Lista startowa - "Król Parku" - 42km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Mosina
1 JOLANTA KANIEWSKA 1988 POGORZELA nie
2 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
3 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 MOSINA tak
4 Agnieszka Zerba 1981 PECNA tak
5 Wojciech Paźucha 1977 Lusówko nie
6 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
7 Mateusz Szamałek 1983 Poznań nie
8 Waldemar Męczyński 1974 Poznań nie
9 Monika Szpak 1973 Puszczykowo nie
10 Marcin Michalak 1986 Poznań nie
11 Artur Malec 1979 Komorniki nie
12 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina tak
13 Marcin Jakubik 1984 Poznań nie
14 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
15 Paweł Jowsa 1992 Poznań nie
16 Marcin Bultrowicz 1977 Poznań nie
17 Paweł Jaroszczak 1994 Suchy Las nie
18 Jolanta Przerwa-Bech 1978 Mosina tak
19 Tomasz Ratajczak 1980 Poznań nie
20 Cezary Kwiatek 2000 Poznań nie
21 Kamil Mediger 1990 Plewiska nie
22 Damian Stachura 1985 Lubin nie
23 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
24 Przemyslaw Deigsler 1974 Poznań nie
25 Grzegorz Cebula 1969 Iwiny nie
26 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
27 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń nie
28 Sebastian Warczewski 1978 Rawicz nie
29 Mariusz Maligranda 1985 Poznań nie
30 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak
31 Jarosław Pazoła 1973 Śrem nie
32 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
33 Damian Sołtysiak 2000 Puszczykowo nie
34 Cezary Bokun 1984 Września nie
35 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
36 Dariusz Hurysz 1964 POZNAŃ Poznań nie
37 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
38 Alicja Łabędzka - Bugaj 1965 Poznań KB DęBIEC nie
39 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team nie
40 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
41 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
42 Mariusz Kimmel 1969 Komorniki KTTK KOMORZANKA nie
43 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
44 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
45 Krzysztof Krylle 1977 Kościan Kościan Team nie
46 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team nie
47 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno Reborn Team Gniezno nie
48 Dariusz Kowalczyk 1974 Luboń Lucky LUZers nie
49 Ewelina Kowalczyk 1976 Luboń Lucky LUZers nie
50 Mirosław Kaczmarek 1991 Śrem Runner's Power Śrem nie
51 Artur Weinert 1982 Śrem Runner's Power Śrem nie
52 Seweryn Lecki 1985 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek nie
53 Dawid Tritt 1984 Stęszew MUAY RUNNING TEAM nie
54 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
55 Maciej Karaszewski 1975 Wiry KARACHO TEAM nie
56 Eryk Watros 1986 Luboń 31 Baza Lotnictwa Taktycznego nie
57 Zbigniew Porczyk 1986 Warszawa Power Training nie
58 Tomasz Pietrzak Książ Wielkopolski Wild Trail Runner
59 Karol Tokarski Poznań Ślęzak Team
60 Joanna Jagodzińska 1984 Stęszew Aktywny Stęszew nie
61 Piotr Olszewski 1968 Poznań Dom piwa biega nie
62 Dariusz Olszewski 1970 Poznań Dom piwa biega nie
63 Roman Rybarczyk 1979 Puszczykowo #biegiemwlas nie
64 Rafał Krakowiak 1989 KROSNO Krakowiak Ultra Team tak
65 Marcin Wojtal 1979 Leszno #BiegajLeszno nie
66 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team Ultra nie
67 Marcin Majtkowski 1982 Kórnik I love Ziemek nie
68 Łukasz Stasiak 1981 Leszno LEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa Biegowa nie
69 Dominik Czerwiński 1981 Komorniki Alvo Racing Team nie
70 Mariusz Graczyk 1973 Zielona Góra Zielona Góro nie
71 Dariusz Wojciechowski 1978 Krosno Krakowiak Ultra Team / i-Sport tak
72 Marcin Zwoliński 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki nie
73 Adam Lorek 1978 LESZNO Biegam dla siebie / biegaj Leszno nie
74 karolina grzybowska 1978 CZERMIN KALISZ GALERIA AMBER SIZEER nie
75 Mateusz Kaczmarek 1981 Dąbcze MK PROJEKT Mateusz Kaczmarek nie
76 Grzegorz Urbańczyk 1987 Poznań For Run Team & Adrenaline nie
77 Marcin Nowak 1984 Mosina Ulyrs Team Krakowiak tak