Lista startowa - "Król Parku" - ultramaraton

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Piotr Bąbelczyk 1972 MIĘDZYCHÓD ULTRA IRONMAN BĄBEL TEAM nie
2 Andrzej Baczyński 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
3 Dorota Bartosiewicz 1984 Poznań nie
4 Aldona Białas 1977 Gruszczyn Nie Ma Lipy Swarzędz Team nie
5 Mateusz Biniak 1983 Leszno nie
6 Damian Borkowski 1988 Ołobok Borkoś TEAM nie
7 Rafał Buchalski 1993 Lądek Rebellion Of Free Runners nie
8 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń Rok nie
9 Mateusz Buliński 1992 Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC MUAY THAI nie
10 Marcin Bultrowicz 1977 Poznań nie
11 Michalina Chwalisz 1997 Warszawa nie
12 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
13 Tomasz Cieślik 1990 Góra Biegająca Kasta Miedziowego Miasta nie
14 Katarzyna Daniuk 1973 Poznań nie
15 Przemysław Deigsler 1974 Poznań nie
16 Artur Dominiak 1978 Gniezno nie
17 Łukasz Donaj 1981 Kościan nie
18 Agata Dorczuk 1981 Warszawa nie
19 Jakub Drzymała 1993 Gostyń nie
20 Tomasz Duda 1976 Sowinki Aktywna Krajenka tak
21 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team nie
22 DAWID DZIERŻAWCZYK 1989 Śrem nie
23 Tomasz Efinowicz 1975 Kalisz UKS Running Team nie
24 Piotr Góralski 1980 Piaski nie
25 Monika Grabarczyk 1981 Daszewice MARKOWI BIEGACZE tak
26 Dawid Gruchała 1977 Wągrowiec nie
27 Mikołaj Grzesiak 1989 Poznań nie
28 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
29 Tomasz Hojny 1979 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie
30 Borys Imbryczkowski 1976 Poznań Świerczewo Run nie
31 Tomasz Jamrug 1982 Żnin nie
32 Rafał Janc 1980 Puszczykowo Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze nie
33 Daniel Jankowiak 1978 Międzychód 1978 nie
34 Barbara Jankowska 1975 Poznań nie
35 Dominik Jaskulski 1983 Poznań RTE nie
36 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
37 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
38 Mateusz Kaczmarek 1982 Luboń Lucky LUZers nie
39 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
40 Dariusz Kolaczynski 1976 Lipno Da-Ko nie
41 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
42 Grzegorz Kowalczyk 1987 Poznań nie
43 Przemo Kózka` 1973 Skórzewo drużyna w nie
44 Rafał Krakowiak 1989 Krosno KRAKOWIAK TEAM tak
45 Damian Krzemiński 1981 Strzelin nie
46 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
47 Rafał Kutkowski 1982 Wągrowiec Nogoobracacze Wągrowiec nie
48 Marta Dorota Kwiecińska 1982 Poznań Poznań nie
49 Andrzej Lamek 1970 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
50 Justyna Lirsz 1976 Biedrusko 1976 nie
51 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... tak
52 Krzysztof Machaj 1990 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów tak
53 Jacek Majchrzak 1980 Koscian Kościan Team nie
54 Marcin Majtkowski 1982 Kórnik KB I LOVE ZIEMEK nie
55 Ireneusz Marcinkowski 1977 Poznan nie
56 Artur Medel 1984 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
57 Krzysztof Michałowski 1980 Śrem nie
58 Marcin Mikoś 1997 Opole nie
59 Katarzyna Milewski 1979 Robakowo pozytywnie zakręceni nie
60 Piotr Mleczak 1957 Poznań KB DęBIEC nie
61 Dawid Muchajer 1978 Poznań CSWLąd POZNAŃ nie
62 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie
63 Adam Musielak 1989 Poznań PGB sportowa paczka nie
64 Jakub Musielski 1987 Koziegłowy Dziki Team nie
65 Adam Noculak 1980 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
66 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
67 Marcin Nowak 1984 Mosina tak
68 Michał Nowostawski 1980 Komorniki Michał Nowostawski nie
69 Mariusz Nowostawski 1973 Gjovik PonadSiebie.pl nie
70 Adam Olejnik 1988 Włocławek REFERICON nie
71 Dariusz Olszewski 1970 Poznan Dom piwa biega nie
72 Piotr Olszewski 1968 Poznań Dom piwa biega nie
73 Bernard Paluch 1972 Dąbrówka nie
74 Robert Pawłowski 1977 Rataje Vege Runners nie
75 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Runners power nie
76 Bartosz Pelczyński 1995 Rogalin Yanosikteam tak
77 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina nie
78 Wojciech Piasecki 1975 Czempiń ChampionMan Team nie
79 Maciej Potocki 1970 Biernatki Orange Polska nie
80 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
81 Jolanta Przerwa-Bech 1978 Mosina tak
82 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ nie
83 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
84 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
85 Anna Rewolińska-Rudnicka 1975 Mosina tak
86 Szymon Rybicki 1987 Krosno LOFT TEAM EXTRAME tak
87 Anna Sarbinowska 1980 Czempiń Kościan Team nie
88 Mirosław Serafiński 1976 Poznań nie
89 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
90 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
91 Agata Smolak 1982 Wolsztyn tak
92 Tomasz Sobczak 1974 Gniezno Reborn Team Gniezno nie
93 Adriana Sokołowska 1987 Margonin Vege Runners nie
94 Dariusz Solecki 1962 Poznań #Piątkowo na Biegowo nie
95 Szymon Szambelan 1990 Września 1990 nie
96 Michał Szmaj 1989 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
97 Michał Szurkowski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań nie
98 BARTOSZ SZYMANIAK 1979 Kościan Kościan Team nie
99 PAWEŁ SZYMANSKI 1980 Leszno Muaj Running Team nie
100 Jakub Taszarek 1976 Mrowino nie
101 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
102 Jakub Troszczyński 1988 Poznań Świerczewo Run nie
103 Jakub Tulewicz 1996 Rydzyna nie
104 Magdalena Turek 1981 Czempiń ChampionMan Team nie
105 Kamil Tysper 1988 Leszno Leszczyńscy Patrioci nie
106 Sebastian Wachowiak 1984 Koziegłowy Dziki Team nie
107 Rafał Wachowiak 1977 Kobylin Da-Ko nie
108 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
109 MICHALINA WALASZCZYK 1983 DALKI Słynni Kenijczycy nie
110 Paweł Wichłacz 1983 Szreniawa KB MANIAC Poznań nie
111 Przemysław Wojciechowski 1984 Czempiń ChampionMan Team nie
112 Dariusz Wojciechowski 1978 Krosno tak
113 Łukasz Wojtasik 1974 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa nie
114 Paweł Zbierajewski 1985 Poznań nie
115 Justyna Zielińska 1976 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
116 Maksymilian Zielinski 2000 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
117 DOROTA ZOWCZAK 1983 Komorniki Rawa Team nie
118 Marcin Łakomski 1973 Wodzisław Śląski nie