Lista startowa - "Król Parku" - ultramaraton

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Łukasz Wojtasik 1974 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa nie
2 Przemysław Wojciechowski 1984 Czempiń ChampionMan Team nie
3 Rafał Wachowiak 1977 Kobylin Da-Ko nie
4 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
5 Kamil Tysper 1988 Leszno Leszczyńscy Patrioci nie
6 Magdalena Turek 1981 Czempiń ChampionMan Team nie
7 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
8 Jakub Taszarek 1976 Mrowino nie
9 PAWEŁ SZYMANSKI 1980 Leszno Muaj Running Team nie
10 BARTOSZ SZYMANIAK 1979 Kościan Kościan Team nie
11 Michał Szmaj 1989 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
12 Szymon Szambelan 1990 Września 1990 nie
13 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
14 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
15 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
16 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
17 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ nie
18 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
19 Wojciech Piasecki 1975 Czempiń ChampionMan Team nie
20 Dariusz Olszewski 1970 Poznan Dom piwa biega nie
21 Adam Olejnik 1988 Włocławek REFERICON nie
22 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
23 Marcin Nowak 1984 Mosina tak
24 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie
25 Adam Musielak 1989 Poznań PGB sportowa paczka nie
26 Katarzyna Milewski 1979 Robakowo pozytywnie zakręceni nie
27 Artur Medel 1984 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
28 Jacek Majchrzak 1980 Koscian Kościan Team nie
29 Krzysztof Machaj 1990 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów tak
30 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... tak
31 Marta Dorota Kwiecińska 1982 Poznań Poznań nie
32 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
33 Przemo Kózka` 1973 Skórzewo drużyna w nie
34 Grzegorz Kowalczyk 1987 Poznań nie
35 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
36 Dariusz Kolaczynski 1976 Lipno Da-Ko nie
37 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
38 Mateusz Kaczmarek 1982 Luboń Lucky LUZers nie
39 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
40 Dominik Jaskulski 1983 Poznań RTE nie
41 Rafał Janc 1980 Puszczykowo Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze nie
42 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
43 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team nie
44 Jakub Drzymała 1993 Gostyń nie
45 Agata Dorczuk 1981 Warszawa nie
46 Łukasz Donaj 1981 Kościan nie
47 Artur Dominiak 1978 Gniezno nie
48 Tomasz Cieślik 1990 Góra Biegająca Kasta Miedziowego Miasta nie
49 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
50 Mateusz Buliński 1992 Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC MUAY THAI nie