Lista startowa - "Król Parku" - 10km

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Marcin Pieszak Luboń
2 Michał Solarski Krosinko # DRUŻYNA SZPIKU
3 Natalia Siebert-Szczepaniak Poznań
4 Adrianna Kubiaczyk Mosina
5 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie
6 Irena Grzywocz 1951 Mosina nie
7 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
8 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań lub wybierz z listy nie
9 Marek Tobis 1961 Świątniki tak
10 Elżbieta Tobis 1961 Świątniki tak
11 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
12 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak
13 Arleta Krzyżańska 1966 Kościan Kościan Team nie
14 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
15 Marlena Michalska 1967 Kościan nie
16 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
17 Paweł Matczak 1968 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie
18 Beata Skałecka 1969 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
19 Robert Itkowiak 1969 Czempiń UKS Sportowiec Borowo nie
20 Dariusz Kliks 1970 Poznań Zmęczeni już przed biegiem nie
21 Justyna Jaskuła 1971 Kościan Kościan Team nie
22 Wlodzimierz Grocholewski 1972 Poznan MOTOR LUBON TEAM nie
23 Aleksander Szymański 1972 Poznań Oleksy Biega nie
24 Grzegorz Wancek 1973 Poznań nie
25 Iwona Kliks 1973 Poznań Zmęczeni już przed biegiem nie
26 Anna Sobkowiak 1973 Puszczykowo nie
27 Lucjan Kiciński 1973 Puszczykowo nie
28 Monika Turska 1974 Skórzewo nie
29 Katarzyna Jackowska 1974 Poznań nie
30 Małgorzata Brok 1974 Plewiska nie
31 Natalia Rembowska 1974 Mosina CRIMZONE.EU tak
32 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno nie
33 Krzysztof Budajczak 1974 Koźmin Wielkopolski nie
34 Tomasz Pertek 1974 Wąsosz tak
35 Hubert Paszko 1974 Luboń Cytrynówka Team >54 nie
36 Katarzyna Fuks-Makowska 1974 Komorniki nie
37 Honorata Wawrzyniak 1974 Żabno nie
38 MAREK NOWAKOWSKI 1975 GÓRA nie
39 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan nie
40 Rafał Biernacki 1975 Koscian nie
41 Agnieszka Walkowiak 1975 KOŚCIAN Kościan Team nie
42 Maciej Nowak 1975 Robakowo nie
43 Rafał Lewandowski 1976 Luboń Cp54 nie
44 Cyprian Mietlicki 1976 Sapowice nie
45 Paweł Żminkowski 1976 Zalasewo SW nie
46 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan nie
47 Wiesława Sitek 1978 Puszczykowo nie
48 Magdalena Krakowiak 1978 Granowo nie
49 Sebastian Strojwąs 1978 Stęszew nie
50 Maciej Dolata 1978 Skórzewo nie
51 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team nie
52 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki nie
53 Justyna Roszak-Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
54 Marcin Baranowski 1979 Luboń Cp54 nie
55 Maciej Patela 1979 Borkowice MOSINA TEAM tak
56 Joanna Ratajczak-Nowak 1980 Luboń nie
57 Michał Pertek 1980 Mosina nie
58 Paulina Kordylewska 1980 Mosina tak
59 Marcin Wojciechowski 1980 Robczysko 31 A nie
60 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
61 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
62 Maja Kaczmarek-Dolata 1980 Skórzewo nie
63 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina MOSINA TEAM tak
64 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz Kościan Team nie
65 Marek Żołnowski 1981 Mosina Creatio Marek Żolnowski tak
66 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
67 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
68 Monika Nowak 1981 Poznań nie
69 Marzena Kuszyk 1981 Poznań nie
70 Marcin Chudziński 1981 Mosina Mosina Biega tak
71 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party nie
72 Anula Matuszewska-Wydymus 1982 Gruszczyn nie
73 Daria Kalinowska 1982 Poznań #zaliniametyteam nie
74 Jakub Berdychowski 1982 Krzywiń Meprozet Kościan Team nie
75 Ewelina Janiszewska 1982 Oborniki KĘSY TEAM nie
76 Martyna Bąkowska 1982 Krosno Silna Biegaczka tak
77 KAMILA Łasocha 1982 POZNAN nie
78 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie
79 Joanna Witkiewicz 1983 Poznań nie
80 Marcin Ławrowski 1983 Plewiska Żbiki nie
81 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
82 Anna Sosińska 1983 Mosina tak
83 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tak
84 Tomasz Kmieć 1983 Czapury tak
85 Sławek Lipinski 1984 Rokietnica Rokietnica Biega nie
86 Maria Ziętek 1984 Mosina Meprozet Kościan Team tak
87 Radosław Wojszcz 1984 Dymaczewo Stare POVVER tak
88 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak
89 Paulina Nowak 1984 Stęszew nie
90 Łukasz Łopatowski 1984 Puszczykowo nie
91 Katarzyna Dukat 1984 Murowana Goślina nie
92 Basia Langner 1984 Dąbrówka nie
93 Kinga Włoch 1985 Mosina tak
94 ROBERT WOJTKOWIAK 1985 KROSNO tak
95 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
96 Maria Wancek 1985 Drużyna tak
97 Mariusz Marciniak 1985 Krosno Phoenix contact wielkopolska tak
98 Monika Urbanek 1986 Poznań nie
99 Szymon Wydymus 1986 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
100 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew Foka Team nie
101 Jakub Wojtkowiak 1986 Mosina tak
102 Magdalena Fabian 1987 Poznań Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu nie
103 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
104 Kinga Komorowska-Sobierajska 1987 Manieczki nie
105 Magdalena Kozik 1987 Wrocław nie
106 Oleksandra Skotsyk 1987 Poznań nie
107 Tomek Walczak 1987 Czmoń nie
108 Tomasz Ratajczak 1987 Nowe Miasto nie
109 Michał Szczepaniak 1988 Mosina For Run Team tak
110 Marta Marczyńska 1988 Mosina UM Luboń/ 12WBOT tak
111 Paulina Ciąpała 1988 Mosina tak
112 Piotr Hryniuk 1988 Mosina tak
113 Basia Gwara 1989 Wągrowiec tak
114 Krzysztof Aftyka 1990 Oborniki Byle do mety... nie
115 Łukasz Hać 1990 Poznań nie
116 Damian Kuras 1991 Poznań DomData Run Team nie
117 Przemysław Jasiak 1991 Krosno tak
118 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec wkurw_team nie
119 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie
120 Beata Wilczyńska 1992 Poznań (Poznań-Stare Miasto) #zaliniamety nie
121 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo KS Wiry nie
122 Andrzej Niemyt 1992 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza nie
123 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team nie
124 Kacper Leszczyński 1993 POZNAŃ nie
125 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie
126 Kasia Przybylak 1995 Poznań Piotr Tomczyk - Za linią mety nie
127 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Hell's gym OCR Pępowo nie
128 Radosław Stochmal 1995 Kielce nie
129 Anita Szymańska 1998 Luboń Anita biega bo lubi nie
130 Marcin Mostowski 1998 Kościan REAL 64-sto nie
131 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
132 Maja Bultrowicz 2000 Kościan nie
133 Damian Szymański 2002 Plewiska Dynamo Śmiga nie
134 Paweł Murawski 2002 Poznań nie
135 Kinga Wancek 2002 Poznań nie
136 Jan Sobkowiak 2003 Puszczykowo nie
137 Kacper Kiciński 2004 Puszczykowo nie