Lista startowa - "Król Parku" - ultramaraton

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Justyna Lirsz 1976 Biedrusko 1976 nie
2 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ nie
3 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... tak
4 Przemysław Wojciechowski 1984 Czempiń ChampionMan Team nie
5 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
6 Magdalena Turek 1981 Czempiń ChampionMan Team nie
7 Wojciech Piasecki 1975 Czempiń ChampionMan Team nie
8 Mariusz Nowostawski 1973 Gjovik PonadSiebie.pl nie
9 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
10 Artur Dominiak 1978 Gniezno nie
11 Tomasz Cieślik 1990 Góra Biegająca Kasta Miedziowego Miasta nie
12 Jakub Drzymała 1993 Gostyń nie
13 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
14 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
15 Andrzej Baczyński 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
16 Tomasz Efinowicz 1975 Kalisz UKS Running Team nie
17 Rafał Wachowiak 1977 Kobylin Da-Ko nie
18 Michał Nowostawski 1980 Komorniki Michał Nowostawski nie
19 DOROTA ZOWCZAK 1983 Komorniki Rawa Team nie
20 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
21 Łukasz Donaj 1981 Kościan nie
22 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
23 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
24 Jacek Majchrzak 1980 Koscian Kościan Team nie
25 BARTOSZ SZYMANIAK 1979 Kościan Kościan Team nie
26 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
27 PAWEŁ SZYMANSKI 1980 Leszno Muaj Running Team nie
28 Kamil Tysper 1988 Leszno Leszczyńscy Patrioci nie
29 Mateusz Biniak 1983 Leszno nie
30 Dariusz Kolaczynski 1976 Lipno Da-Ko nie
31 Mateusz Kaczmarek 1982 Luboń Lucky LUZers nie
32 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń Rok nie
33 Marcin Nowak 1984 Mosina tak
34 Jakub Taszarek 1976 Mrowino nie
35 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina nie
36 Łukasz Wojtasik 1974 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa nie
37 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
38 Marcin Mikoś 1997 Opole nie
39 Michał Szmaj 1989 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
40 Adam Noculak 1980 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
41 Krzysztof Machaj 1990 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów tak
42 Andrzej Lamek 1970 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
43 Damian Borkowski 1988 Ołobok Borkoś TEAM nie
44 Piotr Góralski 1980 Piaski nie
45 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
46 Dariusz Olszewski 1970 Poznan Dom piwa biega nie
47 Mikołaj Grzesiak 1989 Poznań nie
48 Dariusz Solecki 1962 Poznań #Piątkowo na Biegowo nie
49 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
50 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie
51 Dominik Jaskulski 1983 Poznań RTE nie
52 Piotr Mleczak 1957 Poznań KB DęBIEC nie
53 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
54 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
55 Artur Medel 1984 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
56 Paweł Zbierajewski 1985 Poznań nie
57 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
58 Katarzyna Daniuk 1973 Poznań nie
59 Grzegorz Kowalczyk 1987 Poznań nie
60 Mirosław Serafiński 1976 Poznań nie
61 Marta Dorota Kwiecińska 1982 Poznań Poznań nie
62 Adam Musielak 1989 Poznań PGB sportowa paczka nie
63 Rafał Janc 1980 Puszczykowo Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze nie
64 Katarzyna Milewski 1979 Robakowo pozytywnie zakręceni nie
65 Jakub Tulewicz 1996 Rydzyna nie
66 Przemo Kózka` 1973 Skórzewo drużyna w nie
67 Mateusz Buliński 1992 Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC MUAY THAI nie
68 Tomasz Duda 1976 Sowinki Aktywna Krajenka tak
69 DAWID DZIERŻAWCZYK 1989 Śrem nie
70 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Runners power nie
71 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team nie
72 Agata Dorczuk 1981 Warszawa nie
73 Szymon Szambelan 1990 Września 1990 nie
74 Adam Olejnik 1988 Włocławek REFERICON nie