Lista startowa - "Król Parku" - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Łukasz Żyłka 1992 Wiry nie
2 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan nie
3 Łukasz Hać 1990 Poznań Byle do mety... nie
4 Łukasz Łopatowski 1984 Puszczykowo nie
5 Łukasz Grzelczak 1981 Cerekwica nie
6 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie
7 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań nie
8 Wojciech Borowski 1978 Jarocin nie
9 Wiesława Sitek 1978 Puszczykowo nie
10 Weronika Chąpinska 1995 Tanibórz nie
11 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
12 Tomasz Wawrzyniak 1988 Środa Wielkopolska nie
13 Tomasz Woźniak Komorniki BBL Luboń
14 Szymon Wydymus 1987 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
15 Szczepan Wojcieszak 1977 Poznań nie
16 Stefan CZAJKOWSKI 1997 Oborniki Tem apk nie
17 Robert Wojtkowiak 1985 Krosno tak
18 Robert PARZĘCKI 1972 Czapury Emitel Team tak
19 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
20 Robert Pilaczyński 1974 Komorniki nie
21 Renata Pyłczewska-Breza 1964 Racot Helios Czempiń Team nie
22 Rafał Biernat 1976 Krosinko Biegam dla siebie tak
23 Rafał Biernacki 1975 Kościan nie
24 Rafał Renk 1973 Poznań #zaliniametyteam nie
25 Radosław Wojszcz 1984 Dymaczewo Stare POVVER tak
26 Przemysław Jasiak 1991 Konin nie
27 Piotr Olejniczak 1989 Mosina Rawa Team tak
28 Piotr Fiksa 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
29 Piotr Renk 2004 Poznań #zaliniametyteam nie
30 Piotr Marciniak 1985 Luboń nie
31 Piotr Baranowski 1984 Wiry nie
32 Paweł Murawski 2002 Poznań nie
33 Paweł Zinko 1972 Zakrzewo nie
34 Paweł Matczak 1968 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie
35 Paweł Talbierz 1986 Plewiska P&P nie
36 Paweł Lewandowski 1979 Mosina tak
37 Paweł Żminkowski Zalasewo SW
38 Paweł Drabarek 1995 Nowieczek nie
39 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
40 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
41 Paulina Kusztelska 2007 Mosina tak
42 Paulina Grajnert 1981 Leszno nie
43 Paulina Ciąpała 1988 Mosina Dzikie Świnie tak
44 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak
45 Olga Kownacka 1981 Boża Wola nie
46 Olga Okhrym 1995 Poznań nie
47 Noemi Pstrucha 2002 Kościan Helios Czempiń Team nie
48 Monika Urbanek 1986 Poznań Phoenix contact wielkopolska nie
49 Monika Miedziarek 1983 Mosina tak
50 Monika Sroka 1982 Mosina tak
51 Mikołaj Juskowiak 1984 Leszno nie
52 Michał Pertek 1980 Mosina tak
53 Michał Szymanowski 1985 Luboń nie
54 Michał Dublaga 1989 Poznań #biegiemwlas nie
55 Michał Wojnarowski 1984 Poznań Night Runners nie
56 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team tak
57 Michał Kleiber 1978 Mosina tak
58 Michał Meissner 1988 Śrem Grupa Meissner nie
59 Michał Woźniak 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
60 Mateusz Cieślik 1999 Oborniki Team APK nie
61 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
62 Marlena Michalska 1967 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
63 Mariusz Rzanny 1982 Szczecinek nie
64 Mariusz Marciniak 1985 Poznań Phoenix contact wielkopolska nie
65 Marietta Kasperczak 1985 Krosno OSiR Mosina tak
66 Marek Tobis 1961 Świątniki tak
67 Marek Grześ 1958 Śrem Runner's Power nie
68 MAREK NOWAKOWSKI 1975 Góra RUNNING FAMILI nie
69 Marek Lewandowski 1958 Lubon nie
70 Marcin Jerzyk 1976 Poznań Formatio.pl Poznań nie
71 Marcin Ławrowski 1983 Batorowo Żbiki nie
72 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
73 Marcin Pigłowski 1988 Środa Wielkopolska nie
74 Marcin Józefowski 1982 Plewiska nie
75 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo gm. Komorniki Biegacze Ściemniacze nie
76 Magdalena Franka 1978 Leszno nie
77 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie
78 Magdalena Mikołajczak 1990 Czempiń nie
79 Magdalena Łopaczyk 1983 Wilkowice nie
80 Maciej Borowski 1991 Zagórów nie
81 Maciej Patela 1979 Borkowice Mosina Biega/Mosina Team tak
82 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
83 Krzysztof Aftyka 1990 Oborniki Byle do mety... nie
84 Krzysztof Budajczak 1974 Koźmin Wlkp. nie
85 Krzysztof Wilczynski 1960 Poznan nie
86 Krzysztof Maciuk 1989 Leszno ACTIVE LIFESTYLE nie
87 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak
88 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz nie
89 Krystian Bura 1985 Leszno #BiegajLeszno nie
90 Konrad Błażejczak 1985 Głogów nie
91 Kinga Stefan 1985 Miejska Górka nie
92 Kinga Koluszenko 1982 Komorniki nie
93 Katarzyna Luhm 1988 Wągrowiec LISI OGON nie
94 Karolina Marciniak 1973 Kościan Koscian Team nie
95 Karolina Czeska 1990 Mosina Lampart Trening tak
96 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega tak
97 Karol Borowski 1990 Krosno tak
98 Kamil Wojciechowski 1979 Góra RUNNING FAMILI nie
99 Kamil Bartłomiejczak 1994 Borkowice tak
100 Kacper Patela 2007 Borkowice KS 1920 MOSINA tak
101 Justyna Roszak-Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
102 Justyna Sikora 1967 Kościan Kościan Team nie
103 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie
104 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak
105 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
106 Joanna Majchrzak Konieczna 1978 Kościan nie
107 Joanna Gierszewska 2006 Krosno tak
108 Janusz Daniłowicz 1981 Krosno tak
109 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
110 Jakub Stefan 2005 Miejska Górka nie
111 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
112 Izabela Sierakowska 1990 Wągrowiec LisiOgon nie
113 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław Inowrocław Biega nie
114 IGOR CICHOCKI 2006 Poznań KS Polonia Środa Wlkp. nie
115 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Hell's gym OCR Pępowo nie
116 Hanna Bartłomiejczak 1996 Borkowice tak
117 Hania Szkopek 1974 Wiórek tak
118 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń KOŚCIAN TAEM nie
119 EUGENIUSZ BOKUS 1963 Kościan nightrunners nie
120 Dorota Falkiewicz 1984 Poznań Fordon Bronx nie
121 Dominika Walkowiak 1991 Leszno #BiegajLeszno nie
122 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan nie
123 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KęsyTeam nie
124 Dariusz Kurzawski 1991 Poniec nie
125 Damian Gronek 1987 Czempiń Kulawe Dziki Team nie
126 Bożena Kuzak 1983 Poznań nie
127 Bernard Pacholski 1982 Gostyń nie
128 Beata Bela 1970 Wrocław nie
129 Basia Langner 1984 Batorowo nie
130 Bartosz Zygmunt 2000 Poznań nie
131 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak
132 Arleta Krzyżańska 1956 Kościan Kościan Team nie
133 Arkadiusz Mroczyński 1990 Chocicza nie
134 Anna Rosół 1969 Krosno tak
135 Anna Dydymska 1983 Puszczykowo nie
136 Anna Matuszewska-Wydymus 1982 Gruszczyn nie
137 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Watacha łączy nas bieganie nie
138 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
139 Andrzej Zwierzchowski 1971 Poznań nie
140 Agnieszka Skwarek Poznań
141 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań nie
142 Agnieszka Waligórska 1976 Luboń Flaming w biegu nie
143 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan nie
144 Agata Skupin 1987 Poznań nie
145 Agata Kupc 1981 Gdynia Grupa Meissner nie
146 Agata Beczkowiak 1994 Leszno nie
147 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko Rozbiegany Lwówek nie
148 Adrianna Kubiaczyk 1990 Mosina @Extremepeppa tak
149 Adrian Baraniak 2000 Mosina tak