Lista startowa - "Król Parku" - 10km

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj malejąco
1 Marcin Pieszak Luboń
2 Michał Solarski Krosinko # DRUŻYNA SZPIKU
3 Natalia Siebert-Szczepaniak Poznań
4 Adrianna Kubiaczyk Mosina
5 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
6 Magdalena Fabian 1987 Poznań Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu nie
7 Krzysztof Budajczak 1974 Koźmin Wielkopolski nie
8 Joanna Witkiewicz 1983 Poznań nie
9 Basia Langner 1984 Dąbrówka nie
10 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
11 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec wkurw_team nie
12 Agnieszka Walkowiak 1975 KOŚCIAN Kościan Team nie
13 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie
14 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo KS Wiry nie
15 Anna Sobkowiak 1973 Puszczykowo nie
16 Paulina Nowak 1984 Stęszew nie
17 Marcin Ławrowski 1983 Plewiska Żbiki nie
18 Marlena Michalska 1967 Kościan nie
19 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki nie
20 Grzegorz Wancek 1973 Poznań nie
21 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team nie
22 Marzena Kuszyk 1981 Poznań nie
23 Paweł Matczak 1968 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie
24 Jan Sobkowiak 2003 Puszczykowo nie
25 Rafał Biernacki 1975 Koscian nie
26 Aleksander Szymański 1972 Poznań Oleksy Biega nie
27 Hubert Paszko 1974 Luboń Cytrynówka Team >54 nie
28 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew Foka Team nie
29 Marcin Wojciechowski 1980 Robczysko 31 A nie
30 Łukasz Łopatowski 1984 Puszczykowo nie
31 Sławek Lipinski 1984 Rokietnica Rokietnica Biega nie
32 Radosław Stochmal 1995 Kielce nie
33 Cyprian Mietlicki 1976 Sapowice nie
34 Anita Szymańska 1998 Luboń Anita biega bo lubi nie
35 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie
36 Beata Skałecka 1969 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
37 Monika Turska 1974 Skórzewo nie
38 Kacper Leszczyński 1993 POZNAŃ nie
39 Lucjan Kiciński 1973 Puszczykowo nie
40 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan nie
41 Damian Kuras 1991 Poznań DomData Run Team nie
42 Łukasz Hać 1990 Poznań nie
43 Maciej Nowak 1975 Robakowo nie
44 Anula Matuszewska-Wydymus 1982 Gruszczyn nie
45 Marcin Baranowski 1979 Luboń Cp54 nie
46 Rafał Lewandowski 1976 Luboń Cp54 nie
47 Iwona Kliks 1973 Poznań Zmęczeni już przed biegiem nie
48 Andrzej Niemyt 1992 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza nie
49 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie
50 Kasia Przybylak 1995 Poznań Piotr Tomczyk - Za linią mety nie
51 Magdalena Krakowiak 1978 Granowo nie
52 Robert Itkowiak 1969 Czempiń UKS Sportowiec Borowo nie
53 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno nie
54 Damian Szymański 2002 Plewiska Dynamo Śmiga nie
55 Irena Grzywocz 1951 Mosina nie
56 Oleksandra Skotsyk 1987 Poznań nie
57 Dariusz Kliks 1970 Poznań Zmęczeni już przed biegiem nie
58 Kacper Kiciński 2004 Puszczykowo nie
59 Małgorzata Brok 1974 Plewiska nie
60 Kinga Komorowska-Sobierajska 1987 Manieczki nie
61 Wiesława Sitek 1978 Puszczykowo nie
62 Katarzyna Fuks-Makowska 1974 Komorniki nie
63 Szymon Wydymus 1986 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
64 Monika Urbanek 1986 Poznań nie
65 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie
66 Wlodzimierz Grocholewski 1972 Poznan MOTOR LUBON TEAM nie
67 Krzysztof Aftyka 1990 Oborniki Byle do mety... nie
68 Marcin Mostowski 1998 Kościan REAL 64-sto nie
69 Ewelina Janiszewska 1982 Oborniki KĘSY TEAM nie
70 Arleta Krzyżańska 1966 Kościan Kościan Team nie
71 Jakub Berdychowski 1982 Krzywiń Meprozet Kościan Team nie
72 Maciej Dolata 1978 Skórzewo nie
73 Beata Wilczyńska 1992 Poznań (Poznań-Stare Miasto) #zaliniamety nie
74 Tomek Walczak 1987 Czmoń nie
75 Paweł Murawski 2002 Poznań nie
76 Monika Nowak 1981 Poznań nie
77 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party nie
78 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan nie
79 Justyna Jaskuła 1971 Kościan Kościan Team nie
80 Maja Kaczmarek-Dolata 1980 Skórzewo nie
81 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań lub wybierz z listy nie
82 KAMILA Łasocha 1982 POZNAN nie
83 Kinga Wancek 2002 Poznań nie
84 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Hell's gym OCR Pępowo nie
85 Paweł Żminkowski 1976 Zalasewo SW nie
86 Katarzyna Dukat 1984 Murowana Goślina nie
87 Maja Bultrowicz 2000 Kościan nie
88 MAREK NOWAKOWSKI 1975 GÓRA nie
89 Katarzyna Jackowska 1974 Poznań nie
90 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team nie
91 Sebastian Strojwąs 1978 Stęszew nie
92 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
93 Daria Kalinowska 1982 Poznań #zaliniametyteam nie
94 Michał Pertek 1980 Mosina nie
95 Honorata Wawrzyniak 1974 Żabno nie
96 Joanna Ratajczak-Nowak 1980 Luboń nie
97 Tomasz Ratajczak 1987 Nowe Miasto nie
98 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz Kościan Team nie
99 Magdalena Kozik 1987 Wrocław nie
100 Marek Żołnowski 1981 Mosina Creatio Marek Żolnowski tak
101 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
102 Tomasz Pertek 1974 Wąsosz tak
103 Paulina Ciąpała 1988 Mosina tak
104 Anna Sosińska 1983 Mosina tak
105 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
106 Maciej Patela 1979 Borkowice MOSINA TEAM tak
107 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
108 Piotr Hryniuk 1988 Mosina tak
109 Tomasz Kmieć 1983 Czapury tak
110 Justyna Roszak-Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
111 Elżbieta Tobis 1961 Świątniki tak
112 Martyna Bąkowska 1982 Krosno Silna Biegaczka tak
113 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
114 Marek Tobis 1961 Świątniki tak
115 Mariusz Marciniak 1985 Krosno Phoenix contact wielkopolska tak
116 Maria Wancek 1985 Drużyna tak
117 Basia Gwara 1989 Wągrowiec tak
118 ROBERT WOJTKOWIAK 1985 KROSNO tak
119 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
120 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tak
121 Paulina Kordylewska 1980 Mosina tak
122 Michał Szczepaniak 1988 Mosina For Run Team tak
123 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
124 Maria Ziętek 1984 Mosina Meprozet Kościan Team tak
125 Przemysław Jasiak 1991 Krosno tak
126 Natalia Rembowska 1974 Mosina CRIMZONE.EU tak
127 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
128 Jakub Wojtkowiak 1986 Mosina tak
129 Marta Marczyńska 1988 Mosina UM Luboń/ 12WBOT tak
130 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
131 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak
132 Marcin Chudziński 1981 Mosina Mosina Biega tak
133 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
134 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak
135 Radosław Wojszcz 1984 Dymaczewo Stare POVVER tak
136 Kinga Włoch 1985 Mosina tak
137 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina MOSINA TEAM tak