Lista startowa - "Król Parku" - 21km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Mosina tak
2 Dawid Abram 1992 Łasin nie
3 JACEK ANDRZEJEWSKI 1966 Kościan Kościan Team nie
4 Ola Babiaczyk 1971 Poznań nie
5 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team nie
6 Tomasz Banaszak 1985 Daszewice tak
7 Piotr Baraniak 1982 Czapury tak
8 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Nessi kolorowa druzyna nie
9 Marek Baum 1995 Garzyn nie
10 Mateusz Baumgart 1991 Poznań Night Runners Poznań nie
11 Beata Bela 1970 Wrocław nie
12 Malgorzata Biała 1984 Komorniki nie
13 Małgorzata Bider 1990 Poznań For Run Team nie
14 Jacek Biegański 1978 Oborniki nie
15 Emilia Bogucka 1978 Mosina WLKP Mountains Ultra tak
16 Monika Bortkiewicz 1971 Lubin KGHM ZG RUN nie
17 Hubert Bosy 1978 Leszno nie
18 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
19 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
20 Krystian Bura 1985 Leszno #BiegajLeszno tak
21 Jarosław Burkowski 1973 Leszno 7 nie
22 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem BEST Team ŚREM grupa biegowa nie
23 Jakub Ciąpała 1991 Mosina tak
24 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie
25 Karol Czekaj 1983 Leszno Leszno nie
26 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie
27 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa nie
28 Łukasz Dobrowlański 1996 Zbąszyń nie
29 Adam Donaj 1974 Kościan nie
30 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
31 Michał Dublaga 1989 Puszczykowo #biegiemwlas nie
32 Tomasz Filimon 1978 Pecna IDMAR RACING TEAM tak
33 Michał Garasz 1990 Komorniki GaraszTeam nie
34 Maciej Gawroński 1982 Komorniki nie
35 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają nie
36 Wanda Giszczyńska 1973 Leszno nie
37 Monika Gmerek 1993 Mosina tak
38 Marianna Graj 1982 Poznań STRZESZYN nie
39 Wojciech Grajnert 1981 Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST nie
40 Mateusz Grochowski 1988 Luboń nie
41 Przemysław Gruszczyński 1975 Poznań nie
42 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
43 Anna Jądrzyk 1983 Mosina tak
44 Małgorzata Jankowska 1982 POZNAN nie
45 Tomasz Jarzembowski 1980 Plewiska WLKP Mountains Ultra nie
46 Beata Kacza 1980 Krosinko tak
47 Michał Kaczmarek 1982 Wiry Tattooś nie
48 Rafał Kajewski 1974 Swarzędz nie
49 Jakub Kandulski 1980 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
50 Tomasz Kapusta 1980 Kórnik #zaliniametyteam nie
51 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk nie
52 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
53 Marta Kopczyńska 1987 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
54 Tadeusz Koroński 1970 Poznań Parkrun Poznań nie
55 Robert Kosmecki 1966 Poznań / Night Runners nie
56 Robert Kostański 1985 Poznań nie
57 Paulina Kosteczka 1980 Poznań Drużyna Biegnącego Oriona nie
58 Marcin Kowczyk 1981 Poznań nie
59 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
60 Grzegorz Krakowiak 1977 Granowo tak
61 Ewa Król 1988 Poznań nie
62 Dorota Królak-Dublaga 1990 Poznań #biegiemwlas nie
63 Bartosz Kuciak 1987 Krosno #lesnydziod tak
64 Damian Kujawa 1986 Poznań Świerczewo Run nie
65 Tomasz Kurek 1977 Porażyn Opalenicki Klub Biegacza nie
66 Piotr Kurzyński 1980 NOWY TOMYŚL Team BEROTU nie
67 Szymon Lange 1979 Śrem Szymonix nie
68 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
69 Przemysław Leśniewicz 1983 Leszno Biegaj Leszno nie
70 Agnieszka Lesniewicz 1985 Leszno nie
71 Patryk Lewandowski 1994 Nochowo Tępa Siła nie
72 Mikołaj Makowski 1974 Komorniki HighFit Team nie
73 Błażej Mamoński 1984 Mosina tak
74 Piotr Marciniak 1985 Luboń nie
75 Anita Marcinkowska 1983 Rogalin tak
76 Wojciech Meissner 1996 Śrem 36 minut Śrem nie
77 Jakub Meissner 1994 Jeziory Małe nie
78 Hieronim Michalski 1963 Kościan KOŚCIAN TAEM nie
79 Marian Michałek 1971 Komorniki nie
80 Damian Mielcarek 1979 Poznań No Excuses Team nie
81 Krzysztof Mikołajczyk 1977 Komorniki nie
82 Adrian Mirek 1980 Plewiska nie
83 Mariusz Młodzikowski 1983 Luboń nie dotyczy nie
84 Maciej Namysł 1979 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega nie
85 Dawid Napierała 1977 Poznań nie
86 Albert Napierała 1973 Mosina tak
87 Mateusz Naskręt 1980 Kiełczewo nie
88 Dagmara Naskręt 1981 Komorniki nie
89 Krystian Natkaniec 1973 Złotniki nie
90 Maciej Nowak 1975 Poznań nie
91 Piotr Nowak 1974 Skórzewo nie
92 Ewelina Ocysek 1982 Kościan Kościan Team nie
93 Adam Olejnik 1988 Poznań Ultrazdrowie nie
94 Przemysław Osiewicz 1979 Swarzedz nie
95 Łukasz Osiurak 1985 Drużyna Syn Lasu tak
96 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie
97 Mariusz Pawlak 1965 Pudliszki nie
98 Justyna Pawłowska 1976 Kościan Kościan Team nie
99 Arkadiusz Pawłowski 1976 Kościan Kościan Team nie
100 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
101 Marek Pietrzak 1980 Swarzędz 15 nie
102 Mateusz Pilarczyk 1987 Poznań nie
103 Piotr Piszczek 1983 Poznań nie
104 Paweł Piwowarski 1980 Brudzew nie
105 Joanna Posiła 1979 Krosno tak
106 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
107 Renata Pylczewska-Breza Racot gRUNwald Team Poznań
108 Łukasz Płaczek 1987 Leszno nie
109 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak
110 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
111 Ireneusz Reszel 1975 Puszczykowo nie
112 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
113 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie
114 Grzegorz Rzepka 1984 Kórnik nie
115 Hubert Rzeszutko 1977 Mosina Mosina Biega tak
116 Hubert Rzyha 1984 Mościenica Runner's Power/NBR Team nie
117 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina nie
118 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak
119 Arleta Śmigielska 1973 Swarzędz nie
120 Aleksandra Smurawa 1981 Krosno tak
121 Mikołaj Sobczak 1977 Skórzewo WLKP Mountains Ultra nie
122 Edyta Sobkowiak 1965 Poznań nie
123 Dariusz Sowiński 1976 Wiry Sowstol nie
124 Patryk Stachowiak 1989 Mosina Team FOX tak
125 Mariusz Staruch 1980 Poznań nie
126 Kuba Str 1985 Poznań RTE LP nie
127 Bogusz Szczepański 1991 Mosina tak
128 Jakub Szmania 1981 Swarzędz HKT AZYMUT nie
129 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
130 Lidia Szumska 1976 Sława nie
131 Łukasz Szumski 1978 Sława nie
132 Bartosz Szymkowiak 1994 Poznań Naramowice Biegają nie
133 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
134 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie
135 Szymon Słodecki 1984 Miłosław brak klubu nie
136 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
137 Jakub Troszczyński Poznań Świerczewo Run
138 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
139 Marek Warchala 1970 Lubin KGHM ZG RUN nie
140 Tomasz Warczewski 1980 Leszno Stary Maślak nie
141 Łukasz Waszak 1988 Poznań nie
142 Żaneta Wegnerska 1975 Gniezno nie
143 Wojtek Wegnerski 1974 Gniezno nie
144 fabian wiktorowski poznań
145 Adrian Wojciechowski 1984 Kościan nie
146 Agnieszka Wojtkowiak 1977 LUBOŃ nie
147 Krzysztof Woźniak 1988 Leszno KAT-W nie
148 rafał wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
149 Marcin Wróbel 1982 Zbąszyń nie
150 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie