Lista startowa - "Król Parku" - 10km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj rosnąco
1 Natalia Rembowska 1974 Mosina CRIMZONE.EU tak
2 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
3 Jakub Wojtkowiak 1986 Mosina tak
4 Marta Marczyńska 1988 Mosina UM Luboń/ 12WBOT tak
5 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
6 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak
7 Marcin Chudziński 1981 Mosina Mosina Biega tak
8 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
9 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak
10 Radosław Wojszcz 1984 Dymaczewo Stare POVVER tak
11 Kinga Włoch 1985 Mosina tak
12 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina MOSINA TEAM tak
13 Marek Żołnowski 1981 Mosina Creatio Marek Żolnowski tak
14 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
15 Tomasz Pertek 1974 Wąsosz tak
16 Paulina Ciąpała 1988 Mosina tak
17 Anna Sosińska 1983 Mosina tak
18 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
19 Maciej Patela 1979 Borkowice MOSINA TEAM tak
20 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
21 Piotr Hryniuk 1988 Mosina tak
22 Tomasz Kmieć 1983 Czapury tak
23 Justyna Roszak-Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
24 Elżbieta Tobis 1961 Świątniki tak
25 Martyna Bąkowska 1982 Krosno Silna Biegaczka tak
26 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
27 Marek Tobis 1961 Świątniki tak
28 Maria Wancek 1985 Drużyna tak
29 Basia Gwara 1989 Wągrowiec tak
30 Mariusz Marciniak 1985 Krosno Phoenix contact wielkopolska tak
31 ROBERT WOJTKOWIAK 1985 KROSNO tak
32 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
33 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tak
34 Paulina Kordylewska 1980 Mosina tak
35 Michał Szczepaniak 1988 Mosina For Run Team tak
36 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
37 Maria Ziętek 1984 Mosina Meprozet Kościan Team tak
38 Przemysław Jasiak 1991 Krosno tak
39 Monika Urbanek 1986 Poznań nie
40 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie
41 Wlodzimierz Grocholewski 1972 Poznan MOTOR LUBON TEAM nie
42 Krzysztof Aftyka 1990 Oborniki Byle do mety... nie
43 Marcin Mostowski 1998 Kościan REAL 64-sto nie
44 Ewelina Janiszewska 1982 Oborniki KĘSY TEAM nie
45 Arleta Krzyżańska 1966 Kościan Kościan Team nie
46 Jakub Berdychowski 1982 Krzywiń Meprozet Kościan Team nie
47 Maciej Dolata 1978 Skórzewo nie
48 Beata Wilczyńska 1992 Poznań (Poznań-Stare Miasto) #zaliniamety nie
49 Tomek Walczak 1987 Czmoń nie
50 Paweł Murawski 2002 Poznań nie
51 Monika Nowak 1981 Poznań nie
52 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party nie
53 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan nie
54 Justyna Jaskuła 1971 Kościan Kościan Team nie
55 Maja Kaczmarek-Dolata 1980 Skórzewo nie
56 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań lub wybierz z listy nie
57 KAMILA Łasocha 1982 POZNAN nie
58 Kinga Wancek 2002 Poznań nie
59 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Hell's gym OCR Pępowo nie
60 Paweł Żminkowski 1976 Zalasewo SW nie
61 Katarzyna Dukat 1984 Murowana Goślina nie
62 Maja Bultrowicz 2000 Kościan nie
63 MAREK NOWAKOWSKI 1975 GÓRA nie
64 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team nie
65 Katarzyna Jackowska 1974 Poznań nie
66 Sebastian Strojwąs 1978 Stęszew nie
67 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
68 Daria Kalinowska 1982 Poznań #zaliniametyteam nie
69 Michał Pertek 1980 Mosina nie
70 Honorata Wawrzyniak 1974 Żabno nie
71 Joanna Ratajczak-Nowak 1980 Luboń nie
72 Tomasz Ratajczak 1987 Nowe Miasto nie
73 Magdalena Kozik 1987 Wrocław nie
74 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz Kościan Team nie
75 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
76 Magdalena Fabian 1987 Poznań Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu nie
77 Krzysztof Budajczak 1974 Koźmin Wielkopolski nie
78 Joanna Witkiewicz 1983 Poznań nie
79 Basia Langner 1984 Dąbrówka nie
80 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec wkurw_team nie
81 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
82 Agnieszka Walkowiak 1975 KOŚCIAN Kościan Team nie
83 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie
84 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo KS Wiry nie
85 Anna Sobkowiak 1973 Puszczykowo nie
86 Paulina Nowak 1984 Stęszew nie
87 Marcin Ławrowski 1983 Plewiska Żbiki nie
88 Marlena Michalska 1967 Kościan nie
89 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki nie
90 Grzegorz Wancek 1973 Poznań nie
91 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team nie
92 Marzena Kuszyk 1981 Poznań nie
93 Paweł Matczak 1968 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie
94 Jan Sobkowiak 2003 Puszczykowo nie
95 Rafał Biernacki 1975 Koscian nie
96 Aleksander Szymański 1972 Poznań Oleksy Biega nie
97 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew Foka Team nie
98 Marcin Wojciechowski 1980 Robczysko 31 A nie
99 Hubert Paszko 1974 Luboń Cytrynówka Team >54 nie
100 Łukasz Łopatowski 1984 Puszczykowo nie
101 Sławek Lipinski 1984 Rokietnica Rokietnica Biega nie
102 Radosław Stochmal 1995 Kielce nie
103 Cyprian Mietlicki 1976 Sapowice nie
104 Anita Szymańska 1998 Luboń Anita biega bo lubi nie
105 Beata Skałecka 1969 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
106 Monika Turska 1974 Skórzewo nie
107 Kacper Leszczyński 1993 POZNAŃ nie
108 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie
109 Lucjan Kiciński 1973 Puszczykowo nie
110 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan nie
111 Damian Kuras 1991 Poznań DomData Run Team nie
112 Maciej Nowak 1975 Robakowo nie
113 Anula Matuszewska-Wydymus 1982 Gruszczyn nie
114 Łukasz Hać 1990 Poznań nie
115 Marcin Baranowski 1979 Luboń Cp54 nie
116 Rafał Lewandowski 1976 Luboń Cp54 nie
117 Iwona Kliks 1973 Poznań Zmęczeni już przed biegiem nie
118 Andrzej Niemyt 1992 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza nie
119 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie
120 Magdalena Krakowiak 1978 Granowo nie
121 Robert Itkowiak 1969 Czempiń UKS Sportowiec Borowo nie
122 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno nie
123 Damian Szymański 2002 Plewiska Dynamo Śmiga nie
124 Kasia Przybylak 1995 Poznań Piotr Tomczyk - Za linią mety nie
125 Irena Grzywocz 1951 Mosina nie
126 Oleksandra Skotsyk 1987 Poznań nie
127 Dariusz Kliks 1970 Poznań Zmęczeni już przed biegiem nie
128 Kacper Kiciński 2004 Puszczykowo nie
129 Małgorzata Brok 1974 Plewiska nie
130 Kinga Komorowska-Sobierajska 1987 Manieczki nie
131 Katarzyna Fuks-Makowska 1974 Komorniki nie
132 Szymon Wydymus 1986 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
133 Wiesława Sitek 1978 Puszczykowo nie
134 Natalia Siebert-Szczepaniak Poznań
135 Adrianna Kubiaczyk Mosina
136 Marcin Pieszak Luboń
137 Michał Solarski Krosinko # DRUŻYNA SZPIKU