Lista startowa - "Król Parku" - 42km

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Alicja Łabędzka - Bugaj 1965 Poznań KB DęBIEC nie
2 Marcin Zwoliński 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki nie
3 Agnieszka Zerba 1981 PECNA tak
4 Marcin Wojtal 1979 Leszno #BiegajLeszno nie
5 Dariusz Wojciechowski 1978 Krosno Krakowiak Ultra Team / i-Sport tak
6 Artur Weinert 1982 Śrem Runner's Power Śrem nie
7 Eryk Watros 1986 Luboń 31 Baza Lotnictwa Taktycznego nie
8 Sebastian Warczewski 1978 Rawicz nie
9 Grzegorz Urbańczyk 1987 Poznań For Run Team & Adrenaline nie
10 Dawid Tritt 1984 Stęszew MUAY RUNNING TEAM nie
11 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak
12 Karol Tokarski Poznań Ślęzak Team
13 Monika Szpak 1973 Puszczykowo nie
14 Mateusz Szamałek 1983 Poznań nie
15 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
16 Łukasz Stasiak 1981 Leszno LEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa Biegowa nie
17 Damian Stachura 1985 Lubin nie
18 Damian Sołtysiak 2000 Puszczykowo nie
19 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno Reborn Team Gniezno nie
20 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
21 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
22 Roman Rybarczyk 1979 Puszczykowo #biegiemwlas nie
23 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 MOSINA tak
24 Tomasz Ratajczak 1980 Poznań nie
25 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
26 Jolanta Przerwa-Bech 1978 Mosina tak
27 Zbigniew Porczyk 1986 Warszawa Power Training nie
28 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team nie
29 Tomasz Pietrzak Książ Wielkopolski Wild Trail Runner
30 Wojciech Paźucha 1977 Lusówko nie
31 Jarosław Pazoła 1973 Śrem nie
32 Piotr Olszewski 1968 Poznań Dom piwa biega nie
33 Dariusz Olszewski 1970 Poznań Dom piwa biega nie
34 Marcin Nowak 1984 Mosina Ulyrs Team Krakowiak tak
35 Marcin Michalak 1986 Poznań nie
36 Kamil Mediger 1990 Plewiska nie
37 Waldemar Męczyński 1974 Poznań nie
38 Mariusz Maligranda 1985 Poznań nie
39 Artur Malec 1979 Komorniki nie
40 Marcin Majtkowski 1982 Kórnik I love Ziemek nie
41 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team Ultra nie
42 Adam Lorek 1978 LESZNO Biegam dla siebie / biegaj Leszno nie
43 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
44 Seweryn Lecki 1985 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek nie
45 Cezary Kwiatek 2000 Poznań nie
46 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina tak
47 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
48 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team nie
49 Krzysztof Krylle 1977 Kościan Kościan Team nie
50 Rafał Krakowiak 1989 KROSNO Krakowiak Ultra Team tak
51 Dariusz Kowalczyk 1974 Luboń Lucky LUZers nie
52 Ewelina Kowalczyk 1976 Luboń Lucky LUZers nie
53 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
54 Mariusz Kimmel 1969 Komorniki KTTK KOMORZANKA nie
55 Maciej Karaszewski 1975 Wiry KARACHO TEAM nie
56 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
57 JOLANTA KANIEWSKA 1988 POGORZELA nie
58 Mirosław Kaczmarek 1991 Śrem Runner's Power Śrem nie
59 Mateusz Kaczmarek 1981 Dąbcze MK PROJEKT Mateusz Kaczmarek nie
60 Paweł Jowsa 1992 Poznań nie
61 Paweł Jaroszczak 1994 Suchy Las nie
62 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
63 Marcin Jakubik 1984 Poznań nie
64 Joanna Jagodzińska 1984 Stęszew Aktywny Stęszew nie
65 Dariusz Hurysz 1964 POZNAŃ Poznań nie
66 karolina grzybowska 1978 CZERMIN KALISZ GALERIA AMBER SIZEER nie
67 Mariusz Graczyk 1973 Zielona Góra Zielona Góro nie
68 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
69 Przemyslaw Deigsler 1974 Poznań nie
70 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
71 Dominik Czerwiński 1981 Komorniki Alvo Racing Team nie
72 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
73 Grzegorz Cebula 1969 Iwiny nie
74 Marcin Bultrowicz 1977 Poznań nie
75 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń nie
76 Cezary Bokun 1984 Września nie
77 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak