Lista startowa - "Król Parku" - 10km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Kacper Kiciński 2004 Puszczykowo nie
2 Jan Sobkowiak 2003 Puszczykowo nie
3 Kinga Wancek 2002 Poznań nie
4 Paweł Murawski 2002 Poznań nie
5 Damian Szymański 2002 Plewiska Dynamo Śmiga nie
6 Maja Bultrowicz 2000 Kościan nie
7 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
8 Marcin Mostowski 1998 Kościan REAL 64-sto nie
9 Anita Szymańska 1998 Luboń Anita biega bo lubi nie
10 Radosław Stochmal 1995 Kielce nie
11 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Hell's gym OCR Pępowo nie
12 Kasia Przybylak 1995 Poznań Piotr Tomczyk - Za linią mety nie
13 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie
14 Kacper Leszczyński 1993 POZNAŃ nie
15 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team nie
16 Andrzej Niemyt 1992 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza nie
17 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo KS Wiry nie
18 Beata Wilczyńska 1992 Poznań (Poznań-Stare Miasto) #zaliniamety nie
19 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie
20 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec wkurw_team nie
21 Przemysław Jasiak 1991 Krosno tak
22 Damian Kuras 1991 Poznań DomData Run Team nie
23 Łukasz Hać 1990 Poznań nie
24 Krzysztof Aftyka 1990 Oborniki Byle do mety... nie
25 Basia Gwara 1989 Wągrowiec tak
26 Piotr Hryniuk 1988 Mosina tak
27 Paulina Ciąpała 1988 Mosina tak
28 Marta Marczyńska 1988 Mosina UM Luboń/ 12WBOT tak
29 Michał Szczepaniak 1988 Mosina For Run Team tak
30 Tomasz Ratajczak 1987 Nowe Miasto nie
31 Tomek Walczak 1987 Czmoń nie
32 Oleksandra Skotsyk 1987 Poznań nie
33 Magdalena Kozik 1987 Wrocław nie
34 Kinga Komorowska-Sobierajska 1987 Manieczki nie
35 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
36 Magdalena Fabian 1987 Poznań Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu nie
37 Jakub Wojtkowiak 1986 Mosina tak
38 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew Foka Team nie
39 Szymon Wydymus 1986 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
40 Monika Urbanek 1986 Poznań nie
41 Mariusz Marciniak 1985 Krosno Phoenix contact wielkopolska tak
42 Maria Wancek 1985 Drużyna tak
43 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
44 ROBERT WOJTKOWIAK 1985 KROSNO tak
45 Kinga Włoch 1985 Mosina tak
46 Basia Langner 1984 Dąbrówka nie
47 Katarzyna Dukat 1984 Murowana Goślina nie
48 Łukasz Łopatowski 1984 Puszczykowo nie
49 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak
50 Paulina Nowak 1984 Stęszew nie
51 Radosław Wojszcz 1984 Dymaczewo Stare POVVER tak
52 Maria Ziętek 1984 Mosina Meprozet Kościan Team tak
53 Sławek Lipinski 1984 Rokietnica Rokietnica Biega nie
54 Tomasz Kmieć 1983 Czapury tak
55 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tak
56 Anna Sosińska 1983 Mosina tak
57 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
58 Marcin Ławrowski 1983 Plewiska Żbiki nie
59 Joanna Witkiewicz 1983 Poznań nie
60 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie
61 KAMILA Łasocha 1982 POZNAN nie
62 Martyna Bąkowska 1982 Krosno Silna Biegaczka tak
63 Ewelina Janiszewska 1982 Oborniki KĘSY TEAM nie
64 Jakub Berdychowski 1982 Krzywiń Meprozet Kościan Team nie
65 Daria Kalinowska 1982 Poznań #zaliniametyteam nie
66 Anula Matuszewska-Wydymus 1982 Gruszczyn nie
67 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party nie
68 Marcin Chudziński 1981 Mosina Mosina Biega tak
69 Marzena Kuszyk 1981 Poznań nie
70 Monika Nowak 1981 Poznań nie
71 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
72 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
73 Marek Żołnowski 1981 Mosina Creatio Marek Żolnowski tak
74 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz Kościan Team nie
75 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina MOSINA TEAM tak
76 Maja Kaczmarek-Dolata 1980 Skórzewo nie
77 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
78 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
79 Marcin Wojciechowski 1980 Robczysko 31 A nie
80 Paulina Kordylewska 1980 Mosina tak
81 Michał Pertek 1980 Mosina nie
82 Joanna Ratajczak-Nowak 1980 Luboń nie
83 Maciej Patela 1979 Borkowice MOSINA TEAM tak
84 Marcin Baranowski 1979 Luboń Cp54 nie
85 Justyna Roszak-Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
86 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki nie
87 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team nie
88 Maciej Dolata 1978 Skórzewo nie
89 Sebastian Strojwąs 1978 Stęszew nie
90 Magdalena Krakowiak 1978 Granowo nie
91 Wiesława Sitek 1978 Puszczykowo nie
92 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan nie
93 Paweł Żminkowski 1976 Zalasewo SW nie
94 Cyprian Mietlicki 1976 Sapowice nie
95 Rafał Lewandowski 1976 Luboń Cp54 nie
96 Maciej Nowak 1975 Robakowo nie
97 Agnieszka Walkowiak 1975 KOŚCIAN Kościan Team nie
98 Rafał Biernacki 1975 Koscian nie
99 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan nie
100 MAREK NOWAKOWSKI 1975 GÓRA nie
101 Honorata Wawrzyniak 1974 Żabno nie
102 Hubert Paszko 1974 Luboń Cytrynówka Team >54 nie
103 Katarzyna Fuks-Makowska 1974 Komorniki nie
104 Tomasz Pertek 1974 Wąsosz tak
105 Krzysztof Budajczak 1974 Koźmin Wielkopolski nie
106 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno nie
107 Natalia Rembowska 1974 Mosina CRIMZONE.EU tak
108 Małgorzata Brok 1974 Plewiska nie
109 Katarzyna Jackowska 1974 Poznań nie
110 Monika Turska 1974 Skórzewo nie
111 Lucjan Kiciński 1973 Puszczykowo nie
112 Anna Sobkowiak 1973 Puszczykowo nie
113 Iwona Kliks 1973 Poznań Zmęczeni już przed biegiem nie
114 Grzegorz Wancek 1973 Poznań nie
115 Aleksander Szymański 1972 Poznań Oleksy Biega nie
116 Wlodzimierz Grocholewski 1972 Poznan MOTOR LUBON TEAM nie
117 Justyna Jaskuła 1971 Kościan Kościan Team nie
118 Dariusz Kliks 1970 Poznań Zmęczeni już przed biegiem nie
119 Robert Itkowiak 1969 Czempiń UKS Sportowiec Borowo nie
120 Beata Skałecka 1969 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
121 Paweł Matczak 1968 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie
122 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
123 Marlena Michalska 1967 Kościan nie
124 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
125 Arleta Krzyżańska 1966 Kościan Kościan Team nie
126 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak
127 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
128 Elżbieta Tobis 1961 Świątniki tak
129 Marek Tobis 1961 Świątniki tak
130 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań lub wybierz z listy nie
131 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
132 Irena Grzywocz 1951 Mosina nie
133 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie
134 Adrianna Kubiaczyk Mosina
135 Marcin Pieszak Luboń
136 Michał Solarski Krosinko # DRUŻYNA SZPIKU
137 Natalia Siebert-Szczepaniak Poznań