Lista startowa - "Król Parku" - 42km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo tak
2 Cezary Bokun 1984 Września nie
3 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń nie
4 Marcin Bultrowicz 1977 Poznań nie
5 Grzegorz Cebula 1969 Iwiny nie
6 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
7 Dominik Czerwiński 1981 Komorniki Alvo Racing Team nie
8 Robert Czuba 1968 Puszczykowo Orange Polska nie
9 Przemyslaw Deigsler 1974 Poznań nie
10 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl nie
11 Mariusz Graczyk 1973 Zielona Góra Zielona Góro nie
12 karolina grzybowska 1978 CZERMIN KALISZ GALERIA AMBER SIZEER nie
13 Dariusz Hurysz 1964 POZNAŃ Poznań nie
14 Joanna Jagodzińska 1984 Stęszew Aktywny Stęszew nie
15 Marcin Jakubik 1984 Poznań nie
16 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
17 Paweł Jaroszczak 1994 Suchy Las nie
18 Paweł Jowsa 1992 Poznań nie
19 Mateusz Kaczmarek 1981 Dąbcze MK PROJEKT Mateusz Kaczmarek nie
20 Mirosław Kaczmarek 1991 Śrem Runner's Power Śrem nie
21 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
22 JOLANTA KANIEWSKA 1988 POGORZELA nie
23 Maciej Karaszewski 1975 Wiry KARACHO TEAM nie
24 Mariusz Kimmel 1969 Komorniki KTTK KOMORZANKA nie
25 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
26 Ewelina Kowalczyk 1976 Luboń Lucky LUZers nie
27 Dariusz Kowalczyk 1974 Luboń Lucky LUZers nie
28 Rafał Krakowiak 1989 KROSNO Krakowiak Ultra Team tak
29 Krzysztof Krylle 1977 Kościan Kościan Team nie
30 Sebastian Kucharski 1972 Bonikowo Kościan Team nie
31 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
32 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina tak
33 Cezary Kwiatek 2000 Poznań nie
34 Seweryn Lecki 1985 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek nie
35 Sebastian Lis 1990 Poznan # DRUŻYNA SZPIKU nie
36 Adam Lorek 1978 LESZNO Biegam dla siebie / biegaj Leszno nie
37 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team Ultra nie
38 Marcin Majtkowski 1982 Kórnik I love Ziemek nie
39 Artur Malec 1979 Komorniki nie
40 Mariusz Maligranda 1985 Poznań nie
41 Waldemar Męczyński 1974 Poznań nie
42 Kamil Mediger 1990 Plewiska nie
43 Marcin Michalak 1986 Poznań nie
44 Marcin Nowak 1984 Mosina Ulyrs Team Krakowiak tak
45 Piotr Olszewski 1968 Poznań Dom piwa biega nie
46 Dariusz Olszewski 1970 Poznań Dom piwa biega nie
47 Jarosław Pazoła 1973 Śrem nie
48 Wojciech Paźucha 1977 Lusówko nie
49 Tomasz Pietrzak Książ Wielkopolski Wild Trail Runner
50 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team nie
51 Zbigniew Porczyk 1986 Warszawa Power Training nie
52 Jolanta Przerwa-Bech 1978 Mosina tak
53 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
54 Tomasz Ratajczak 1980 Poznań nie
55 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 MOSINA tak
56 Roman Rybarczyk 1979 Puszczykowo #biegiemwlas nie
57 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
58 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
59 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno Reborn Team Gniezno nie
60 Damian Sołtysiak 2000 Puszczykowo nie
61 Damian Stachura 1985 Lubin nie
62 Łukasz Stasiak 1981 Leszno LEŚNE DZIKI Przyjacielska Grupa Biegowa nie
63 Żaneta Stocka-Podłyska 1981 Trzcianka nie
64 Mateusz Szamałek 1983 Poznań nie
65 Monika Szpak 1973 Puszczykowo nie
66 Karol Tokarski Poznań Ślęzak Team
67 Sebastian Toniński 2000 Mosina tak
68 Dawid Tritt 1984 Stęszew MUAY RUNNING TEAM nie
69 Grzegorz Urbańczyk 1987 Poznań For Run Team & Adrenaline nie
70 Sebastian Warczewski 1978 Rawicz nie
71 Eryk Watros 1986 Luboń 31 Baza Lotnictwa Taktycznego nie
72 Artur Weinert 1982 Śrem Runner's Power Śrem nie
73 Dariusz Wojciechowski 1978 Krosno Krakowiak Ultra Team / i-Sport tak
74 Marcin Wojtal 1979 Leszno #BiegajLeszno nie
75 Agnieszka Zerba 1981 PECNA tak
76 Marcin Zwoliński 1973 Kostrzyn Stajnia Kokoszki nie
77 Alicja Łabędzka - Bugaj 1965 Poznań KB DęBIEC nie