Lista startowa - "Król Parku" - 21km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Emilia Łuszczak 1982 Plewiska nie
2 Błażej Mamoński 1984 Mosina tak
3 Piotr Marciniak 1985 Luboń nie
4 Marek Baum 1995 Garzyn nie
5 Mariusz Staruch 1980 Poznań nie
6 Marian Michałek 1971 Komorniki nie
7 Krystian Natkaniec 1973 Złotniki nie
8 Joanna Posiła 1979 Krosno tak
9 Marcin Kowczyk 1981 Poznań nie
10 Tomasz Banaszak 1985 Daszewice tak
11 Arleta Śmigielska 1973 Swarzędz nie
12 Piotr Nowak 1974 Skórzewo nie
13 Paweł Piwowarski 1980 Brudzew nie
14 Marcin Wróbel 1982 Zbąszyń nie
15 Katarzyna Paczkowska 1983 Kiekrz nie
16 Anna Jądrzyk 1983 Mosina tak
17 Wojtek Wegnerski 1974 Gniezno nie
18 Adrian Wojciechowski 1984 Kościan nie
19 Łukasz Dobrowlański 1996 Zbąszyń nie
20 Agnieszka Lesniewicz 1985 Leszno nie
21 Łukasz Płaczek 1987 Leszno nie
22 Ewa Król 1988 Poznań nie
23 Żaneta Wegnerska 1975 Gniezno nie
24 Albert Napierała 1973 Mosina tak
25 Hubert Bosy 1978 Leszno nie
26 Jakub Meissner 1994 Jeziory Małe nie
27 Mateusz Naskręt 1980 Kiełczewo nie
28 Ireneusz Reszel 1975 Puszczykowo nie
29 Izabela RĘKAWEK 1973 Poznań nie
30 Aleksandra Smurawa 1981 Krosno tak
31 Grzegorz Krakowiak 1977 Granowo tak
32 Maciej Gawroński 1982 Komorniki nie
33 Dagmara Naskręt 1981 Komorniki nie
34 Agnieszka Wojtkowiak 1977 LUBOŃ nie
35 Marta Rzepczyńska 1981 Plewiska nie
36 Arleta Przywarczak-Olejnik 1984 Mosina tak
37 Zbigniew Zajączkowski 1981 Komorniki nie
38 Mariusz Pawlak 1965 Pudliszki nie
39 Malgorzata Biała 1984 Komorniki nie
40 Tomasz Roeske 1971 Mosina tak
41 Edyta Sobkowiak 1965 Poznań nie
42 Beata Bela 1970 Wrocław nie
43 Piotr Komisarek 1978 Mosina tak
44 fabian wiktorowski poznań
45 Grzegorz Rzepka 1984 Kórnik nie
46 Ola Babiaczyk 1971 Poznań nie
47 Anita Marcinkowska 1983 Rogalin tak
48 Przemysław Gruszczyński 1975 Poznań nie
49 Robert Kostański 1985 Poznań nie
50 Mateusz Grochowski 1988 Luboń nie
51 Piotr Baraniak 1982 Czapury tak
52 Łukasz Waszak 1988 Poznań nie
53 Dawid Abram 1992 Łasin nie
54 MARCIN BUCZKOWSKI 1975 BRODNICA nie
55 Maciej Nowak 1975 Poznań nie
56 Jacek Biegański 1978 Oborniki nie
57 Wanda Giszczyńska 1973 Leszno nie
58 Krzysztof Mikołajczyk 1977 Komorniki nie
59 Monika Gmerek 1993 Mosina tak
60 Adam Smierzchała 1972 Mosina tak
61 Adam Donaj 1974 Kościan nie
62 Przemysław Osiewicz 1979 Swarzedz nie
63 Beata Kacza 1980 Krosinko tak
64 Łukasz Szumski 1978 Sława nie
65 Małgorzata Jankowska 1982 POZNAN nie
66 Piotr Piszczek 1983 Poznań nie
67 Rafał Kajewski 1974 Swarzędz nie
68 Jakub Ciąpała 1991 Mosina tak
69 Adrian Mirek 1980 Plewiska nie
70 Mateusz Pilarczyk 1987 Poznań nie
71 Artur Leśniczak 1989 Mosina tak
72 Lidia Szumska 1976 Sława nie
73 Danuta Brodziak 1981 Mosina tak
74 Dawid Napierała 1977 Poznań nie
75 Bogusz Szczepański 1991 Mosina tak
76 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań Poznań nie
77 Maria Słapek 1978 Poznań Luboński Klub Biegacza nie
78 Damian Mielcarek 1979 Poznań No Excuses Team nie
79 Szymon Słodecki 1984 Miłosław brak klubu nie
80 Hubert Rzeszutko 1977 Mosina Mosina Biega tak
81 Tadeusz Koroński 1970 Poznań Parkrun Poznań nie
82 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ nie
83 Małgorzata Bider 1990 Poznań For Run Team nie
84 Maciej Namysł 1979 Koźmin Wielkopolski Koźmin Biega nie
85 Renata Pylczewska-Breza Racot gRUNwald Team Poznań
86 Damian Kujawa 1986 Poznań Świerczewo Run nie
87 Jakub Troszczyński Poznań Świerczewo Run
88 Krzysztof Dębowski 1972 Września Polonia Środa nie
89 Emilia Bogucka 1978 Mosina WLKP Mountains Ultra tak
90 Dawid Tomaszewski 1976 Komorniki WLKP Mountains Ultra nie
91 Tomasz Jarzembowski 1980 Plewiska WLKP Mountains Ultra nie
92 Mikołaj Sobczak 1977 Skórzewo WLKP Mountains Ultra nie
93 Mateusz Baumgart 1991 Poznań Night Runners Poznań nie
94 Jakub Szmania 1981 Swarzędz HKT AZYMUT nie
95 Ewelina Ocysek 1982 Kościan Kościan Team nie
96 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
97 JACEK ANDRZEJEWSKI 1966 Kościan Kościan Team nie
98 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team nie
99 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
100 Arkadiusz Pawłowski 1976 Kościan Kościan Team nie
101 Justyna Pawłowska 1976 Kościan Kościan Team nie
102 Piotr Kurzyński 1980 NOWY TOMYŚL Team BEROTU nie
103 Bartosz Szymkowiak 1994 Poznań Naramowice Biegają nie
104 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają nie
105 Dorota Zowczak 1983 Komorniki Rawa Team nie
106 Dariusz Sitek 1973 Puszczykowo KGB Mosina nie
107 Tomasz Kurek 1977 Porażyn Opalenicki Klub Biegacza nie
108 Jakub Kandulski 1980 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
109 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
110 Artur Piaskowski 1990 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza nie
111 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk nie
112 Mariusz Młodzikowski 1983 Luboń nie dotyczy nie
113 Karol Czekaj 1983 Leszno Leszno nie
114 Marianna Graj 1982 Poznań STRZESZYN nie
115 Tomasz Filimon 1978 Pecna IDMAR RACING TEAM tak
116 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble nie
117 Michał Kaczmarek 1982 Wiry Tattooś nie
118 rafał wożny 1971 Brodnica Szybkie Żółwie nie
119 Monika Bortkiewicz 1971 Lubin KGHM ZG RUN nie
120 Marek Warchala 1970 Lubin KGHM ZG RUN nie
121 Juliusz Żebrowski 1991 Poznań Czarnecki Run Team nie
122 Wojciech Grajnert 1981 Leszno STREFASPORTU.PL MW INVEST nie
123 Iwona Bartkowiak 1974 Leszno Nessi kolorowa druzyna nie
124 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem BEST Team ŚREM grupa biegowa nie
125 Jarosław Burkowski 1973 Leszno 7 nie
126 Hieronim Michalski 1963 Kościan KOŚCIAN TAEM nie
127 Krzysztof Woźniak 1988 Leszno KAT-W nie
128 Łukasz Osiurak 1985 Drużyna Syn Lasu tak
129 Wiesław Krakowiak 1964 Mosina KRAKOWIAK TEAM tak
130 Michał Garasz 1990 Komorniki GaraszTeam nie
131 Maciej Rapior 1987 Nowinki Szynszyl team tak
132 Tomasz Kapusta 1980 Kórnik #zaliniametyteam nie
133 Dorota Królak-Dublaga 1990 Poznań #biegiemwlas nie
134 Michał Dublaga 1989 Puszczykowo #biegiemwlas nie
135 Mirosław Szulc 1951 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
136 Joanna Szypulińska 1988 Luboń Luboński Klub Biegacza nie
137 Krystian Bura 1985 Leszno #BiegajLeszno tak
138 Wojciech Meissner 1996 Śrem 36 minut Śrem nie
139 Tomasz Warczewski 1980 Leszno Stary Maślak nie
140 Marta Kopczyńska 1987 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
141 Patryk Lewandowski 1994 Nochowo Tępa Siła nie
142 Marek Pietrzak 1980 Swarzędz 15 nie
143 Przemysław Leśniewicz 1983 Leszno Biegaj Leszno nie
144 Kuba Str 1985 Poznań RTE LP nie
145 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan nie
146 Robert Kosmecki 1966 Poznań / Night Runners nie
147 Paulina Kosteczka 1980 Poznań Drużyna Biegnącego Oriona nie
148 Dariusz Żurawski 1977 Mosina Biegające Po#eby tak
149 Joanna Żurawska 1981 Mosina Biegające Po#eby tak
150 Patryk Stachowiak 1989 Mosina Team FOX tak