Lista startowa - "Król Parku" - 42km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Karol Tokarski Poznań Ślęzak Team
2 Tomasz Pietrzak Książ Wielkopolski Wild Trail Runner
3 Dariusz Hurysz 1964 POZNAŃ Poznań nie
4 Alicja Łabędzka - Bugaj 1965 Poznań KB DęBIEC nie
5 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
6 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
7 Piotr Olszewski 1968 Poznań Dom piwa biega nie
8 Grzegorz Cebula 1969 Iwiny nie
9 Mariusz Kimmel 1969 Komorniki KTTK KOMORZANKA nie
10 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń nie
11 Dariusz Olszewski 1970 Poznań Dom piwa biega nie
12 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team nie
13 Jarosław Pazoła 1973 Śrem nie
14 Marcin Zwoliński 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki nie
15 Mariusz Graczyk 1973 Zielona Góra Zielona Góro nie
16 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
17 Monika Szpak 1973 Puszczykowo nie
18 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno Reborn Team Gniezno nie
19 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team nie
20 Waldemar Męczyński 1974 Poznań nie
21 Dariusz Kowalczyk 1974 Luboń Lucky LUZers nie
22 Przemyslaw Deigsler 1974 Poznań nie
23 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 MOSINA tak
24 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
25 Maciej Karaszewski 1975 Wiry KARACHO TEAM nie
26 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
27 Ewelina Kowalczyk 1976 Luboń Lucky LUZers nie
28 Wojciech Paźucha 1977 Lusówko nie
29 Marcin Bultrowicz 1977 Poznań nie
30 Krzysztof Krylle 1977 Kościan Kościan Team nie
31 Jolanta Przerwa-Bech 1978 Mosina tak
32 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina tak
33 Sebastian Warczewski 1978 Rawicz nie
34 Adam Lorek 1978 LESZNO Biegam dla siebie / biegaj Leszno nie
35 karolina grzybowska 1978 CZERMIN KALISZ GALERIA AMBER SIZEER nie
36 Dariusz Wojciechowski 1978 Krosno Krakowiak Ultra Team / i-Sport tak
37 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
38 Roman Rybarczyk 1979 Puszczykowo #biegiemwlas nie
39 Artur Malec 1979 Komorniki nie
40 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
41 Marcin Wojtal 1979 Leszno #BiegajLeszno nie
42 Tomasz Ratajczak 1980 Poznań nie
43 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team Ultra nie
44 Dominik Czerwiński 1981 Komorniki Alvo Racing Team nie
45 Agnieszka Zerba 1981 PECNA tak
46 Mateusz Kaczmarek 1981 Dąbcze MK PROJEKT Mateusz Kaczmarek nie
47 Łukasz Stasiak 1981 Leszno LEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa Biegowa nie
48 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
49 Marcin Majtkowski 1982 Kórnik I love Ziemek nie
50 Artur Weinert 1982 Śrem Runner's Power Śrem nie
51 Mateusz Szamałek 1983 Poznań nie
52 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
53 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
54 Marcin Jakubik 1984 Poznań nie
55 Cezary Bokun 1984 Września nie
56 Marcin Nowak 1984 Mosina Ulyrs Team Krakowiak tak
57 Dawid Tritt 1984 Stęszew MUAY RUNNING TEAM nie
58 Joanna Jagodzińska 1984 Stęszew Aktywny Stęszew nie
59 Seweryn Lecki 1985 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek nie
60 Mariusz Maligranda 1985 Poznań nie
61 Damian Stachura 1985 Lubin nie
62 Eryk Watros 1986 Luboń 31 Baza Lotnictwa Taktycznego nie
63 Marcin Michalak 1986 Poznań nie
64 Zbigniew Porczyk 1986 Warszawa Power Training nie
65 Grzegorz Urbańczyk 1987 Poznań For Run Team & Adrenaline nie
66 JOLANTA KANIEWSKA 1988 POGORZELA nie
67 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
68 Rafał Krakowiak 1989 KROSNO Krakowiak Ultra Team tak
69 Kamil Mediger 1990 Plewiska nie
70 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
71 Mirosław Kaczmarek 1991 Śrem Runner's Power Śrem nie
72 Paweł Jowsa 1992 Poznań nie
73 Paweł Jaroszczak 1994 Suchy Las nie
74 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
75 Cezary Kwiatek 2000 Poznań nie
76 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak
77 Damian Sołtysiak 2000 Puszczykowo nie