Lista startowa - "Król Parku" - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Iga Łupicka 2013 Nowa Wieś
2 Zofia Łopatowska 2013 Puszczykowo
3 Maja Łopatowska 2015 Puszczykowo
4 Magdalena Łopatowska 2010 Puszczykowo
5 ADAM Łasocha 2014 Poznań
6 Szymon Zwoliński 2007 Kostrzyn Stajnia Kokoszki
7 Hanna Żołnowska 2013 Mosina
8 Jagoda Żołnowska 2015 Mosina
9 Oliwia Żok 2015 Mosina
10 Julia Wypyrszczyk 2016 Dymaczewo Nowe
11 Wojtek Woźniak 2016 Krosno
12 Franek Woźniak 2018 Krosno
13 Pola Wojtkowiak 2015 Mosina
14 Filip Wojtkowiak 2013 LUBOŃ
15 Przemysław Wojtkowiak 2017 Mosina
16 Natalia Wojtal 2016 Leszno #BiegajLeszno
17 Franciszek Wójkiewicz 2015 Rogalin K.S.S. Kotwica Kórnik
18 Nadia Wiśniewska 2016 Mosina Przedszkole Wesołe Skrzaty
19 Antoni Wierzbiński 2014 Krosno
20 Stanisław Wierzbiński 2018 Krosno
21 Iwo Wieczorkiewicz 2012 Puszczykowo
22 Dawid Wichtowski 2013 Luboń
23 Zuzanna Waszak 2014 Brodnica indywidualnie
24 Alan Tomaszewski 2008 Komorniki WLKP Mountains Ultra
25 Joanna Tomaszewska 2012 Komorniki
26 Jakub Targosz 2013 Rokietnica
27 Adrianna Słodecka 2014 Miłosław brak klubu
28 Natalia Słodecka 2017 Miłosław brak klubu
29 Franciszek Szwajkowski 2013 Poznań
30 Małgorzata Szwajkowska 2015 Poznań
31 Maria Szewczyk 2014 Krosno
32 Pola Szewczyk 2016 Krosno
33 Ksawery Szenknecht 2010 Poznań
34 Mikołaj Stęsik 2011 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA
35 Maksymilian Stęsik 2016 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA
36 Jakub Stachowiak 2010 Czapury Akademia Urbasia
37 Tymoteusz Stachowiak 2013 Czapury Akademia Urbasia
38 Jan Henryk Stachowiak 2015 Mosina Team FOX
39 Franciszek Stachowiak 2018 Mosina Team FOX
40 SZYMON SOBCZAK 2011 SKÓRZEWO
41 Mateusz Sobczak 2013 Skórzewo
42 Zofia Schwarz 2012 KOŚCIAN # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN
43 Lena Rzepczyńska 2016 Plewiska
44 MIKOŁAJ RUDNICKI 2007 Mosina
45 KACPER Ratajszczak 2011 Mosina
46 Milena Ratajszczak 2012 Mosina
47 Michał Ratajczak 2019 Poznań
48 Julia Polarok 2009 Poznań
49 Patryk Polarok 2012 Poznań
50 Iga Polarok 2014 Poznań
51 Maja Pol 2016 Kurza Góra Szymanowski Team / Kościan Team
52 Wojciech Piśmienny 2016 Rabowice Bracia
53 Wiktor Piśmienny 2018 Rabowice Bracia
54 Adam Pertek 2014 Mosina
55 Wojciech Pertek 2017 Mosina
56 Kacper Patela 2007 Borkowice SP Krosno
57 Michał Patela 2015 Borkowice SP Krosno
58 Paweł Patela 2010 Borkowice UKS ORLIK MOSINA
59 Natalia Osiewicz 2012 Swarzedz
60 Pola Osiewicz 2014 Swarzędz
61 Szymon Oleszyński 2013 Mosina Pani
62 Marcel Oleszyński 2016 Mosina Pani
63 Kamil Okulicki 2016 Leczyca
64 Wiktoria Okulicka 2012 Leczyca
65 Paulina Nowak 2013 Luboń
66 Michał Nowak 2009 Poznań
67 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team
68 Adam Napiórkowski 2014 Mosina KS 1920 MOSINA
69 Julia Napiórkowska 2016 Mosina PRZEDSZKOLE KONICZYNKA
70 Franciszek Mikołajczyk 2008 Komorniki FlexLink Running Team
71 Oskar Michałowski 2019 Krosno - Mosina
72 Aleksander Michałowski 2013 Krosno - Mosina
73 Ignacy Michalski 2019 Kościan #SZYMANOWSKITeam UKS 4 KOŚCIAN
74 Karolina Michalska 2013 Kościan #SZYMANOWSKITeam UKS 4 KOŚCIAN
75 Olga Majchrzak 2013 Kościan Kościan Team Ultra
76 Tymon Majchrzak 2014 Kościan Kościan Team Ultra
77 Maurycy Maculewicz 2016 Mosina
78 Mira Maculewicz 2018 Mosina
79 Aniela Maciejewska 2014 Puszczykowo
80 Olga Leśniczak 2016 Mosina
81 Jan Leporowski 2015 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
82 Marcin Leporowski 2018 Środa Wielkopolska
83 Zuzanna Legenza 2009 Luboń
84 Alicja Langner 2015 Dąbrówka
85 Piotr Langner 2016 Dąbrówka
86 Jadzia Kwiatek 2016 Poznań Zespół Kwiatków
87 Marysia Kwiatek 2017 Poznań Zespół Kwiatków
88 Franek Kwiatek 2012 Poznań Zespół Kwiatków
89 Antoni Kuc 2011 Nowinki Akademia Urbasia
90 Jan Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team
91 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica Kruchy Team
92 Aleksandra Krakowiak 2017 Krosno Krakowiak Ultra Team
93 Maja Kozłowska 2008 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
94 Martyna Kozłowska 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
95 Mateusz Kordylewski 2007 Mosina
96 Maciej Kordylewski 2009 Mosina
97 Wojciech Kmieć 2015 Czapury
98 Antoni Kmieć 2013 Czapury
99 Blanka Kleiber 2008 Mosina
100 Amelia Kicińska 2015 Puszczykowo
101 Tomasz Karalus 2013 Krosinko Karalus Ultra Team
102 Łucja Karalus 2011 Krosinko Karalus Ultra Team
103 Stasiu Karalus 2016 Krosinko Karalus Ultra Team
104 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań
105 Adrian Kalinowski 2013 Poznań
106 Szymon Joksz 2015 Mosina
107 Stanisław Jeziorecki 2012 KROSNO UKS ORLIK MOSINA
108 Ignacy Jeziorecki 2014 Mosina 4
109 Liwia Jeger 2009 Tulce Uks 20 Poznań
110 Amelia Jasiak 2017 Krosno
111 Gabriela Jasiak 2019 Krosno
112 Wiktoria Jakubik 2017 Poznań
113 Marko Jacuś 2017 Krosno
114 Zlata Jacuś 2014 Krosno
115 Gabriel Iwański 2013 Mosina
116 Leon Iwański 2017 Mosina
117 Julita Gustowska 2015 Oborniki
118 agata grzybowska 2011 CZERMIN
119 Adam Górczyński 2007 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5
120 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan
121 Zofia Filipiak 2015 Mosina
122 Maria Filipiak 2018 Mosina
123 Mikołaj Fabian 2013 Poznań
124 Anna Ellmann 2014 Mosina Akademia Urbasia
125 Antoni Ellmann 2012 Mosina Akademia Urbasia
126 Iwo Dymitrowski 2012 Wolsztyn IDMAR Racing Team - Triathlon Division
127 Lena Drzewiecka 2016 Pecna
128 Olaf Dopierała 2012 Mosina UKS ORLIK MOSINA
129 Monika Daniłowicz 2011 Krosno
130 Lena Daniłowicz 2016 Krosno
131 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz # SzymanowskiTeam / Kościan Team
132 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz
133 Milena Czekaj 2009 Leszno Leszno
134 Lena Czapla 2012 Luboń
135 Leszek Czajka 2007 Mosina
136 Nikola Czajka 2009 Mosina
137 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS Czwórka Kościan/ Szymanowski Team
138 Antonina Ciąpała 2019 Mosina
139 Jakub Choryan 2013 czapury
140 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1
141 Zofia Bura 2010 Leszno #BiegajLeszno
142 Ola Bura 2016 Leszno #BiegajLeszno
143 Natasza Brzoska 2009 Puszczykowo
144 Hanna Borowska 2016 Mosina UKS ORLIK MOSINA
145 Gustaw Beska 2016 Skórzewo
146 Ariana Baraniak 2014 Czapury
147 Oliwia Banaszak 2013 Daszewice
148 Amelia Banaszak 2017 Daszewice
149 Szymon Bąkowski 2015 Mosina
150 Hubert Bąkowski 2016 Mosina