Lista startowa - "Król Parku" - 21km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj malejąco
1 fabian wiktorowski poznań
2 Jakub Troszczyński Poznań Świerczewo Run
3 Renata Pylczewska-Breza Racot gRUNwald Team Poznań
4 Piotr Marciniak 1985 Luboń nie
5 Tomasz Kurek 1977 Porażyn Opalenicki Klub Biegacza nie
6 Marek Baum 1995 Garzyn nie
7 Ewelina Ocysek 1982 Kościan Kościan Team nie
8 Mariusz Staruch 1980 Poznań nie
9 Maciej Namysł 1979 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega nie
10 Krystian Natkaniec 1973 Złotniki nie
11 Marian Michałek 1971 Komorniki nie
12 Krzysztof Woźniak 1988 Leszno KAT-W nie
13 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie
14 Małgorzata Bider 1990 Poznań For Run Team nie
15 Jarosław Burkowski 1973 Leszno 7 nie
16 Marcin Kowczyk 1981 Poznań nie
17 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
18 Piotr Nowak 1974 Skórzewo nie
19 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie
20 Arleta Śmigielska 1973 Swarzędz nie
21 Dorota Królak-Dublaga 1990 Poznań #biegiemwlas nie
22 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie
23 Paweł Piwowarski 1980 Brudzew nie
24 Marta Kopczyńska 1987 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
25 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie
26 Marianna Graj 1982 Poznań STRZESZYN nie
27 Robert Kosmecki 1966 Poznań / Night Runners nie
28 Marcin Wróbel 1982 Zbąszyń nie
29 Damian Mielcarek 1979 Poznań No Excuses Team nie
30 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
31 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
32 Wojtek Wegnerski 1974 Gniezno nie
33 Michał Dublaga 1989 Puszczykowo #biegiemwlas nie
34 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
35 Łukasz Dobrowlański 1996 Zbąszyń nie
36 Michał Kaczmarek 1982 Wiry Tattooś nie
37 Adrian Wojciechowski 1984 Kościan nie
38 Marek Pietrzak 1980 Swarzędz 15 nie
39 Wojciech Grajnert 1981 Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST nie
40 Mikołaj Makowski 1974 Komorniki HighFit Team nie
41 Agnieszka Lesniewicz 1985 Leszno nie
42 Wojciech Meissner 1996 Śrem 36 minut Śrem nie
43 JACEK ANDRZEJEWSKI 1966 Kościan Kościan Team nie
44 Hubert Rzyha 1984 Mościenica Runner's Power/NBR Team nie
45 Ewa Król 1988 Poznań nie
46 Łukasz Płaczek 1987 Leszno nie
47 Żaneta Wegnerska 1975 Gniezno nie
48 Jakub Kandulski 1980 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
49 Monika Bortkiewicz 1971 Lubin KGHM ZG RUN nie
50 Damian Kujawa 1986 Poznań Świerczewo Run nie
51 Mateusz Naskręt 1980 Kiełczewo nie
52 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk nie
53 Hubert Bosy 1978 Leszno nie
54 Jakub Meissner 1994 Jeziory Małe nie
55 rafał wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
56 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina nie
57 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
58 Ireneusz Reszel 1975 Puszczykowo nie
59 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
60 Maciej Gawroński 1982 Komorniki nie
61 Dagmara Naskręt 1981 Komorniki nie
62 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie
63 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie
64 Agnieszka Wojtkowiak 1977 LUBOŃ nie
65 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem BEST Team ŚREM grupa biegowa nie
66 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
67 Paulina Kosteczka 1980 Poznań Drużyna Biegnącego Oriona nie
68 Malgorzata Biała 1984 Komorniki nie
69 Mariusz Pawlak 1965 Pudliszki nie
70 Tomasz Jarzembowski 1980 Plewiska WLKP Mountains Ultra nie
71 Edyta Sobkowiak 1965 Poznań nie
72 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
73 Dariusz Sowiński 1976 Wiry Sowstol nie
74 Beata Bela 1970 Wrocław nie
75 Szymon Słodecki 1984 Miłosław brak klubu nie
76 Ola Babiaczyk 1971 Poznań nie
77 Grzegorz Rzepka 1984 Kórnik nie
78 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team nie
79 Patryk Lewandowski 1994 Nochowo Tępa Siła nie
80 Przemysław Gruszczyński 1975 Poznań nie
81 Mateusz Baumgart 1991 Poznań Night Runners Poznań nie
82 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa nie
83 Mateusz Grochowski 1988 Luboń nie
84 Szymon Lange 1979 Śrem Szymonix nie
85 Robert Kostański 1985 Poznań nie
86 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
87 Łukasz Waszak 1988 Poznań nie
88 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
89 Dawid Abram 1992 Łasin nie
90 Bartosz Szymkowiak 1994 Poznań Naramowice Biegają nie
91 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają nie
92 Mikołaj Sobczak 1977 Skórzewo WLKP Mountains Ultra nie
93 Michał Garasz 1990 Komorniki GaraszTeam nie
94 Piotr Kurzyński 1980 NOWY TOMYŚL Team BEROTU nie
95 Maciej Nowak 1975 Poznań nie
96 Jacek Biegański 1978 Oborniki nie
97 Arkadiusz Pawłowski 1976 Kościan Kościan Team nie
98 Mariusz Młodzikowski 1983 Luboń nie dotyczy nie
99 Krzysztof Mikołajczyk 1977 Komorniki nie
100 Wanda Giszczyńska 1973 Leszno nie
101 Przemysław Osiewicz 1979 Swarzedz nie
102 Małgorzata Jankowska 1982 POZNAN nie
103 Adam Donaj 1974 Kościan nie
104 Łukasz Szumski 1978 Sława nie
105 Karol Czekaj 1983 Leszno Leszno nie
106 Rafał Kajewski 1974 Swarzędz nie
107 Piotr Piszczek 1983 Poznań nie
108 Justyna Pawłowska 1976 Kościan Kościan Team nie
109 Juliusz Żebrowski 1991 Poznań Czarnecki Run Team nie
110 Marek Warchala 1970 Lubin KGHM ZG RUN nie
111 Mateusz Pilarczyk 1987 Poznań nie
112 Adrian Mirek 1980 Plewiska nie
113 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Nessi kolorowa druzyna nie
114 Tadeusz Koroński 1970 Poznań Parkrun Poznań nie
115 Adam Olejnik 1988 Poznań Ultrazdrowie nie
116 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
117 Lidia Szumska 1976 Sława nie
118 Kuba Str 1985 Poznań RTE LP nie
119 Tomasz Kapusta 1980 Kórnik #zaliniametyteam nie
120 Dawid Napierała 1977 Poznań nie
121 Przemysław Leśniewicz 1983 Leszno Biegaj Leszno nie
122 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Poznań nie
123 Tomasz Warczewski 1980 Leszno Stary Maślak nie
124 Hieronim Michalski 1963 Kościan KOŚCIAN TAEM nie
125 Jakub Szmania 1981 Swarzędz HKT AZYMUT nie
126 Emilia Łuszczak 1982 Plewiska nie
127 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby tak
128 Joanna Posiła 1979 Krosno tak
129 Tomasz Banaszak 1985 Daszewice tak
130 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby tak
131 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
132 Anna Jądrzyk 1983 Mosina tak
133 Albert Napierała 1973 Mosina tak
134 Tomasz Filimon 1978 Pecna IDMAR RACING TEAM tak
135 Aleksandra Smurawa 1981 Krosno tak
136 Grzegorz Krakowiak 1977 Granowo tak
137 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Mosina tak
138 Łukasz Osiurak 1985 Drużyna Syn Lasu tak
139 Patryk Stachowiak 1989 Mosina Team FOX tak
140 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
141 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
142 Anita Marcinkowska 1983 Rogalin tak
143 Piotr Baraniak 1982 Czapury tak
144 Hubert Rzeszutko 1977 Mosina Mosina Biega tak
145 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak
146 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak
147 Bartosz Kuciak 1987 Krosno #lesnydziod tak
148 Monika Gmerek 1993 Mosina tak
149 Beata Kacza 1980 Krosinko tak
150 Jakub Ciąpała 1991 Mosina tak