Lista startowa - "Król Parku" - 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Łukasz Łopatowski 1984 Puszczykowo nie
2 Marcin Ławrowski 1983 Plewiska Żbiki nie
3 KAMILA Łasocha 1982 POZNAN nie
4 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo KS Wiry nie
5 Marek Żołnowski 1981 Mosina Creatio Marek Żolnowski tak
6 Paweł Żminkowski 1976 Zalasewo SW nie
7 Maria Ziętek 1984 Mosina Meprozet Kościan Team tak
8 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie
9 Kinga Włoch 1985 Mosina tak
10 Szymon Wydymus 1986 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
11 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
12 Jakub Wojtkowiak 1986 Mosina tak
13 ROBERT WOJTKOWIAK 1985 KROSNO tak
14 Radosław Wojszcz 1984 Dymaczewo Stare POVVER tak
15 Marcin Wojciechowski 1980 Robczysko 31 A nie
16 Joanna Witkiewicz 1983 Poznań nie
17 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno nie
18 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań lub wybierz z listy nie
19 Beata Wilczyńska 1992 Poznań (Poznań-Stare Miasto) #zaliniamety nie
20 Honorata Wawrzyniak 1974 Żabno nie
21 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie
22 Kinga Wancek 2002 Poznań nie
23 Grzegorz Wancek 1973 Poznań nie
24 Maria Wancek 1985 Drużyna tak
25 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
26 Agnieszka Walkowiak 1975 KOŚCIAN Kościan Team nie
27 Tomek Walczak 1987 Czmoń nie
28 Monika Urbanek 1986 Poznań nie
29 Monika Turska 1974 Skórzewo nie
30 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki nie
31 Elżbieta Tobis 1961 Świątniki tak
32 Marek Tobis 1961 Świątniki tak
33 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team nie
34 Damian Szymański 2002 Plewiska Dynamo Śmiga nie
35 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
36 Aleksander Szymański 1972 Poznań Oleksy Biega nie
37 Anita Szymańska 1998 Luboń Anita biega bo lubi nie
38 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
39 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
40 Michał Szczepaniak 1988 Mosina For Run Team tak
41 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie
42 Sebastian Strojwąs 1978 Stęszew nie
43 Radosław Stochmal 1995 Kielce nie
44 Anna Sosińska 1983 Mosina tak
45 Michał Solarski Krosinko # DRUŻYNA SZPIKU
46 Anna Sobkowiak 1973 Puszczykowo nie
47 Jan Sobkowiak 2003 Puszczykowo nie
48 Oleksandra Skotsyk 1987 Poznań nie
49 Beata Skałecka 1969 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
50 Wiesława Sitek 1978 Puszczykowo nie
51 Natalia Siebert-Szczepaniak Poznań
52 Justyna Roszak-Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
53 Natalia Rembowska 1974 Mosina CRIMZONE.EU tak
54 Joanna Ratajczak-Nowak 1980 Luboń nie
55 Tomasz Ratajczak 1987 Nowe Miasto nie
56 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan nie
57 Kasia Przybylak 1995 Poznań Piotr Tomczyk - Za linią mety nie
58 Marcin Pieszak Luboń
59 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
60 Michał Pertek 1980 Mosina nie
61 Tomasz Pertek 1974 Wąsosz tak
62 Maciej Patela 1979 Borkowice MOSINA TEAM tak
63 Hubert Paszko 1974 Luboń Cytrynówka Team >54 nie
64 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tak
65 MAREK NOWAKOWSKI 1975 GÓRA nie
66 Monika Nowak 1981 Poznań nie
67 Paulina Nowak 1984 Stęszew nie
68 Maciej Nowak 1975 Robakowo nie
69 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
70 Andrzej Niemyt 1992 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza nie
71 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Hell's gym OCR Pępowo nie
72 Paweł Murawski 2002 Poznań nie
73 Marcin Mostowski 1998 Kościan REAL 64-sto nie
74 Cyprian Mietlicki 1976 Sapowice nie
75 Marlena Michalska 1967 Kościan nie
76 Anula Matuszewska-Wydymus 1982 Gruszczyn nie
77 Paweł Matczak 1968 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie
78 Marta Marczyńska 1988 Mosina UM Luboń/ 12WBOT tak
79 Mariusz Marciniak 1985 Krosno Phoenix contact wielkopolska tak
80 Sławek Lipinski 1984 Rokietnica Rokietnica Biega nie
81 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak
82 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party nie
83 Rafał Lewandowski 1976 Luboń Cp54 nie
84 Kacper Leszczyński 1993 POZNAŃ nie
85 Basia Langner 1984 Dąbrówka nie
86 Marzena Kuszyk 1981 Poznań nie
87 Damian Kuras 1991 Poznań DomData Run Team nie
88 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team nie
89 Adrianna Kubiaczyk Mosina
90 Arleta Krzyżańska 1966 Kościan Kościan Team nie
91 Magdalena Krakowiak 1978 Granowo nie
92 Magdalena Kozik 1987 Wrocław nie
93 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak
94 Paulina Kordylewska 1980 Mosina tak
95 Kinga Komorowska-Sobierajska 1987 Manieczki nie
96 Tomasz Kmieć 1983 Czapury tak
97 Dariusz Kliks 1970 Poznań Zmęczeni już przed biegiem nie
98 Iwona Kliks 1973 Poznań Zmęczeni już przed biegiem nie
99 Kacper Kiciński 2004 Puszczykowo nie
100 Lucjan Kiciński 1973 Puszczykowo nie
101 Daria Kalinowska 1982 Poznań #zaliniametyteam nie
102 Maja Kaczmarek-Dolata 1980 Skórzewo nie
103 Justyna Jaskuła 1971 Kościan Kościan Team nie
104 Przemysław Jasiak 1991 Krosno tak
105 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina MOSINA TEAM tak
106 Ewelina Janiszewska 1982 Oborniki KĘSY TEAM nie
107 Katarzyna Jackowska 1974 Poznań nie
108 Robert Itkowiak 1969 Czempiń UKS Sportowiec Borowo nie
109 Piotr Hryniuk 1988 Mosina tak
110 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz Kościan Team nie
111 Łukasz Hać 1990 Poznań nie
112 Basia Gwara 1989 Wągrowiec tak
113 Irena Grzywocz 1951 Mosina nie
114 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie
115 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec wkurw_team nie
116 Wlodzimierz Grocholewski 1972 Poznan MOTOR LUBON TEAM nie
117 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
118 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
119 Katarzyna Fuks-Makowska 1974 Komorniki nie
120 Magdalena Fabian 1987 Poznań Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu nie
121 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
122 Katarzyna Dukat 1984 Murowana Goślina nie
123 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
124 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
125 Maciej Dolata 1978 Skórzewo nie
126 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan nie
127 Paulina Ciąpała 1988 Mosina tak
128 Marcin Chudziński 1981 Mosina Mosina Biega tak
129 Maja Bultrowicz 2000 Kościan nie
130 Krzysztof Budajczak 1974 Koźmin Wielkopolski nie
131 Małgorzata Brok 1974 Plewiska nie
132 Rafał Biernacki 1975 Koscian nie
133 Jakub Berdychowski 1982 Krzywiń Meprozet Kościan Team nie
134 Marcin Baranowski 1979 Luboń Cp54 nie
135 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew Foka Team nie
136 Martyna Bąkowska 1982 Krosno Silna Biegaczka tak
137 Krzysztof Aftyka 1990 Oborniki Byle do mety... nie