Lista startowa - "Król Parku" - 21km

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Emilia Łuszczak 1982 Plewiska nie
2 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby tak
3 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby tak
4 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
5 Łukasz Ziętek 1984 Mosina Alvo Racing Team tak
6 Juliusz Żebrowski 1991 Poznań Czarnecki Run Team nie
7 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Poznań nie
8 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie
9 Marcin Wróbel 1982 Zbąszyń nie
10 rafał wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
11 Krzysztof Woźniak 1988 Leszno KAT-W nie
12 Agnieszka Wojtkowiak 1977 LUBOŃ nie
13 Adrian Wojciechowski 1984 Kościan nie
14 fabian wiktorowski poznań
15 Wojtek Wegnerski 1974 Gniezno nie
16 Żaneta Wegnerska 1975 Gniezno nie
17 Łukasz Waszak 1988 Poznań nie
18 Tomasz Warczewski 1980 Leszno Stary Maślak nie
19 Marek Warchala 1970 Lubin KGHM ZG RUN nie
20 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
21 Jakub Troszczyński Poznań Świerczewo Run
22 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
23 Szymon Słodecki 1984 Miłosław brak klubu nie
24 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie
25 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
26 Bartosz Szymkowiak 1994 Poznań Naramowice Biegają nie
27 Łukasz Szumski 1978 Sława nie
28 Lidia Szumska 1976 Sława nie
29 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
30 Jakub Szmania 1981 Swarzędz HKT AZYMUT nie
31 Bogusz Szczepański 1991 Mosina tak
32 Kuba Str 1985 Poznań RTE LP nie
33 Mariusz Staruch 1980 Poznań nie
34 Patryk Stachowiak 1989 Mosina Team FOX tak
35 Dariusz Sowiński 1976 Wiry Sowstol nie
36 Edyta Sobkowiak 1965 Poznań nie
37 Mikołaj Sobczak 1977 Skórzewo WLKP Mountains Ultra nie
38 Aleksandra Smurawa 1981 Krosno tak
39 Arleta Śmigielska 1973 Swarzędz nie
40 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak
41 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina nie
42 Hubert Rzyha 1984 Mościenica Runner's Power/NBR Team nie
43 Hubert Rzeszutko 1977 Mosina Mosina Biega tak
44 Grzegorz Rzepka 1984 Kórnik nie
45 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie
46 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
47 Ireneusz Reszel 1975 Puszczykowo nie
48 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
49 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak
50 Łukasz Płaczek 1987 Leszno nie
51 Renata Pylczewska-Breza Racot gRUNwald Team Poznań
52 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
53 Joanna Posiła 1979 Krosno tak
54 Paweł Piwowarski 1980 Brudzew nie
55 Piotr Piszczek 1983 Poznań nie
56 Mateusz Pilarczyk 1987 Poznań nie
57 Marek Pietrzak 1980 Swarzędz 15 nie
58 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
59 Arkadiusz Pawłowski 1976 Kościan Kościan Team nie
60 Justyna Pawłowska 1976 Kościan Kościan Team nie
61 Mariusz Pawlak 1965 Pudliszki nie
62 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie
63 Łukasz Osiurak 1985 Drużyna Syn Lasu tak
64 Przemysław Osiewicz 1979 Swarzedz nie
65 Adam Olejnik 1988 Poznań Ultrazdrowie nie
66 Ewelina Ocysek 1982 Kościan Kościan Team nie
67 Maciej Nowak 1975 Poznań nie
68 Piotr Nowak 1974 Skórzewo nie
69 Krystian Natkaniec 1973 Złotniki nie
70 Mateusz Naskręt 1980 Kiełczewo nie
71 Dagmara Naskręt 1981 Komorniki nie
72 Albert Napierała 1973 Mosina tak
73 Dawid Napierała 1977 Poznań nie
74 Maciej Namysł 1979 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega nie
75 Mariusz Młodzikowski 1983 Luboń nie dotyczy nie
76 Adrian Mirek 1980 Plewiska nie
77 Krzysztof Mikołajczyk 1977 Komorniki nie
78 Damian Mielcarek 1979 Poznań No Excuses Team nie
79 Marian Michałek 1971 Komorniki nie
80 Hieronim Michalski 1963 Kościan KOŚCIAN TAEM nie
81 Wojciech Meissner 1996 Śrem 36 minut Śrem nie
82 Jakub Meissner 1994 Jeziory Małe nie
83 Anita Marcinkowska 1983 Rogalin tak
84 Piotr Marciniak 1985 Luboń nie
85 Błażej Mamoński 1984 Mosina tak
86 Mikołaj Makowski 1974 Komorniki HighFit Team nie
87 Patryk Lewandowski 1994 Nochowo Tępa Siła nie
88 Agnieszka Lesniewicz 1985 Leszno nie
89 Przemysław Leśniewicz 1983 Leszno Biegaj Leszno nie
90 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
91 Szymon Lange 1979 Śrem Szymonix nie
92 Piotr Kurzyński 1980 NOWY TOMYŚL Team BEROTU nie
93 Tomasz Kurek 1977 Porażyn Opalenicki Klub Biegacza nie
94 Damian Kujawa 1986 Poznań Świerczewo Run nie
95 Bartosz Kuciak 1987 Krosno #lesnydziod tak
96 Dorota Królak-Dublaga 1990 Poznań #biegiemwlas nie
97 Ewa Król 1988 Poznań nie
98 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
99 Grzegorz Krakowiak 1977 Granowo tak
100 Marcin Kowczyk 1981 Poznań nie
101 Paulina Kosteczka 1980 Poznań Drużyna Biegnącego Oriona nie
102 Robert Kostański 1985 Poznań nie
103 Robert Kosmecki 1966 Poznań / Night Runners nie
104 Tadeusz Koroński 1970 Poznań Parkrun Poznań nie
105 Marta Kopczyńska 1987 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
106 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
107 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk nie
108 Tomasz Kapusta 1980 Kórnik #zaliniametyteam nie
109 Jakub Kandulski 1980 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
110 Rafał Kajewski 1974 Swarzędz nie
111 Michał Kaczmarek 1982 Wiry Tattooś nie
112 Beata Kacza 1980 Krosinko tak
113 Tomasz Jarzembowski 1980 Plewiska WLKP Mountains Ultra nie
114 Małgorzata Jankowska 1982 POZNAN nie
115 Anna Jądrzyk 1983 Mosina tak
116 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
117 Przemysław Gruszczyński 1975 Poznań nie
118 Mateusz Grochowski 1988 Luboń nie
119 Wojciech Grajnert 1981 Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST nie
120 Marianna Graj 1982 Poznań STRZESZYN nie
121 Monika Gmerek 1993 Mosina tak
122 Wanda Giszczyńska 1973 Leszno nie
123 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają nie
124 Maciej Gawroński 1982 Komorniki nie
125 Michał Garasz 1990 Komorniki GaraszTeam nie
126 Tomasz Filimon 1978 Pecna IDMAR RACING TEAM tak
127 Michał Dublaga 1989 Puszczykowo #biegiemwlas nie
128 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
129 Adam Donaj 1974 Kościan nie
130 Łukasz Dobrowlański 1996 Zbąszyń nie
131 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa nie
132 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie
133 Karol Czekaj 1983 Leszno Leszno nie
134 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie
135 Jakub Ciąpała 1991 Mosina tak
136 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem BEST Team ŚREM grupa biegowa nie
137 Jarosław Burkowski 1973 Leszno 7 nie
138 Krystian Bura 1985 Leszno #BiegajLeszno tak
139 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
140 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
141 Hubert Bosy 1978 Leszno nie
142 Monika Bortkiewicz 1971 Lubin KGHM ZG RUN nie
143 Emilia Bogucka 1978 Mosina WLKP Mountains Ultra tak
144 Jacek Biegański 1978 Oborniki nie
145 Małgorzata Bider 1990 Poznań For Run Team nie
146 Malgorzata Biała 1984 Komorniki nie
147 Beata Bela 1970 Wrocław nie
148 Mateusz Baumgart 1991 Poznań Night Runners Poznań nie
149 Marek Baum 1995 Garzyn nie
150 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Nessi kolorowa druzyna nie