Lista startowa - "Król Parku" - 10km

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Arkadiusz Mroczyński 1990 Chocicza nie
2 Dariusz Kurzawski 1991 Poniec nie
3 Bernard Pacholski 1982 Gostyń nie
4 Paweł Murawski 2002 Poznań nie
5 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
6 Beata Bela 1970 Wrocław nie
7 Paweł Zinko 1972 Zakrzewo nie
8 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
9 Tomasz Wawrzyniak 1988 Środa Wielkopolska nie
10 Krzysztof Budajczak 1974 Koźmin Wlkp. nie
11 Paweł Lewandowski 1979 Mosina tak
12 Mariusz Rzanny 1982 Szczecinek nie
13 Michał Pertek 1980 Mosina tak
14 Łukasz Żyłka 1992 Wiry nie
15 Paweł Drabarek 1995 Nowieczek nie
16 Robert Wojtkowiak 1985 Krosno tak
17 Marcin Pigłowski 1988 Środa Wielkopolska nie
18 Anna Rosół 1969 Krosno tak
19 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan nie
20 Kinga Stefan 1985 Miejska Górka nie
21 Agnieszka Skwarek Poznań
22 Michał Szymanowski 1985 Luboń nie
23 Marek Tobis 1961 Świątniki tak
24 Wiesława Sitek 1978 Puszczykowo nie
25 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań nie
26 Paulina Kusztelska 2007 Mosina tak
27 Kinga Koluszenko 1982 Komorniki nie
28 Szczepan Wojcieszak 1977 Poznań nie
29 Wojciech Borowski 1978 Jarocin nie
30 Mikołaj Juskowiak 1984 Leszno nie
31 Agata Skupin 1987 Poznań nie
32 Przemysław Jasiak 1991 Konin nie
33 Marcin Józefowski 1982 Plewiska nie
34 Magdalena Franka 1978 Leszno nie
35 Maciej Borowski 1991 Zagórów nie
36 Joanna Majchrzak Konieczna 1978 Kościan nie
37 Magdalena Fabian 1987 Poznań nie
38 Patryk Stachowiak 1989 Mosina tak
39 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
40 Monika Miedziarek 1983 Mosina tak
41 Krzysztof Wilczynski 1960 Poznan nie
42 Magdalena Mikołajczak 1990 Czempiń nie
43 Olga Kownacka 1981 Boża Wola nie
44 Magdalena Łopaczyk 1983 Wilkowice nie
45 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz nie
46 Julita Wierzbińska 1988 Krosno tak
47 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan nie
48 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
49 Barbara Kleiber 1981 Mosina tak
50 Joanna Gierszewska 2006 Krosno tak
51 Andrzej Zwierzchowski 1971 Poznań nie
52 Monika Sroka 1982 Mosina tak
53 Kamil Bartłomiejczak 1994 Borkowice tak
54 Bartosz Zygmunt 2000 Poznań nie
55 Hania Szkopek 1974 Wiórek tak
56 Łukasz Łopatowski 1984 Puszczykowo nie
57 Olga Okhrym 1995 Poznań nie
58 Michał Kleiber 1978 Mosina tak
59 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań nie
60 Hanna Bartłomiejczak 1996 Borkowice tak
61 Janusz Daniłowicz 1981 Krosno tak
62 Konrad Błażejczak 1985 Głogów nie
63 Dawid Dąbrowski 1981 Kościan nie
64 Karol Borowski 1990 Krosno tak
65 Rafał Biernacki 1975 Kościan nie
66 Bożena Kuzak 1983 Poznań nie
67 Weronika Chąpinska 1995 Tanibórz nie
68 Anna Dydymska 1983 Puszczykowo nie
69 Łukasz Grzelczak 1981 Cerekwica nie
70 Jakub Stefan 2005 Miejska Górka nie
71 Paulina Grajnert 1981 Leszno nie
72 Piotr Marciniak 1985 Luboń nie
73 Piotr Baranowski 1984 Wiry nie
74 Robert Pilaczyński 1974 Komorniki nie
75 Adrian Baraniak 2000 Mosina tak
76 Agata Beczkowiak 1994 Leszno nie
77 Basia Langner 1984 Batorowo nie
78 Anna Matuszewska-Wydymus 1982 Gruszczyn nie
79 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie
80 Marek Lewandowski 1958 Lubon nie
81 Michał Wojnarowski 1984 Poznań Night Runners nie
82 Marek Grześ 1958 Śrem Runner's Power nie
83 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina Mosina Biega tak
84 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
85 Justyna Roszak-Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
86 Józef Linke 1964 Krosinko Krosinko Biega :-) tak
87 Iwona Komisarczyk 1972 Inowrocław Inowrocław Biega nie
88 Arleta Krzyżańska 1956 Kościan Kościan Team nie
89 Justyna Sikora 1967 Kościan Kościan Team nie
90 Piotr Olejniczak 1989 Mosina Rawa Team tak
91 Rafał Biernat 1976 Krosinko Biegam dla siebie tak
92 Robert PARZĘCKI 1972 Czapury Emitel Team tak
93 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
94 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
95 Marlena Michalska 1967 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
96 Michał Krzyżek 1983 Mosina Sanfilippo Team tak
97 Mariusz Marciniak 1985 Poznań Phoenix contact wielkopolska nie
98 Monika Urbanek 1986 Poznań Phoenix contact wielkopolska nie
99 Marietta Kasperczak 1985 Krosno OSiR Mosina tak
100 Michał Meissner 1988 Śrem Grupa Meissner nie
101 Agata Kupc 1981 Gdynia Grupa Meissner nie
102 Krzysztof Maciuk 1989 Leszno ACTIVE LIFESTYLE nie
103 Paweł Żminkowski Zalasewo SW
104 Paweł Matczak 1968 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie
105 Dawid Kozłowski 1984 Łukowo KęsyTeam nie
106 Paweł Talbierz 1986 Plewiska P&P nie
107 EUGENIUSZ BOKUS 1963 Kościan nightrunners nie
108 Maciej Patela 1979 Borkowice Mosina Biega/Mosina Team tak
109 Krzysztof Szefer 1981 Mosina 1981 Mosina tak
110 Angelika Grabińska 1980 Komorniki Watacha łączy nas bieganie nie
111 Jagoda Charlęża 1990 Poznań Charlęża zawsze zwycięża nie
112 Karolina Marciniak 1973 Kościan Koscian Team nie
113 Noemi Pstrucha 2002 Kościan Helios Czempiń Team nie
114 Renata Pyłczewska-Breza 1964 Racot Helios Czempiń Team nie
115 Krzysztof Aftyka 1990 Oborniki Byle do mety... nie
116 Łukasz Hać 1990 Poznań Byle do mety... nie
117 Dorota Falkiewicz 1984 Poznań Fordon Bronx nie
118 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń KOŚCIAN TAEM nie
119 Kacper Patela 2007 Borkowice KS 1920 MOSINA tak
120 Karolina Czeska 1990 Mosina Lampart Trening tak
121 Katarzyna Luhm 1988 Wągrowiec LISI OGON nie
122 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Hell's gym OCR Pępowo nie
123 Izabela Sierakowska 1990 Wągrowiec LisiOgon nie
124 Piotr Renk 2004 Poznań #zaliniametyteam nie
125 Rafał Renk 1973 Poznań #zaliniametyteam nie
126 Marcin Ławrowski 1983 Batorowo Żbiki nie
127 Michał Dublaga 1989 Poznań #biegiemwlas nie
128 Jakub Niżewski 2007 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
129 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
130 Radosław Wojszcz 1984 Dymaczewo Stare POVVER tak
131 Dominika Walkowiak 1991 Leszno #BiegajLeszno nie
132 Krystian Bura 1985 Leszno #BiegajLeszno nie
133 IGOR CICHOCKI 2006 Poznań KS Polonia Środa Wlkp. nie
134 Szymon Wydymus 1987 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
135 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko Rozbiegany Lwówek nie
136 Agnieszka Waligórska 1976 Luboń Flaming w biegu nie
137 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz # Team RUN Gołańcz nie
138 Damian Gronek 1987 Czempiń Kulawe Dziki Team nie
139 Marcin Kosicki 1973 Głuchowo gm. Komorniki Biegacze Ściemniacze nie
140 Piotr Fiksa 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
141 Michał Woźniak 1977 Krosno Biegacze Ściemniacze tak
142 Mateusz Cieślik 1999 Oborniki Team APK nie
143 Tomasz Woźniak Komorniki BBL Luboń
144 Paulina Ciąpała 1988 Mosina Dzikie Świnie tak
145 Adrianna Kubiaczyk 1990 Mosina @Extremepeppa tak
146 Stefan CZAJKOWSKI 1997 Oborniki Tem apk nie
147 Marcin Jerzyk 1976 Poznań Formatio.pl Poznań nie
148 MAREK NOWAKOWSKI 1975 Góra RUNNING FAMILI nie
149 Kamil Wojciechowski 1979 Góra RUNNING FAMILI nie