Lista startowa - "Król Parku" - 21km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 fabian wiktorowski poznań
2 Jakub Troszczyński Poznań Świerczewo Run
3 Renata Pylczewska-Breza Racot gRUNwald Team Poznań
4 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
5 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie
6 Hieronim Michalski 1963 Kościan KOŚCIAN TAEM nie
7 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
8 Mariusz Pawlak 1965 Pudliszki nie
9 Edyta Sobkowiak 1965 Poznań nie
10 JACEK ANDRZEJEWSKI 1966 Kościan Kościan Team nie
11 Robert Kosmecki 1966 Poznań / Night Runners nie
12 Tadeusz Koroński 1970 Poznań Parkrun Poznań nie
13 Marek Warchala 1970 Lubin KGHM ZG RUN nie
14 Beata Bela 1970 Wrocław nie
15 Monika Bortkiewicz 1971 Lubin KGHM ZG RUN nie
16 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
17 Ola Babiaczyk 1971 Poznań nie
18 Marian Michałek 1971 Komorniki nie
19 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
20 rafał wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
21 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak
22 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa nie
23 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
24 Wanda Giszczyńska 1973 Leszno nie
25 Albert Napierała 1973 Mosina tak
26 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk nie
27 Jarosław Burkowski 1973 Leszno 7 nie
28 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina nie
29 Krystian Natkaniec 1973 Złotniki nie
30 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
31 Arleta Śmigielska 1973 Swarzędz nie
32 Wojtek Wegnerski 1974 Gniezno nie
33 Adam Donaj 1974 Kościan nie
34 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Nessi kolorowa druzyna nie
35 Rafał Kajewski 1974 Swarzędz nie
36 Piotr Nowak 1974 Skórzewo nie
37 Mikołaj Makowski 1974 Komorniki HighFit Team nie
38 Ireneusz Reszel 1975 Puszczykowo nie
39 Żaneta Wegnerska 1975 Gniezno nie
40 Przemysław Gruszczyński 1975 Poznań nie
41 Maciej Nowak 1975 Poznań nie
42 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
43 Dariusz Sowiński 1976 Wiry Sowstol nie
44 Justyna Pawłowska 1976 Kościan Kościan Team nie
45 Arkadiusz Pawłowski 1976 Kościan Kościan Team nie
46 Lidia Szumska 1976 Sława nie
47 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
48 Grzegorz Krakowiak 1977 Granowo tak
49 Krzysztof Mikołajczyk 1977 Komorniki nie
50 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
51 Mikołaj Sobczak 1977 Skórzewo WLKP Mountains Ultra nie
52 Dawid Napierała 1977 Poznań nie
53 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby tak
54 Tomasz Kurek 1977 Porażyn Opalenicki Klub Biegacza nie
55 Hubert Rzeszutko 1977 Mosina Mosina Biega tak
56 Agnieszka Wojtkowiak 1977 LUBOŃ nie
57 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team nie
58 Hubert Bosy 1978 Leszno nie
59 Jacek Biegański 1978 Oborniki nie
60 Emilia Bogucka 1978 Mosina WLKP Mountains Ultra tak
61 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
62 Tomasz Filimon 1978 Pecna IDMAR RACING TEAM tak
63 Łukasz Szumski 1978 Sława nie
64 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie
65 Przemysław Osiewicz 1979 Swarzedz nie
66 Damian Mielcarek 1979 Poznań No Excuses Team nie
67 Maciej Namysł 1979 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega nie
68 Szymon Lange 1979 Śrem Szymonix nie
69 Joanna Posiła 1979 Krosno tak
70 Piotr Kurzyński 1980 NOWY TOMYŚL Team BEROTU nie
71 Mariusz Staruch 1980 Poznań nie
72 Mateusz Naskręt 1980 Kiełczewo nie
73 Marek Pietrzak 1980 Swarzędz 15 nie
74 Tomasz Jarzembowski 1980 Plewiska WLKP Mountains Ultra nie
75 Paulina Kosteczka 1980 Poznań Drużyna Biegnącego Oriona nie
76 Adrian Mirek 1980 Plewiska nie
77 Paweł Piwowarski 1980 Brudzew nie
78 Beata Kacza 1980 Krosinko tak
79 Jakub Kandulski 1980 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
80 Tomasz Warczewski 1980 Leszno Stary Maślak nie
81 Tomasz Kapusta 1980 Kórnik #zaliniametyteam nie
82 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie
83 Wojciech Grajnert 1981 Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST nie
84 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby tak
85 Marcin Kowczyk 1981 Poznań nie
86 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie
87 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
88 Dagmara Naskręt 1981 Komorniki nie
89 Jakub Szmania 1981 Swarzędz HKT AZYMUT nie
90 Aleksandra Smurawa 1981 Krosno tak
91 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Poznań nie
92 Maciej Gawroński 1982 Komorniki nie
93 Marianna Graj 1982 Poznań STRZESZYN nie
94 Piotr Baraniak 1982 Czapury tak
95 Michał Kaczmarek 1982 Wiry Tattooś nie
96 Marcin Wróbel 1982 Zbąszyń nie
97 Emilia Łuszczak 1982 Plewiska nie
98 Małgorzata Jankowska 1982 POZNAN nie
99 Ewelina Ocysek 1982 Kościan Kościan Team nie
100 Mariusz Młodzikowski 1983 Luboń nie dotyczy nie
101 Anna Jądrzyk 1983 Mosina tak
102 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie
103 Przemysław Leśniewicz 1983 Leszno Biegaj Leszno nie
104 Karol Czekaj 1983 Leszno Leszno nie
105 Piotr Piszczek 1983 Poznań nie
106 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
107 Anita Marcinkowska 1983 Rogalin tak
108 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem BEST Team ŚREM grupa biegowa nie
109 Grzegorz Rzepka 1984 Kórnik nie
110 Malgorzata Biała 1984 Komorniki nie
111 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają nie
112 Błażej Mamoński 1984 Mosina tak
113 Adrian Wojciechowski 1984 Kościan nie
114 Łukasz Ziętek 1984 Mosina Alvo Racing Team tak
115 Hubert Rzyha 1984 Mościenica Runner's Power/NBR Team nie
116 Szymon Słodecki 1984 Miłosław brak klubu nie
117 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Mosina tak
118 Tomasz Banaszak 1985 Daszewice tak
119 Piotr Marciniak 1985 Luboń nie
120 Robert Kostański 1985 Poznań nie
121 Krystian Bura 1985 Leszno #BiegajLeszno tak
122 Kuba Str 1985 Poznań RTE LP nie
123 Łukasz Osiurak 1985 Drużyna Syn Lasu tak
124 Agnieszka Lesniewicz 1985 Leszno nie
125 Damian Kujawa 1986 Poznań Świerczewo Run nie
126 Łukasz Płaczek 1987 Leszno nie
127 Bartosz Kuciak 1987 Krosno #lesnydziod tak
128 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak
129 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie
130 Mateusz Pilarczyk 1987 Poznań nie
131 Marta Kopczyńska 1987 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
132 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
133 Mateusz Grochowski 1988 Luboń nie
134 Ewa Król 1988 Poznań nie
135 Krzysztof Woźniak 1988 Leszno KAT-W nie
136 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
137 Łukasz Waszak 1988 Poznań nie
138 Adam Olejnik 1988 Poznań Ultrazdrowie nie
139 Patryk Stachowiak 1989 Mosina Team FOX tak
140 Michał Dublaga 1989 Puszczykowo #biegiemwlas nie
141 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
142 Dorota Królak-Dublaga 1990 Poznań #biegiemwlas nie
143 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
144 Michał Garasz 1990 Komorniki GaraszTeam nie
145 Małgorzata Bider 1990 Poznań For Run Team nie
146 Jakub Ciąpała 1991 Mosina tak
147 Juliusz Żebrowski 1991 Poznań Czarnecki Run Team nie
148 Mateusz Baumgart 1991 Poznań Night Runners Poznań nie
149 Bogusz Szczepański 1991 Mosina tak
150 Dawid Abram 1992 Łasin nie