Lista startowa - "Król Parku" - biegi dla dzieci

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Lena Drzewiecka 2016 Pecna
2 Franciszek Szwajkowski 2013 Poznań
3 Mateusz Sobczak 2013 Skórzewo
4 Antoni Wierzbiński 2014 Krosno
5 Jagoda Żołnowska 2015 Mosina
6 Adrian Kalinowski 2013 Poznań
7 Gustaw Beska 2016 Skórzewo
8 Adam Pertek 2014 Mosina
9 Aleksander Michałowski 2013 Krosno - Mosina
10 Michał Nowak 2009 Poznań
11 Natasza Brzoska 2009 Puszczykowo
12 Stanisław Wierzbiński 2018 Krosno
13 Ksawery Szenknecht 2010 Poznań
14 Joanna Tomaszewska 2012 Komorniki
15 Oliwia Banaszak 2013 Daszewice
16 Aniela Maciejewska 2014 Puszczykowo
17 Dawid Wichtowski 2013 Luboń
18 Wojciech Pertek 2017 Mosina
19 Wojtek Woźniak 2016 Krosno
20 Michał Ratajczak 2019 Poznań
21 Przemysław Wojtkowiak 2017 Mosina
22 Maurycy Maculewicz 2016 Mosina
23 Olga Leśniczak 2016 Mosina
24 Amelia Banaszak 2017 Daszewice
25 Szymon Joksz 2015 Mosina
26 Magdalena Łopatowska 2010 Puszczykowo
27 Gabriel Iwański 2013 Mosina
28 Franek Woźniak 2018 Krosno
29 Mateusz Kordylewski 2007 Mosina
30 Mira Maculewicz 2018 Mosina
31 Lena Rzepczyńska 2016 Plewiska
32 Szymon Bąkowski 2015 Mosina
33 Lena Czapla 2012 Luboń
34 Julia Czeszak 2018 Nowy Lubosz
35 Zlata Jacuś 2014 Krosno
36 Milena Ratajszczak 2012 Mosina
37 Leon Iwański 2017 Mosina
38 Maciej Kordylewski 2009 Mosina
39 Małgorzata Szwajkowska 2015 Poznań
40 Gabriela Jasiak 2019 Krosno
41 Hubert Bąkowski 2016 Mosina
42 Oliwia Żok 2015 Mosina
43 Mikołaj Fabian 2013 Poznań
44 Marko Jacuś 2017 Krosno
45 Zofia Łopatowska 2013 Puszczykowo
46 Julia Wypyrszczyk 2016 Dymaczewo Nowe
47 Blanka Kleiber 2008 Mosina
48 Monika Daniłowicz 2011 Krosno
49 Amelia Kicińska 2015 Puszczykowo
50 Wiktoria Okulicka 2012 Leczyca
51 KACPER Ratajszczak 2011 Mosina
52 Leszek Czajka 2007 Mosina
53 ADAM Łasocha 2014 Poznań
54 Zofia Filipiak 2015 Mosina
55 Lena Daniłowicz 2016 Krosno
56 Maja Łopatowska 2015 Puszczykowo
57 Maria Szewczyk 2014 Krosno
58 Ariana Baraniak 2014 Czapury
59 Kamil Okulicki 2016 Leczyca
60 Oskar Michałowski 2019 Krosno - Mosina
61 Nikola Czajka 2009 Mosina
62 Maria Filipiak 2018 Mosina
63 Julia Polarok 2009 Poznań
64 Pola Szewczyk 2016 Krosno
65 Paulina Nowak 2013 Luboń
66 agata grzybowska 2011 CZERMIN
67 Mikołaj Kamiński 2016 Poznań
68 Iga Łupicka 2013 Nowa Wieś
69 MIKOŁAJ RUDNICKI 2007 Mosina
70 Jakub Targosz 2013 Rokietnica
71 Alicja Langner 2015 Dąbrówka
72 Patryk Polarok 2012 Poznań
73 Jakub Choryan 2013 czapury
74 Wojciech Kmieć 2015 Czapury
75 Amelia Jasiak 2017 Krosno
76 Natalia Osiewicz 2012 Swarzedz
77 Iwo Wieczorkiewicz 2012 Puszczykowo
78 Zuzanna Legenza 2009 Luboń
79 Piotr Langner 2016 Dąbrówka
80 Iga Polarok 2014 Poznań
81 Antonina Ciąpała 2019 Mosina
82 Antoni Kmieć 2013 Czapury
83 Pola Wojtkowiak 2015 Mosina
84 SZYMON SOBCZAK 2011 SKÓRZEWO
85 Pola Osiewicz 2014 Swarzędz
86 Marcin Leporowski 2018 Środa Wielkopolska
87 Hanna Żołnowska 2013 Mosina
88 Julita Gustowska 2015 Oborniki
89 Filip Wojtkowiak 2013 LUBOŃ
90 Wiktoria Jakubik 2017 Poznań
91 Adrianna Słodecka 2014 Miłosław brak klubu
92 Natalia Słodecka 2017 Miłosław brak klubu
93 Kacper Patela 2007 Borkowice SP Krosno
94 Michał Patela 2015 Borkowice SP Krosno
95 Franciszek Mikołajczyk 2008 Komorniki FlexLink Running Team
96 Iwo Dymitrowski 2012 Wolsztyn IDMAR Racing Team - Triathlon Division
97 Paweł Patela 2010 Borkowice UKS ORLIK MOSINA
98 Olaf Dopierała 2012 Mosina UKS ORLIK MOSINA
99 Hanna Borowska 2016 Mosina UKS ORLIK MOSINA
100 Stanisław Jeziorecki 2012 KROSNO UKS ORLIK MOSINA
101 Zuzanna Waszak 2014 Brodnica indywidualnie
102 Alan Tomaszewski 2008 Komorniki WLKP Mountains Ultra
103 Nikodem Antoszek 2009 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
104 Wiktoria Antoszek 2011 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
105 Ignacy Antoszek 2013 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
106 Konstancja Antoszek 2017 Mosina MKS Juvenia Puszczykowo
107 Milena Czekaj 2009 Leszno Leszno
108 Szymon Oleszyński 2013 Mosina Pani
109 Marcel Oleszyński 2016 Mosina Pani
110 Jan Leporowski 2015 Środa Wielkopolska KS POLONIA ŚRODA
111 Emilka Giers 2014 Nowy Lubosz UKS Czwórka Kościan
112 Tymoteusz Stachowiak 2013 Czapury Akademia Urbasia
113 Antoni Kuc 2011 Nowinki Akademia Urbasia
114 Antoni Ellmann 2012 Mosina Akademia Urbasia
115 Anna Ellmann 2014 Mosina Akademia Urbasia
116 Jakub Stachowiak 2010 Czapury Akademia Urbasia
117 Zofia Schwarz 2012 KOŚCIAN # SzymanowskiTeam UKS 4 KOŚCIAN
118 Jan Kruszniewicz 2017 Rokietnica Kruchy Team
119 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica Kruchy Team
120 Adam Napiórkowski 2014 Mosina KS 1920 MOSINA
121 Mikołaj Stęsik 2011 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA
122 Maksymilian Stęsik 2016 Dąbrowa AP WILKI DĄBRÓWKA
123 Maja Pol 2016 Kurza Góra Szymanowski Team / Kościan Team
124 Maja Czeszak 2013 Nowy Lubosz # SzymanowskiTeam / Kościan Team
125 Jadzia Kwiatek 2016 Poznań Zespół Kwiatków
126 Marysia Kwiatek 2017 Poznań Zespół Kwiatków
127 Franek Kwiatek 2012 Poznań Zespół Kwiatków
128 Karolina Michalska 2013 Kościan #SZYMANOWSKITeam UKS 4 KOŚCIAN
129 Ignacy Michalski 2019 Kościan #SZYMANOWSKITeam UKS 4 KOŚCIAN
130 Maja Kozłowska 2008 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
131 Martyna Kozłowska 2012 Września AKADEMIA SPORTOWA TOMASZA SZYMKOWIAKA
132 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team
133 Aleksandra Krakowiak 2017 Krosno Krakowiak Ultra Team
134 Julia Napiórkowska 2016 Mosina PRZEDSZKOLE KONICZYNKA
135 Zofia Bura 2010 Leszno #BiegajLeszno
136 Natalia Wojtal 2016 Leszno #BiegajLeszno
137 Ola Bura 2016 Leszno #BiegajLeszno
138 Iga Chąpinska 2015 Kostrzyn Przedszkole Nr 1
139 Wojciech Piśmienny 2016 Rabowice Bracia
140 Wiktor Piśmienny 2018 Rabowice Bracia
141 Olga Majchrzak 2013 Kościan Kościan Team Ultra
142 Tymon Majchrzak 2014 Kościan Kościan Team Ultra
143 Łucja Karalus 2011 Krosinko Karalus Ultra Team
144 Stasiu Karalus 2016 Krosinko Karalus Ultra Team
145 Tomasz Karalus 2013 Krosinko Karalus Ultra Team
146 Jan Henryk Stachowiak 2015 Mosina Team FOX
147 Franciszek Stachowiak 2018 Mosina Team FOX
148 Ignacy Jeziorecki 2014 Mosina 4
149 Liwia Jeger 2009 Tulce Uks 20 Poznań
150 Szymon Zwoliński 2007 Kostrzyn Stajnia Kokoszki