Lista startowa - "Król Parku" - 10km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Krzysztof Aftyka 1990 Oborniki Byle do mety... nie
2 Martyna Bąkowska 1982 Krosno Silna Biegaczka tak
3 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew Foka Team nie
4 Marcin Baranowski 1979 Luboń Cp54 nie
5 Jakub Berdychowski 1982 Krzywiń Meprozet Kościan Team nie
6 Rafał Biernacki 1975 Koscian nie
7 Małgorzata Brok 1974 Plewiska nie
8 Krzysztof Budajczak 1974 Koźmin Wielkopolski nie
9 Maja Bultrowicz 2000 Kościan nie
10 Marcin Chudziński 1981 Mosina Mosina Biega tak
11 Paulina Ciąpała 1988 Mosina tak
12 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan nie
13 Maciej Dolata 1978 Skórzewo nie
14 Łukasz Domański 1981 Mosina tak
15 ANDRZEJ DRGAS 1955 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
16 Katarzyna Dukat 1984 Murowana Goślina nie
17 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
18 Magdalena Fabian 1987 Poznań Zespół Szkół Budownictwa nr 1 w Poznaniu nie
19 Katarzyna Fuks-Makowska 1974 Komorniki nie
20 Kacper Gargasiewicz 1998 Nowa Sól Ratownicza Liga Biegowa nie
21 LESZEK GROCHOLEWSKI 1963 LUBOŃ MOTOR LUBON TEAM nie
22 Wlodzimierz Grocholewski 1972 Poznan MOTOR LUBON TEAM nie
23 Jakub Grzeszczyk 1991 Wągrowiec wkurw_team nie
24 Irena Grzywocz 1951 Mosina nie
25 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie
26 Basia Gwara 1989 Wągrowiec tak
27 Łukasz Hać 1990 Poznań nie
28 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz Kościan Team nie
29 Piotr Hryniuk 1988 Mosina tak
30 Robert Itkowiak 1969 Czempiń UKS Sportowiec Borowo nie
31 Katarzyna Jackowska 1974 Poznań nie
32 Ewelina Janiszewska 1982 Oborniki KĘSY TEAM nie
33 Karolina Jarczyńska 1980 Mosina MOSINA TEAM tak
34 Przemysław Jasiak 1991 Krosno tak
35 Justyna Jaskuła 1971 Kościan Kościan Team nie
36 Maja Kaczmarek-Dolata 1980 Skórzewo nie
37 Daria Kalinowska 1982 Poznań #zaliniametyteam nie
38 Lucjan Kiciński 1973 Puszczykowo nie
39 Kacper Kiciński 2004 Puszczykowo nie
40 Iwona Kliks 1973 Poznań Zmęczeni już przed biegiem nie
41 Dariusz Kliks 1970 Poznań Zmęczeni już przed biegiem nie
42 Tomasz Kmieć 1983 Czapury tak
43 Kinga Komorowska-Sobierajska 1987 Manieczki nie
44 Paulina Kordylewska 1980 Mosina tak
45 Michalina Kowalczyk 1984 Krosno tak
46 Magdalena Kozik 1987 Wrocław nie
47 Magdalena Krakowiak 1978 Granowo nie
48 Arleta Krzyżańska 1966 Kościan Kościan Team nie
49 Adrianna Kubiaczyk Mosina
50 Magdalena Kunke 1993 Mieścisko #złotynakilometr/wkurw_team nie
51 Damian Kuras 1991 Poznań DomData Run Team nie
52 Marzena Kuszyk 1981 Poznań nie
53 Basia Langner 1984 Dąbrówka nie
54 Kacper Leszczyński 1993 POZNAŃ nie
55 Rafał Lewandowski 1976 Luboń Cp54 nie
56 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party nie
57 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-) tak
58 Sławek Lipinski 1984 Rokietnica Rokietnica Biega nie
59 Mariusz Marciniak 1985 Krosno Phoenix contact wielkopolska tak
60 Marta Marczyńska 1988 Mosina UM Luboń/ 12WBOT tak
61 Paweł Matczak 1968 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie nie
62 Anula Matuszewska-Wydymus 1982 Gruszczyn nie
63 Marlena Michalska 1967 Kościan nie
64 Cyprian Mietlicki 1976 Sapowice nie
65 Marcin Mostowski 1998 Kościan REAL 64-sto nie
66 Paweł Murawski 2002 Poznań nie
67 Hubert Naglak 1995 Szelejewo Hell's gym OCR Pępowo nie
68 Andrzej Niemyt 1992 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza nie
69 Paweł Niżewski 1980 Czapury Krakowiak Ultra Team tak
70 Paulina Nowak 1984 Stęszew nie
71 Maciej Nowak 1975 Robakowo nie
72 Monika Nowak 1981 Poznań nie
73 MAREK NOWAKOWSKI 1975 GÓRA nie
74 Arkadiusz Paluszewski 1983 Mosina 31 Baza Lotnictwa Taktycznego tak
75 Hubert Paszko 1974 Luboń Cytrynówka Team >54 nie
76 Maciej Patela 1979 Borkowice MOSINA TEAM tak
77 Michał Pertek 1980 Mosina nie
78 Tomasz Pertek 1974 Wąsosz tak
79 Małgorzata Piechowiak 1966 Mosina Adrenalina Fitnes Team tak
80 Marcin Pieszak Luboń
81 Kasia Przybylak 1995 Poznań Piotr Tomczyk - Za linią mety nie
82 Tomasz Ratajczak 1987 Nowe Miasto nie
83 Agnieszka Ratajczak 1975 Kościan nie
84 Joanna Ratajczak-Nowak 1980 Luboń nie
85 Natalia Rembowska 1974 Mosina CRIMZONE.EU tak
86 Justyna Roszak-Patela 1979 Borkowice SP Krosno tak
87 Natalia Siebert-Szczepaniak Poznań
88 Wiesława Sitek 1978 Puszczykowo nie
89 Beata Skałecka 1969 Kościan TEAM KOŚCIAN nie
90 Oleksandra Skotsyk 1987 Poznań nie
91 Anna Sobkowiak 1973 Puszczykowo nie
92 Jan Sobkowiak 2003 Puszczykowo nie
93 Michał Solarski Krosinko # DRUŻYNA SZPIKU
94 Anna Sosińska 1983 Mosina tak
95 Radosław Stochmal 1995 Kielce nie
96 Sebastian Strojwąs 1978 Stęszew nie
97 Jakub Styperek 1982 Psarskie Vege Runners nie
98 Michał Szczepaniak 1988 Mosina For Run Team tak
99 Krzysztof Szefer 1981 Mosina Mosina tak
100 Marta Szewczyk 1983 Krosno tak
101 Anita Szymańska 1998 Luboń Anita biega bo lubi nie
102 Aleksander Szymański 1972 Poznań Oleksy Biega nie
103 Damian Szymański 2002 Plewiska Dynamo Śmiga nie
104 Tomasz Szymański 1968 Mosina tak
105 Małgorzata Terczewska 1978 Kościan Kościan Team nie
106 Elżbieta Tobis 1961 Świątniki tak
107 Marek Tobis 1961 Świątniki tak
108 Monika Tomaszewska 1978 Komorniki nie
109 Monika Turska 1974 Skórzewo nie
110 Monika Urbanek 1986 Poznań nie
111 Tomek Walczak 1987 Czmoń nie
112 Agnieszka Walkowiak 1975 KOŚCIAN Kościan Team nie
113 Grzegorz Wancek 1973 Poznań nie
114 Maria Wancek 1985 Drużyna tak
115 Paweł Wancek 1985 Drużyna tak
116 Kinga Wancek 2002 Poznań nie
117 Jolanta Waszak 1991 Brodnica indywidualnie nie
118 Honorata Wawrzyniak 1974 Żabno nie
119 Beata Wilczyńska 1992 Poznań (Poznań-Stare Miasto) #zaliniamety nie
120 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań lub wybierz z listy nie
121 Jarosław Wiśniewski 1974 Gniezno nie
122 Joanna Witkiewicz 1983 Poznań nie
123 Marcin Wojciechowski 1980 Robczysko 31 A nie
124 Radosław Wojszcz 1984 Dymaczewo Stare POVVER tak
125 ROBERT WOJTKOWIAK 1985 KROSNO tak
126 Jakub Wojtkowiak 1986 Mosina tak
127 Marcin Woźniak 1987 Krosno tak
128 Szymon Wydymus 1986 Swarzędz Kwiaty u Beaty Swarzędz nie
129 Kinga Włoch 1985 Mosina tak
130 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn nie
131 Maria Ziętek 1984 Mosina Meprozet Kościan Team tak
132 Paweł Żminkowski 1976 Zalasewo SW nie
133 Marek Żołnowski 1981 Mosina Creatio Marek Żolnowski tak
134 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo KS Wiry nie
135 KAMILA Łasocha 1982 POZNAN nie
136 Marcin Ławrowski 1983 Plewiska Żbiki nie
137 Łukasz Łopatowski 1984 Puszczykowo nie