Lista startowa - "Król Parku" - 42km

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Adam Lorek 1978 LESZNO Biegam dla siebie / biegaj Leszno nie
2 Agnieszka Zerba 1981 PECNA tak
3 Alicja Łabędzka - Bugaj 1965 Poznań KB DęBIEC nie
4 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 MOSINA tak
5 Artur Malec 1979 Komorniki nie
6 Artur Weinert 1982 Śrem Runner's Power Śrem nie
7 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
8 Cezary Kwiatek 2000 Poznań nie
9 Cezary Bokun 1984 Września nie
10 Damian Stachura 1985 Lubin nie
11 Damian Sołtysiak 2000 Puszczykowo nie
12 Dariusz Olszewski 1970 Poznań Dom piwa biega nie
13 Dariusz Hurysz 1964 POZNAŃ Poznań nie
14 Dariusz Wojciechowski 1978 Krosno Krakowiak Ultra Team / i-Sport tak
15 Dariusz Kowalczyk 1974 Luboń Lucky LUZers nie
16 Dawid Tritt 1984 Stęszew MUAY RUNNING TEAM nie
17 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
18 Dominik Czerwiński 1981 Komorniki Alvo Racing Team nie
19 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
20 Eryk Watros 1986 Luboń 31 Baza Lotnictwa Taktycznego nie
21 Ewelina Kowalczyk 1976 Luboń Lucky LUZers nie
22 Grzegorz Urbańczyk 1987 Poznań For Run Team & Adrenaline nie
23 Grzegorz Cebula 1969 Iwiny nie
24 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team Ultra nie
25 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
26 Jarosław Pazoła 1973 Śrem nie
27 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
28 Joanna Jagodzińska 1984 Stęszew Aktywny Stęszew nie
29 Jolanta Przerwa-Bech 1978 Mosina tak
30 JOLANTA KANIEWSKA 1988 POGORZELA nie
31 Kamil Mediger 1990 Plewiska nie
32 Karol Tokarski Poznań Ślęzak Team
33 karolina grzybowska 1978 CZERMIN KALISZ GALERIA AMBER SIZEER nie
34 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
35 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
36 Krzysztof Krylle 1977 Kościan Kościan Team nie
37 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina tak
38 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
39 Maciej Karaszewski 1975 Wiry KARACHO TEAM nie
40 Marcin Wojtal 1979 Leszno #BiegajLeszno nie
41 Marcin Michalak 1986 Poznań nie
42 Marcin Jakubik 1984 Poznań nie
43 Marcin Majtkowski 1982 Kórnik I love Ziemek nie
44 Marcin Bultrowicz 1977 Poznań nie
45 Marcin Nowak 1984 Mosina Ulyrs Team Krakowiak tak
46 Marcin Zwoliński 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki nie
47 Mariusz Graczyk 1973 Zielona Góra Zielona Góro nie
48 Mariusz Maligranda 1985 Poznań nie
49 Mariusz Kimmel 1969 Komorniki KTTK KOMORZANKA nie
50 Mateusz Kaczmarek 1981 Dąbcze MK PROJEKT Mateusz Kaczmarek nie
51 Mateusz Szamałek 1983 Poznań nie
52 Mirosław Kaczmarek 1991 Śrem Runner's Power Śrem nie
53 Monika Szpak 1973 Puszczykowo nie
54 Paweł Jowsa 1992 Poznań nie
55 Paweł Jaroszczak 1994 Suchy Las nie
56 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
57 Piotr Olszewski 1968 Poznań Dom piwa biega nie
58 Przemyslaw Deigsler 1974 Poznań nie
59 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team nie
60 Rafał Krakowiak 1989 KROSNO Krakowiak Ultra Team tak
61 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
62 Roman Rybarczyk 1979 Puszczykowo #biegiemwlas nie
63 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
64 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team nie
65 Sebastian Warczewski 1978 Rawicz nie
66 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak
67 Seweryn Lecki 1985 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek nie
68 Tomasz Ratajczak 1980 Poznań nie
69 Tomasz Pietrzak Książ Wielkopolski Wild Trail Runner
70 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno Reborn Team Gniezno nie
71 Waldemar Męczyński 1974 Poznań nie
72 Wojciech Paźucha 1977 Lusówko nie
73 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
74 Zbigniew Porczyk 1986 Warszawa Power Training nie
75 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń nie
76 Łukasz Stasiak 1981 Leszno LEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa Biegowa nie
77 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie