Lista startowa - "Król Parku" - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco
1 Franciszek Wójkiewicz 2015 Rogalin K.S.S. Kotwica Kórnik
2 Adam Górczyński 2007 Śrem MKS MOS Śrem/SP Śrem nr 5
3 Nadia Wiśniewska 2016 Mosina Przedszkole Wesołe Skrzaty
4 Jan Ciesielski 2014 Kościan UKS Czwórka Kościan/ Szymanowski Team
5 Szymon Zwoliński 2007 Kostrzyn Stajnia Kokoszki
6 Liwia Jeger 2009 Tulce Uks 20 Poznań
7 Ignacy Jeziorecki 2014 Mosina 4
8 Jan Henryk Stachowiak 2015 Mosina Team FOX
9 Franciszek Stachowiak 2018 Mosina Team FOX
10 Tomasz Karalus 2013 Krosinko Karalus Ultra Team
11 Łucja Karalus 2011 Krosinko Karalus Ultra Team
12 Stasiu Karalus 2016 Krosinko Karalus Ultra Team
13 Olga Majchrzak 2013 Kościan Kościan Team Ultra
14 Tymon Majchrzak 2014 Kościan Kościan Team Ultra
15 Wojciech Piśmienny 2016 Rabowice Bracia
16 Wiktor Piśmienny 2018 Rabowice Bracia
17 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1
18 Zofia Bura 2010 Leszno #BiegajLeszno
19 Natalia Wojtal 2016 Leszno #BiegajLeszno
20 Ola Bura 2016 Leszno #BiegajLeszno
21 Julia Napiórkowska 2016 Mosina PRZEDSZKOLE KONICZYNKA
22 Aleksandra Krakowiak 2017 Krosno Krakowiak Ultra Team
23 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team
24 Maja Kozłowska 2008 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
25 Martyna Kozłowska 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
26 Karolina Michalska 2013 Kościan #SZYMANOWSKITeam UKS 4 KOŚCIAN
27 Ignacy Michalski 2019 Kościan #SZYMANOWSKITeam UKS 4 KOŚCIAN
28 Jadzia Kwiatek 2016 Poznań Zespół Kwiatków
29 Marysia Kwiatek 2017 Poznań Zespół Kwiatków
30 Franek Kwiatek 2012 Poznań Zespół Kwiatków
31 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz # SzymanowskiTeam / Kościan Team
32 Maja Pol 2016 Kurza Góra Szymanowski Team / Kościan Team
33 Mikołaj Stęsik 2011 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA
34 Maksymilian Stęsik 2016 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA
35 Adam Napiórkowski 2014 Mosina KS 1920 MOSINA
36 Jan Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team
37 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica Kruchy Team
38 Zofia Schwarz 2012 KOŚCIAN # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN
39 Antoni Ellmann 2012 Mosina Akademia Urbasia
40 Anna Ellmann 2014 Mosina Akademia Urbasia
41 Jakub Stachowiak 2010 Czapury Akademia Urbasia
42 Tymoteusz Stachowiak 2013 Czapury Akademia Urbasia
43 Antoni Kuc 2011 Nowinki Akademia Urbasia
44 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan
45 Jan Leporowski 2015 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
46 Szymon Oleszyński 2013 Mosina Pani
47 Marcel Oleszyński 2016 Mosina Pani
48 Milena Czekaj 2009 Leszno Leszno
49 Nikodem Antoszek 2009 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
50 Wiktoria Antoszek 2011 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
51 Ignacy Antoszek 2013 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
52 Konstancja Antoszek 2017 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
53 Alan Tomaszewski 2008 Komorniki WLKP Mountains Ultra
54 Zuzanna Waszak 2014 Brodnica indywidualnie
55 Paweł Patela 2010 Borkowice UKS ORLIK MOSINA
56 Olaf Dopierała 2012 Mosina UKS ORLIK MOSINA
57 Hanna Borowska 2016 Mosina UKS ORLIK MOSINA
58 Stanisław Jeziorecki 2012 KROSNO UKS ORLIK MOSINA
59 Iwo Dymitrowski 2012 Wolsztyn IDMAR Racing Team - Triathlon Division
60 Franciszek Mikołajczyk 2008 Komorniki FlexLink Running Team
61 Michał Patela 2015 Borkowice SP Krosno
62 Kacper Patela 2007 Borkowice SP Krosno
63 Adrianna Słodecka 2014 Miłosław brak klubu
64 Natalia Słodecka 2017 Miłosław brak klubu
65 Wojciech Pertek 2017 Mosina
66 Wojtek Woźniak 2016 Krosno
67 Michał Ratajczak 2019 Poznań
68 Przemysław Wojtkowiak 2017 Mosina
69 Maurycy Maculewicz 2016 Mosina
70 Olga Leśniczak 2016 Mosina
71 Amelia Banaszak 2017 Daszewice
72 Szymon Joksz 2015 Mosina
73 Magdalena Łopatowska 2010 Puszczykowo
74 Gabriel Iwański 2013 Mosina
75 Franek Woźniak 2018 Krosno
76 Mateusz Kordylewski 2007 Mosina
77 Mira Maculewicz 2018 Mosina
78 Lena Rzepczyńska 2016 Plewiska
79 Szymon Bąkowski 2015 Mosina
80 Lena Czapla 2012 Luboń
81 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz
82 Zlata Jacuś 2014 Krosno
83 Milena Ratajszczak 2012 Mosina
84 Leon Iwański 2017 Mosina
85 Maciej Kordylewski 2009 Mosina
86 Małgorzata Szwajkowska 2015 Poznań
87 Gabriela Jasiak 2019 Krosno
88 Hubert Bąkowski 2016 Mosina
89 Oliwia Żok 2015 Mosina
90 Mikołaj Fabian 2013 Poznań
91 Marko Jacuś 2017 Krosno
92 Zofia Łopatowska 2013 Puszczykowo
93 Julia Wypyrszczyk 2016 Dymaczewo Nowe
94 Blanka Kleiber 2008 Mosina
95 Monika Daniłowicz 2011 Krosno
96 Amelia Kicińska 2015 Puszczykowo
97 Wiktoria Okulicka 2012 Leczyca
98 KACPER Ratajszczak 2011 Mosina
99 Leszek Czajka 2007 Mosina
100 ADAM Łasocha 2014 Poznań
101 Zofia Filipiak 2015 Mosina
102 Lena Daniłowicz 2016 Krosno
103 Maja Łopatowska 2015 Puszczykowo
104 Maria Szewczyk 2014 Krosno
105 Ariana Baraniak 2014 Czapury
106 Kamil Okulicki 2016 Leczyca
107 Oskar Michałowski 2019 Krosno - Mosina
108 Nikola Czajka 2009 Mosina
109 Maria Filipiak 2018 Mosina
110 Julia Polarok 2009 Poznań
111 Pola Szewczyk 2016 Krosno
112 Paulina Nowak 2013 Luboń
113 agata grzybowska 2011 CZERMIN
114 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań
115 Iga Łupicka 2013 Nowa Wieś
116 MIKOŁAJ RUDNICKI 2007 Mosina
117 Jakub Targosz 2013 Rokietnica
118 Alicja Langner 2015 Dąbrówka
119 Patryk Polarok 2012 Poznań
120 Jakub Choryan 2013 czapury
121 Wojciech Kmieć 2015 Czapury
122 Amelia Jasiak 2017 Krosno
123 Natalia Osiewicz 2012 Swarzedz
124 Iwo Wieczorkiewicz 2012 Puszczykowo
125 Zuzanna Legenza 2009 Luboń
126 Piotr Langner 2016 Dąbrówka
127 Iga Polarok 2014 Poznań
128 Antonina Ciąpała 2019 Mosina
129 Antoni Kmieć 2013 Czapury
130 Pola Wojtkowiak 2015 Mosina
131 SZYMON SOBCZAK 2011 SKÓRZEWO
132 Pola Osiewicz 2014 Swarzędz
133 Marcin Leporowski 2018 Środa Wielkopolska
134 Hanna Żołnowska 2013 Mosina
135 Julita Gustowska 2015 Oborniki
136 Filip Wojtkowiak 2013 LUBOŃ
137 Wiktoria Jakubik 2017 Poznań
138 Lena Drzewiecka 2016 Pecna
139 Franciszek Szwajkowski 2013 Poznań
140 Mateusz Sobczak 2013 Skórzewo
141 Antoni Wierzbiński 2014 Krosno
142 Jagoda Żołnowska 2015 Mosina
143 Adrian Kalinowski 2013 Poznań
144 Gustaw Beska 2016 Skórzewo
145 Adam Pertek 2014 Mosina
146 Aleksander Michałowski 2013 Krosno - Mosina
147 Michał Nowak 2009 Poznań
148 Natasza Brzoska 2009 Puszczykowo
149 Stanisław Wierzbiński 2018 Krosno
150 Ksawery Szenknecht 2010 Poznań