Lista startowa - "Król Parku" - 21km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj rosnąco
1 Anita Marcinkowska 1983 Rogalin tak
2 Piotr Baraniak 1982 Czapury tak
3 Hubert Rzeszutko 1977 Mosina Mosina Biega tak
4 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak
5 Bartosz Kuciak 1987 Krosno #lesnydziod tak
6 Monika Gmerek 1993 Mosina tak
7 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak
8 Beata Kacza 1980 Krosinko tak
9 Jakub Ciąpała 1991 Mosina tak
10 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
11 Bogusz Szczepański 1991 Mosina tak
12 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
13 Emilia Bogucka 1978 Mosina WLKP Mountains Ultra tak
14 Łukasz Ziętek 1984 Mosina Alvo Racing Team tak
15 Krystian Bura 1985 Leszno #BiegajLeszno tak
16 Błażej Mamoński 1984 Mosina tak
17 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby tak
18 Joanna Posiła 1979 Krosno tak
19 Tomasz Banaszak 1985 Daszewice tak
20 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby tak
21 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
22 Anna Jądrzyk 1983 Mosina tak
23 Albert Napierała 1973 Mosina tak
24 Tomasz Filimon 1978 Pecna IDMAR RACING TEAM tak
25 Aleksandra Smurawa 1981 Krosno tak
26 Grzegorz Krakowiak 1977 Granowo tak
27 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Mosina tak
28 Łukasz Osiurak 1985 Drużyna Syn Lasu tak
29 Patryk Stachowiak 1989 Mosina Team FOX tak
30 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
31 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
32 Szymon Słodecki 1984 Miłosław brak klubu nie
33 Ola Babiaczyk 1971 Poznań nie
34 Grzegorz Rzepka 1984 Kórnik nie
35 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team nie
36 Przemysław Gruszczyński 1975 Poznań nie
37 Mateusz Baumgart 1991 Poznań Night Runners Poznań nie
38 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa nie
39 Patryk Lewandowski 1994 Nochowo Tępa Siła nie
40 Mateusz Grochowski 1988 Luboń nie
41 Szymon Lange 1979 Śrem Szymonix nie
42 Robert Kostański 1985 Poznań nie
43 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
44 Łukasz Waszak 1988 Poznań nie
45 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
46 Dawid Abram 1992 Łasin nie
47 Bartosz Szymkowiak 1994 Poznań Naramowice Biegają nie
48 Mikołaj Sobczak 1977 Skórzewo WLKP Mountains Ultra nie
49 Michał Garasz 1990 Komorniki GaraszTeam nie
50 Piotr Kurzyński 1980 NOWY TOMYŚL Team BEROTU nie
51 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają nie
52 Maciej Nowak 1975 Poznań nie
53 Jacek Biegański 1978 Oborniki nie
54 Arkadiusz Pawłowski 1976 Kościan Kościan Team nie
55 Mariusz Młodzikowski 1983 Luboń nie dotyczy nie
56 Krzysztof Mikołajczyk 1977 Komorniki nie
57 Wanda Giszczyńska 1973 Leszno nie
58 Małgorzata Jankowska 1982 POZNAN nie
59 Adam Donaj 1974 Kościan nie
60 Łukasz Szumski 1978 Sława nie
61 Przemysław Osiewicz 1979 Swarzedz nie
62 Karol Czekaj 1983 Leszno Leszno nie
63 Rafał Kajewski 1974 Swarzędz nie
64 Piotr Piszczek 1983 Poznań nie
65 Justyna Pawłowska 1976 Kościan Kościan Team nie
66 Juliusz Żebrowski 1991 Poznań Czarnecki Run Team nie
67 Mateusz Pilarczyk 1987 Poznań nie
68 Adrian Mirek 1980 Plewiska nie
69 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Nessi kolorowa druzyna nie
70 Marek Warchala 1970 Lubin KGHM ZG RUN nie
71 Adam Olejnik 1988 Poznań Ultrazdrowie nie
72 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
73 Lidia Szumska 1976 Sława nie
74 Tadeusz Koroński 1970 Poznań Parkrun Poznań nie
75 Kuba Str 1985 Poznań RTE LP nie
76 Tomasz Kapusta 1980 Kórnik #zaliniametyteam nie
77 Dawid Napierała 1977 Poznań nie
78 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Poznań nie
79 Tomasz Warczewski 1980 Leszno Stary Maślak nie
80 Przemysław Leśniewicz 1983 Leszno Biegaj Leszno nie
81 Hieronim Michalski 1963 Kościan KOŚCIAN TAEM nie
82 Jakub Szmania 1981 Swarzędz HKT AZYMUT nie
83 Emilia Łuszczak 1982 Plewiska nie
84 Piotr Marciniak 1985 Luboń nie
85 Tomasz Kurek 1977 Porażyn Opalenicki Klub Biegacza nie
86 Marek Baum 1995 Garzyn nie
87 Ewelina Ocysek 1982 Kościan Kościan Team nie
88 Mariusz Staruch 1980 Poznań nie
89 Krystian Natkaniec 1973 Złotniki nie
90 Marian Michałek 1971 Komorniki nie
91 Krzysztof Woźniak 1988 Leszno KAT-W nie
92 Maciej Namysł 1979 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega nie
93 Małgorzata Bider 1990 Poznań For Run Team nie
94 Jarosław Burkowski 1973 Leszno 7 nie
95 Marcin Kowczyk 1981 Poznań nie
96 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie
97 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
98 Piotr Nowak 1974 Skórzewo nie
99 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie
100 Arleta Śmigielska 1973 Swarzędz nie
101 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie
102 Paweł Piwowarski 1980 Brudzew nie
103 Marta Kopczyńska 1987 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
104 Dorota Królak-Dublaga 1990 Poznań #biegiemwlas nie
105 Marianna Graj 1982 Poznań STRZESZYN nie
106 Robert Kosmecki 1966 Poznań / Night Runners nie
107 Marcin Wróbel 1982 Zbąszyń nie
108 Damian Mielcarek 1979 Poznań No Excuses Team nie
109 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie
110 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
111 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
112 Wojtek Wegnerski 1974 Gniezno nie
113 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
114 Łukasz Dobrowlański 1996 Zbąszyń nie
115 Michał Kaczmarek 1982 Wiry Tattooś nie
116 Adrian Wojciechowski 1984 Kościan nie
117 Michał Dublaga 1989 Puszczykowo #biegiemwlas nie
118 Wojciech Grajnert 1981 Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST nie
119 Mikołaj Makowski 1974 Komorniki HighFit Team nie
120 Agnieszka Lesniewicz 1985 Leszno nie
121 Wojciech Meissner 1996 Śrem 36 minut Śrem nie
122 Marek Pietrzak 1980 Swarzędz 15 nie
123 JACEK ANDRZEJEWSKI 1966 Kościan Kościan Team nie
124 Hubert Rzyha 1984 Mościenica Runner's Power/NBR Team nie
125 Ewa Król 1988 Poznań nie
126 Łukasz Płaczek 1987 Leszno nie
127 Żaneta Wegnerska 1975 Gniezno nie
128 Jakub Kandulski 1980 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
129 Monika Bortkiewicz 1971 Lubin KGHM ZG RUN nie
130 Mateusz Naskręt 1980 Kiełczewo nie
131 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk nie
132 Hubert Bosy 1978 Leszno nie
133 Jakub Meissner 1994 Jeziory Małe nie
134 Damian Kujawa 1986 Poznań Świerczewo Run nie
135 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina nie
136 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
137 Ireneusz Reszel 1975 Puszczykowo nie
138 rafał wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
139 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
140 Maciej Gawroński 1982 Komorniki nie
141 Dagmara Naskręt 1981 Komorniki nie
142 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie
143 Agnieszka Wojtkowiak 1977 LUBOŃ nie
144 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem BEST Team ŚREM grupa biegowa nie
145 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie
146 Paulina Kosteczka 1980 Poznań Drużyna Biegnącego Oriona nie
147 Malgorzata Biała 1984 Komorniki nie
148 Mariusz Pawlak 1965 Pudliszki nie
149 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
150 Tomasz Jarzembowski 1980 Plewiska WLKP Mountains Ultra nie