Lista startowa - "Król Parku" - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Nikodem Antoszek 2009 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
2 Wiktoria Antoszek 2011 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
3 Ignacy Antoszek 2013 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
4 Konstancja Antoszek 2017 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
5 Szymon Bąkowski 2015 Mosina
6 Hubert Bąkowski 2016 Mosina
7 Amelia Banaszak 2017 Daszewice
8 Oliwia Banaszak 2013 Daszewice
9 Ariana Baraniak 2014 Czapury
10 Gustaw Beska 2016 Skórzewo
11 Hanna Borowska 2016 Mosina UKS ORLIK MOSINA
12 Natasza Brzoska 2009 Puszczykowo
13 Zofia Bura 2010 Leszno #BiegajLeszno
14 Ola Bura 2016 Leszno #BiegajLeszno
15 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1
16 Jakub Choryan 2013 czapury
17 Antonina Ciąpała 2019 Mosina
18 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS Czwórka Kościan/ Szymanowski Team
19 Leszek Czajka 2007 Mosina
20 Nikola Czajka 2009 Mosina
21 Lena Czapla 2012 Luboń
22 Milena Czekaj 2009 Leszno Leszno
23 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz # SzymanowskiTeam / Kościan Team
24 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz
25 Monika Daniłowicz 2011 Krosno
26 Lena Daniłowicz 2016 Krosno
27 Olaf Dopierała 2012 Mosina UKS ORLIK MOSINA
28 Lena Drzewiecka 2016 Pecna
29 Iwo Dymitrowski 2012 Wolsztyn IDMAR Racing Team - Triathlon Division
30 Antoni Ellmann 2012 Mosina Akademia Urbasia
31 Anna Ellmann 2014 Mosina Akademia Urbasia
32 Mikołaj Fabian 2013 Poznań
33 Zofia Filipiak 2015 Mosina
34 Maria Filipiak 2018 Mosina
35 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan
36 Adam Górczyński 2007 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5
37 agata grzybowska 2011 CZERMIN
38 Julita Gustowska 2015 Oborniki
39 Gabriel Iwański 2013 Mosina
40 Leon Iwański 2017 Mosina
41 Zlata Jacuś 2014 Krosno
42 Marko Jacuś 2017 Krosno
43 Wiktoria Jakubik 2017 Poznań
44 Gabriela Jasiak 2019 Krosno
45 Amelia Jasiak 2017 Krosno
46 Liwia Jeger 2009 Tulce Uks 20 Poznań
47 Stanisław Jeziorecki 2012 KROSNO UKS ORLIK MOSINA
48 Ignacy Jeziorecki 2014 Mosina 4
49 Szymon Joksz 2015 Mosina
50 Adrian Kalinowski 2013 Poznań
51 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań
52 Tomasz Karalus 2013 Krosinko Karalus Ultra Team
53 Łucja Karalus 2011 Krosinko Karalus Ultra Team
54 Stasiu Karalus 2016 Krosinko Karalus Ultra Team
55 Amelia Kicińska 2015 Puszczykowo
56 Blanka Kleiber 2008 Mosina
57 Wojciech Kmieć 2015 Czapury
58 Antoni Kmieć 2013 Czapury
59 Mateusz Kordylewski 2007 Mosina
60 Maciej Kordylewski 2009 Mosina
61 Maja Kozłowska 2008 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
62 Martyna Kozłowska 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
63 Aleksandra Krakowiak 2017 Krosno Krakowiak Ultra Team
64 Jan Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team
65 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica Kruchy Team
66 Antoni Kuc 2011 Nowinki Akademia Urbasia
67 Jadzia Kwiatek 2016 Poznań Zespół Kwiatków
68 Marysia Kwiatek 2017 Poznań Zespół Kwiatków
69 Franek Kwiatek 2012 Poznań Zespół Kwiatków
70 Alicja Langner 2015 Dąbrówka
71 Piotr Langner 2016 Dąbrówka
72 Zuzanna Legenza 2009 Luboń
73 Jan Leporowski 2015 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
74 Marcin Leporowski 2018 Środa Wielkopolska
75 Olga Leśniczak 2016 Mosina
76 Aniela Maciejewska 2014 Puszczykowo
77 Maurycy Maculewicz 2016 Mosina
78 Mira Maculewicz 2018 Mosina
79 Olga Majchrzak 2013 Kościan Kościan Team Ultra
80 Tymon Majchrzak 2014 Kościan Kościan Team Ultra
81 Karolina Michalska 2013 Kościan #SZYMANOWSKITeam UKS 4 KOŚCIAN
82 Ignacy Michalski 2019 Kościan #SZYMANOWSKITeam UKS 4 KOŚCIAN
83 Oskar Michałowski 2019 Krosno - Mosina
84 Aleksander Michałowski 2013 Krosno - Mosina
85 Franciszek Mikołajczyk 2008 Komorniki FlexLink Running Team
86 Julia Napiórkowska 2016 Mosina PRZEDSZKOLE KONICZYNKA
87 Adam Napiórkowski 2014 Mosina KS 1920 MOSINA
88 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team
89 Paulina Nowak 2013 Luboń
90 Michał Nowak 2009 Poznań
91 Wiktoria Okulicka 2012 Leczyca
92 Kamil Okulicki 2016 Leczyca
93 Szymon Oleszyński 2013 Mosina Pani
94 Marcel Oleszyński 2016 Mosina Pani
95 Natalia Osiewicz 2012 Swarzedz
96 Pola Osiewicz 2014 Swarzędz
97 Michał Patela 2015 Borkowice SP Krosno
98 Paweł Patela 2010 Borkowice UKS ORLIK MOSINA
99 Kacper Patela 2007 Borkowice SP Krosno
100 Wojciech Pertek 2017 Mosina
101 Adam Pertek 2014 Mosina
102 Wojciech Piśmienny 2016 Rabowice Bracia
103 Wiktor Piśmienny 2018 Rabowice Bracia
104 Maja Pol 2016 Kurza Góra Szymanowski Team / Kościan Team
105 Julia Polarok 2009 Poznań
106 Patryk Polarok 2012 Poznań
107 Iga Polarok 2014 Poznań
108 Michał Ratajczak 2019 Poznań
109 Milena Ratajszczak 2012 Mosina
110 KACPER Ratajszczak 2011 Mosina
111 MIKOŁAJ RUDNICKI 2007 Mosina
112 Lena Rzepczyńska 2016 Plewiska
113 Zofia Schwarz 2012 KOŚCIAN # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN
114 SZYMON SOBCZAK 2011 SKÓRZEWO
115 Mateusz Sobczak 2013 Skórzewo
116 Jan Henryk Stachowiak 2015 Mosina Team FOX
117 Franciszek Stachowiak 2018 Mosina Team FOX
118 Jakub Stachowiak 2010 Czapury Akademia Urbasia
119 Tymoteusz Stachowiak 2013 Czapury Akademia Urbasia
120 Mikołaj Stęsik 2011 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA
121 Maksymilian Stęsik 2016 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA
122 Ksawery Szenknecht 2010 Poznań
123 Maria Szewczyk 2014 Krosno
124 Pola Szewczyk 2016 Krosno
125 Małgorzata Szwajkowska 2015 Poznań
126 Franciszek Szwajkowski 2013 Poznań
127 Adrianna Słodecka 2014 Miłosław brak klubu
128 Natalia Słodecka 2017 Miłosław brak klubu
129 Jakub Targosz 2013 Rokietnica
130 Joanna Tomaszewska 2012 Komorniki
131 Alan Tomaszewski 2008 Komorniki WLKP Mountains Ultra
132 Zuzanna Waszak 2014 Brodnica indywidualnie
133 Dawid Wichtowski 2013 Luboń
134 Iwo Wieczorkiewicz 2012 Puszczykowo
135 Antoni Wierzbiński 2014 Krosno
136 Stanisław Wierzbiński 2018 Krosno
137 Nadia Wiśniewska 2016 Mosina Przedszkole Wesołe Skrzaty
138 Franciszek Wójkiewicz 2015 Rogalin K.S.S. Kotwica Kórnik
139 Natalia Wojtal 2016 Leszno #BiegajLeszno
140 Przemysław Wojtkowiak 2017 Mosina
141 Pola Wojtkowiak 2015 Mosina
142 Filip Wojtkowiak 2013 LUBOŃ
143 Wojtek Woźniak 2016 Krosno
144 Franek Woźniak 2018 Krosno
145 Julia Wypyrszczyk 2016 Dymaczewo Nowe
146 Oliwia Żok 2015 Mosina
147 Hanna Żołnowska 2013 Mosina
148 Jagoda Żołnowska 2015 Mosina
149 Szymon Zwoliński 2007 Kostrzyn Stajnia Kokoszki
150 ADAM Łasocha 2014 Poznań