
38 Marcin Mikoś 1997 Opole nie
39 Artur Medel 1984 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
40 Jacek Majchrzak 1980 Koscian Kościan Team nie
41 Krzysztof Machaj 1990 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów tak
42 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... tak
43 Justyna Lirsz 1976 Biedrusko 1976 nie
44 Andrzej Lamek 1970 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
45 Marta Dorota Kwiecińska 1982 Poznań Poznań nie
46 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
47 Przemo Kózka` 1973 Skórzewo drużyna w nie
48 Grzegorz Kowalczyk 1987 Poznań nie
49 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
50 Dariusz Kolaczynski 1976 Lipno Da-Ko nie
51 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
52 Mateusz Kaczmarek 1982 Luboń Lucky LUZers nie
53 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
54 Dominik Jaskulski 1983 Poznań RTE nie
55 Rafał Janc 1980 Puszczykowo Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze nie
56 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
57 Mikołaj Grzesiak 1989 Poznań nie
58 Piotr Góralski 1980 Piaski nie
59 Tomasz Efinowicz 1975 Kalisz UKS Running Team nie
60 DAWID DZIERŻAWCZYK 1989 Śrem nie
61 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team nie
62 Tomasz Duda 1976 Sowinki Aktywna Krajenka tak
63 Jakub Drzymała 1993 Gostyń nie
64 Agata Dorczuk 1981 Warszawa nie
65 Łukasz Donaj 1981 Kościan nie
66 Artur Dominiak 1978 Gniezno nie
67 Katarzyna Daniuk 1973 Poznań nie
68 Tomasz Cieślik 1990 Góra Biegająca Kasta Miedziowego Miasta nie
69 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
70 Mateusz Buliński 1992 Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC MUAY THAI nie
71 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń Rok nie
72 Damian Borkowski 1988 Ołobok Borkoś TEAM nie
73 Mateusz Biniak 1983 Leszno nie
74 Andrzej Baczyński 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie