Lista startowa - "Król Parku" - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Paweł Patela 2010 Borkowice UKS ORLIK MOSINA
2 Kacper Patela 2007 Borkowice SP Krosno
3 Michał Patela 2015 Borkowice SP Krosno
4 Zuzanna Waszak 2014 Brodnica indywidualnie
5 Ariana Baraniak 2014 Czapury
6 Jakub Choryan 2013 czapury
7 Wojciech Kmieć 2015 Czapury
8 Jakub Stachowiak 2010 Czapury Akademia Urbasia
9 Antoni Kmieć 2013 Czapury
10 Tymoteusz Stachowiak 2013 Czapury Akademia Urbasia
11 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team
12 agata grzybowska 2011 CZERMIN
13 Mikołaj Stęsik 2011 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA
14 Maksymilian Stęsik 2016 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA
15 Alicja Langner 2015 Dąbrówka
16 Piotr Langner 2016 Dąbrówka
17 Oliwia Banaszak 2013 Daszewice
18 Amelia Banaszak 2017 Daszewice
19 Julia Wypyrszczyk 2016 Dymaczewo Nowe
20 Franciszek Mikołajczyk 2008 Komorniki FlexLink Running Team
21 Joanna Tomaszewska 2012 Komorniki
22 Alan Tomaszewski 2008 Komorniki WLKP Mountains Ultra
23 Olga Majchrzak 2013 Kościan Kościan Team Ultra
24 Tymon Majchrzak 2014 Kościan Kościan Team Ultra
25 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS Czwórka Kościan/ Szymanowski Team
26 Zofia Schwarz 2012 KOŚCIAN # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN
27 Karolina Michalska 2013 Kościan #SZYMANOWSKITeam UKS 4 KOŚCIAN
28 Ignacy Michalski 2019 Kościan #SZYMANOWSKITeam UKS 4 KOŚCIAN
29 Szymon Zwoliński 2007 Kostrzyn Stajnia Kokoszki
30 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1
31 Tomasz Karalus 2013 Krosinko Karalus Ultra Team
32 Łucja Karalus 2011 Krosinko Karalus Ultra Team
33 Stasiu Karalus 2016 Krosinko Karalus Ultra Team
34 Zlata Jacuś 2014 Krosno
35 Gabriela Jasiak 2019 Krosno
36 Marko Jacuś 2017 Krosno
37 Monika Daniłowicz 2011 Krosno
38 Lena Daniłowicz 2016 Krosno
39 Stanisław Jeziorecki 2012 KROSNO UKS ORLIK MOSINA
40 Maria Szewczyk 2014 Krosno
41 Pola Szewczyk 2016 Krosno
42 Aleksandra Krakowiak 2017 Krosno Krakowiak Ultra Team
43 Amelia Jasiak 2017 Krosno
44 Antoni Wierzbiński 2014 Krosno
45 Stanisław Wierzbiński 2018 Krosno
46 Wojtek Woźniak 2016 Krosno
47 Franek Woźniak 2018 Krosno
48 Oskar Michałowski 2019 Krosno - Mosina
49 Aleksander Michałowski 2013 Krosno - Mosina
50 Maja Pol 2016 Kurza Góra Szymanowski Team / Kościan Team
51 Wiktoria Okulicka 2012 Leczyca
52 Kamil Okulicki 2016 Leczyca
53 Zofia Bura 2010 Leszno #BiegajLeszno
54 Natalia Wojtal 2016 Leszno #BiegajLeszno
55 Ola Bura 2016 Leszno #BiegajLeszno
56 Milena Czekaj 2009 Leszno Leszno
57 Lena Czapla 2012 Luboń
58 Paulina Nowak 2013 Luboń
59 Zuzanna Legenza 2009 Luboń
60 Filip Wojtkowiak 2013 LUBOŃ
61 Dawid Wichtowski 2013 Luboń
62 Adrianna Słodecka 2014 Miłosław brak klubu
63 Natalia Słodecka 2017 Miłosław brak klubu
64 Wiktoria Antoszek 2011 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
65 Szymon Bąkowski 2015 Mosina
66 Franciszek Stachowiak 2018 Mosina Team FOX
67 Milena Ratajszczak 2012 Mosina
68 Leon Iwański 2017 Mosina
69 Olaf Dopierała 2012 Mosina UKS ORLIK MOSINA
70 Maciej Kordylewski 2009 Mosina
71 Antoni Ellmann 2012 Mosina Akademia Urbasia
72 Ignacy Antoszek 2013 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
73 Adam Napiórkowski 2014 Mosina KS 1920 MOSINA
74 Hubert Bąkowski 2016 Mosina
75 Oliwia Żok 2015 Mosina
76 Blanka Kleiber 2008 Mosina
77 Anna Ellmann 2014 Mosina Akademia Urbasia
78 Konstancja Antoszek 2017 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
79 Julia Napiórkowska 2016 Mosina PRZEDSZKOLE KONICZYNKA
80 Hanna Borowska 2016 Mosina UKS ORLIK MOSINA
81 KACPER Ratajszczak 2011 Mosina
82 Leszek Czajka 2007 Mosina
83 Zofia Filipiak 2015 Mosina
84 Nikola Czajka 2009 Mosina
85 Nadia Wiśniewska 2016 Mosina Przedszkole Wesołe Skrzaty
86 Ignacy Jeziorecki 2014 Mosina 4
87 Maria Filipiak 2018 Mosina
88 Szymon Oleszyński 2013 Mosina Pani
89 MIKOŁAJ RUDNICKI 2007 Mosina
90 Marcel Oleszyński 2016 Mosina Pani
91 Pola Wojtkowiak 2015 Mosina
92 Antonina Ciąpała 2019 Mosina
93 Hanna Żołnowska 2013 Mosina
94 Jagoda Żołnowska 2015 Mosina
95 Adam Pertek 2014 Mosina
96 Wojciech Pertek 2017 Mosina
97 Przemysław Wojtkowiak 2017 Mosina
98 Maurycy Maculewicz 2016 Mosina
99 Nikodem Antoszek 2009 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
100 Olga Leśniczak 2016 Mosina
101 Szymon Joksz 2015 Mosina
102 Jan Henryk Stachowiak 2015 Mosina Team FOX
103 Gabriel Iwański 2013 Mosina
104 Mira Maculewicz 2018 Mosina
105 Mateusz Kordylewski 2007 Mosina
106 Iga Łupicka 2013 Nowa Wieś
107 Antoni Kuc 2011 Nowinki Akademia Urbasia
108 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz
109 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan
110 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz # SzymanowskiTeam / Kościan Team
111 Julita Gustowska 2015 Oborniki
112 Lena Drzewiecka 2016 Pecna
113 Lena Rzepczyńska 2016 Plewiska
114 Małgorzata Szwajkowska 2015 Poznań
115 Mikołaj Fabian 2013 Poznań
116 Jadzia Kwiatek 2016 Poznań Zespół Kwiatków
117 Marysia Kwiatek 2017 Poznań Zespół Kwiatków
118 ADAM Łasocha 2014 Poznań
119 Franek Kwiatek 2012 Poznań Zespół Kwiatków
120 Julia Polarok 2009 Poznań
121 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań
122 Patryk Polarok 2012 Poznań
123 Iga Polarok 2014 Poznań
124 Wiktoria Jakubik 2017 Poznań
125 Franciszek Szwajkowski 2013 Poznań
126 Adrian Kalinowski 2013 Poznań
127 Michał Nowak 2009 Poznań
128 Ksawery Szenknecht 2010 Poznań
129 Michał Ratajczak 2019 Poznań
130 Zofia Łopatowska 2013 Puszczykowo
131 Amelia Kicińska 2015 Puszczykowo
132 Maja Łopatowska 2015 Puszczykowo
133 Iwo Wieczorkiewicz 2012 Puszczykowo
134 Natasza Brzoska 2009 Puszczykowo
135 Aniela Maciejewska 2014 Puszczykowo
136 Magdalena Łopatowska 2010 Puszczykowo
137 Wojciech Piśmienny 2016 Rabowice Bracia
138 Wiktor Piśmienny 2018 Rabowice Bracia
139 Franciszek Wójkiewicz 2015 Rogalin K.S.S. Kotwica Kórnik
140 Jan Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team
141 Jakub Targosz 2013 Rokietnica
142 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica Kruchy Team
143 SZYMON SOBCZAK 2011 SKÓRZEWO
144 Mateusz Sobczak 2013 Skórzewo
145 Gustaw Beska 2016 Skórzewo
146 Adam Górczyński 2007 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5
147 Jan Leporowski 2015 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
148 Marcin Leporowski 2018 Środa Wielkopolska
149 Natalia Osiewicz 2012 Swarzedz
150 Pola Osiewicz 2014 Swarzędz