Lista startowa - "Król Parku" - 42km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj malejąco
1 Karol Tokarski Poznań Ślęzak Team
2 Tomasz Pietrzak Książ Wielkopolski Wild Trail Runner
3 Sebastian Warczewski 1978 Rawicz nie
4 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń nie
5 Mariusz Maligranda 1985 Poznań nie
6 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno Reborn Team Gniezno nie
7 Mariusz Kimmel 1969 Komorniki KTTK KOMORZANKA nie
8 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team Ultra nie
9 Ewelina Kowalczyk 1976 Luboń Lucky LUZers nie
10 Seweryn Lecki 1985 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek nie
11 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
12 Artur Weinert 1982 Śrem Runner's Power Śrem nie
13 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
14 Jarosław Pazoła 1973 Śrem nie
15 Damian Sołtysiak 2000 Puszczykowo nie
16 Cezary Bokun 1984 Września nie
17 Mirosław Kaczmarek 1991 Śrem Runner's Power Śrem nie
18 JOLANTA KANIEWSKA 1988 POGORZELA nie
19 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
20 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
21 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
22 Marcin Zwoliński 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki nie
23 Dariusz Kowalczyk 1974 Luboń Lucky LUZers nie
24 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
25 Wojciech Paźucha 1977 Lusówko nie
26 Mateusz Szamałek 1983 Poznań nie
27 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
28 Maciej Karaszewski 1975 Wiry KARACHO TEAM nie
29 Monika Szpak 1973 Puszczykowo nie
30 Waldemar Męczyński 1974 Poznań nie
31 Marcin Wojtal 1979 Leszno #BiegajLeszno nie
32 Roman Rybarczyk 1979 Puszczykowo #biegiemwlas nie
33 Marcin Michalak 1986 Poznań nie
34 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
35 Piotr Olszewski 1968 Poznań Dom piwa biega nie
36 Dariusz Hurysz 1964 POZNAŃ Poznań nie
37 Artur Malec 1979 Komorniki nie
38 Dariusz Olszewski 1970 Poznań Dom piwa biega nie
39 karolina grzybowska 1978 CZERMIN KALISZ GALERIA AMBER SIZEER nie
40 Alicja Łabędzka - Bugaj 1965 Poznań KB DęBIEC nie
41 Marcin Jakubik 1984 Poznań nie
42 Dawid Tritt 1984 Stęszew MUAY RUNNING TEAM nie
43 Mariusz Graczyk 1973 Zielona Góra Zielona Góro nie
44 Marcin Majtkowski 1982 Kórnik I love Ziemek nie
45 Adam Lorek 1978 LESZNO Biegam dla siebie / biegaj Leszno nie
46 Joanna Jagodzińska 1984 Stęszew Aktywny Stęszew nie
47 Grzegorz Urbańczyk 1987 Poznań For Run Team & Adrenaline nie
48 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
49 Paweł Jowsa 1992 Poznań nie
50 Paweł Jaroszczak 1994 Suchy Las nie
51 Marcin Bultrowicz 1977 Poznań nie
52 Tomasz Ratajczak 1980 Poznań nie
53 Krzysztof Krylle 1977 Kościan Kościan Team nie
54 Cezary Kwiatek 2000 Poznań nie
55 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
56 Kamil Mediger 1990 Plewiska nie
57 Eryk Watros 1986 Luboń 31 Baza Lotnictwa Taktycznego nie
58 Damian Stachura 1985 Lubin nie
59 Dominik Czerwiński 1981 Komorniki Alvo Racing Team nie
60 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team nie
61 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team nie
62 Przemyslaw Deigsler 1974 Poznań nie
63 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
64 Mateusz Kaczmarek 1981 Dąbcze MK PROJEKT Mateusz Kaczmarek nie
65 Grzegorz Cebula 1969 Iwiny nie
66 Zbigniew Porczyk 1986 Warszawa Power Training nie
67 Łukasz Stasiak 1981 Leszno LEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa Biegowa nie
68 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
69 Marcin Nowak 1984 Mosina Ulyrs Team Krakowiak tak
70 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak
71 Dariusz Wojciechowski 1978 Krosno Krakowiak Ultra Team / i-Sport tak
72 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
73 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 MOSINA tak
74 Agnieszka Zerba 1981 PECNA tak
75 Rafał Krakowiak 1989 KROSNO Krakowiak Ultra Team tak
76 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina tak
77 Jolanta Przerwa-Bech 1978 Mosina tak