Lista startowa - "Król Parku" - 21km

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Adam Olejnik 1988 Poznań Ultrazdrowie nie
2 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak
3 Adam Donaj 1974 Kościan nie
4 Adrian Mirek 1980 Plewiska nie
5 Adrian Wojciechowski 1984 Kościan nie
6 Agnieszka Lesniewicz 1985 Leszno nie
7 Agnieszka Wojtkowiak 1977 LUBOŃ nie
8 Albert Napierała 1973 Mosina tak
9 Aleksandra Smurawa 1981 Krosno tak
10 Anita Marcinkowska 1983 Rogalin tak
11 Anna Jądrzyk 1983 Mosina tak
12 Arkadiusz Pawłowski 1976 Kościan Kościan Team nie
13 Arleta Śmigielska 1973 Swarzędz nie
14 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Mosina tak
15 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
16 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
17 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk nie
18 Bartosz Szymkowiak 1994 Poznań Naramowice Biegają nie
19 Bartosz Kuciak 1987 Krosno #lesnydziod tak
20 Beata Bela 1970 Wrocław nie
21 Beata Kacza 1980 Krosinko tak
22 Bogusz Szczepański 1991 Mosina tak
23 Błażej Mamoński 1984 Mosina tak
24 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
25 Dagmara Naskręt 1981 Komorniki nie
26 Damian Mielcarek 1979 Poznań No Excuses Team nie
27 Damian Kujawa 1986 Poznań Świerczewo Run nie
28 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
29 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby tak
30 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina nie
31 Dariusz Sowiński 1976 Wiry Sowstol nie
32 Dawid Napierała 1977 Poznań nie
33 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
34 Dawid Abram 1992 Łasin nie
35 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Poznań nie
36 Dorota Królak-Dublaga 1990 Poznań #biegiemwlas nie
37 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
38 Edyta Sobkowiak 1965 Poznań nie
39 Emilia Bogucka 1978 Mosina WLKP Mountains Ultra tak
40 Emilia Łuszczak 1982 Plewiska nie
41 Ewa Król 1988 Poznań nie
42 Ewelina Ocysek 1982 Kościan Kościan Team nie
43 fabian wiktorowski poznań
44 Grzegorz Krakowiak 1977 Granowo tak
45 Grzegorz Rzepka 1984 Kórnik nie
46 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
47 Hieronim Michalski 1963 Kościan KOŚCIAN TAEM nie
48 Hubert Rzyha 1984 Mościenica Runner's Power/NBR Team nie
49 Hubert Bosy 1978 Leszno nie
50 Hubert Rzeszutko 1977 Mosina Mosina Biega tak
51 Ireneusz Reszel 1975 Puszczykowo nie
52 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Nessi kolorowa druzyna nie
53 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
54 JACEK ANDRZEJEWSKI 1966 Kościan Kościan Team nie
55 Jacek Biegański 1978 Oborniki nie
56 Jakub Ciąpała 1991 Mosina tak
57 Jakub Szmania 1981 Swarzędz HKT AZYMUT nie
58 Jakub Kandulski 1980 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
59 Jakub Meissner 1994 Jeziory Małe nie
60 Jakub Troszczyński Poznań Świerczewo Run
61 Jarosław Burkowski 1973 Leszno 7 nie
62 Joanna Posiła 1979 Krosno tak
63 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby tak
64 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
65 Juliusz Żebrowski 1991 Poznań Czarnecki Run Team nie
66 Justyna Pawłowska 1976 Kościan Kościan Team nie
67 Karol Czekaj 1983 Leszno Leszno nie
68 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie
69 Krystian Bura 1985 Leszno #BiegajLeszno tak
70 Krystian Natkaniec 1973 Złotniki nie
71 Krzysztof Woźniak 1988 Leszno KAT-W nie
72 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem BEST Team ŚREM grupa biegowa nie
73 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa nie
74 Krzysztof Mikołajczyk 1977 Komorniki nie
75 Kuba Str 1985 Poznań RTE LP nie
76 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
77 Lidia Szumska 1976 Sława nie
78 Maciej Namysł 1979 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega nie
79 Maciej Gawroński 1982 Komorniki nie
80 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak
81 Maciej Nowak 1975 Poznań nie
82 Malgorzata Biała 1984 Komorniki nie
83 Marcin Kowczyk 1981 Poznań nie
84 Marcin Wróbel 1982 Zbąszyń nie
85 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
86 Marek Warchala 1970 Lubin KGHM ZG RUN nie
87 Marek Baum 1995 Garzyn nie
88 Marek Pietrzak 1980 Swarzędz 15 nie
89 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają nie
90 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie
91 Marian Michałek 1971 Komorniki nie
92 Marianna Graj 1982 Poznań STRZESZYN nie
93 Mariusz Staruch 1980 Poznań nie
94 Mariusz Pawlak 1965 Pudliszki nie
95 Mariusz Młodzikowski 1983 Luboń nie dotyczy nie
96 Marta Kopczyńska 1987 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
97 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie
98 Mateusz Pilarczyk 1987 Poznań nie
99 Mateusz Naskręt 1980 Kiełczewo nie
100 Mateusz Baumgart 1991 Poznań Night Runners Poznań nie
101 Mateusz Grochowski 1988 Luboń nie
102 Małgorzata Bider 1990 Poznań For Run Team nie
103 Małgorzata Jankowska 1982 POZNAN nie
104 Michał Kaczmarek 1982 Wiry Tattooś nie
105 Michał Dublaga 1989 Puszczykowo #biegiemwlas nie
106 Michał Garasz 1990 Komorniki GaraszTeam nie
107 Mikołaj Makowski 1974 Komorniki HighFit Team nie
108 Mikołaj Sobczak 1977 Skórzewo WLKP Mountains Ultra nie
109 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
110 Monika Bortkiewicz 1971 Lubin KGHM ZG RUN nie
111 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team nie
112 Monika Gmerek 1993 Mosina tak
113 Ola Babiaczyk 1971 Poznań nie
114 Patryk Stachowiak 1989 Mosina Team FOX tak
115 Patryk Lewandowski 1994 Nochowo Tępa Siła nie
116 Paulina Kosteczka 1980 Poznań Drużyna Biegnącego Oriona nie
117 Paweł Piwowarski 1980 Brudzew nie
118 Piotr Piszczek 1983 Poznań nie
119 Piotr Marciniak 1985 Luboń nie
120 Piotr Nowak 1974 Skórzewo nie
121 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
122 Piotr Baraniak 1982 Czapury tak
123 Piotr Kurzyński 1980 NOWY TOMYŚL Team BEROTU nie
124 Przemysław Leśniewicz 1983 Leszno Biegaj Leszno nie
125 Przemysław Gruszczyński 1975 Poznań nie
126 Przemysław Osiewicz 1979 Swarzedz nie
127 Rafał Kajewski 1974 Swarzędz nie
128 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
129 rafał wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
130 Renata Pylczewska-Breza Racot gRUNwald Team Poznań
131 Robert Kosmecki 1966 Poznań / Night Runners nie
132 Robert Kostański 1985 Poznań nie
133 Szymon Słodecki 1984 Miłosław brak klubu nie
134 Szymon Lange 1979 Śrem Szymonix nie
135 Tadeusz Koroński 1970 Poznań Parkrun Poznań nie
136 Tomasz Kapusta 1980 Kórnik #zaliniametyteam nie
137 Tomasz Warczewski 1980 Leszno Stary Maślak nie
138 Tomasz Kurek 1977 Porażyn Opalenicki Klub Biegacza nie
139 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie
140 Tomasz Banaszak 1985 Daszewice tak
141 Tomasz Filimon 1978 Pecna IDMAR RACING TEAM tak
142 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
143 Tomasz Jarzembowski 1980 Plewiska WLKP Mountains Ultra nie
144 Wanda Giszczyńska 1973 Leszno nie
145 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
146 Wojciech Grajnert 1981 Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST nie
147 Wojciech Meissner 1996 Śrem 36 minut Śrem nie
148 Wojtek Wegnerski 1974 Gniezno nie
149 Żaneta Wegnerska 1975 Gniezno nie
150 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie