Lista startowa - "Król Parku" - półmaraton

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec SPEED FREAKS nie
2 Anna Andrzejak 1991 Poznań nie
3 Monika Bajstok 1978 Kościan Kościan Team nie
4 Wiktor Bakalarski 1986 Poznań nie
5 Grzegorz Bartkowiak 1963 Poznań nie
6 Mateusz Baumgart 1991 Poznań Night Runners Poznań nie
7 KATARZYNA BEDNARZ 1974 KOŁOBRZEG nie
8 Beata Bela 1970 Wrocław nie
9 Małgorzata Biała 1984 Komorniki nie
10 Michał Bilski 1998 Poznań M&M nie
11 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M nie
12 Joanna Biskup 1992 Luboń nie
13 Paweł Bogusz 1982 Poznań Cybina Team nie
14 Marcin Borowicz 1975 POZNAŃ QUAY POZNAŃ nie
15 Aneta Buczkowska 1987 świątniki tak
16 Mateusz Buśko 1987 Kościan Fit4Life nie
17 Marek Czepil 1970 Prochowice nie
18 Łukasz Czub 1978 Komorniki nie
19 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci nie
20 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
21 Dariusz Dziurleja 1984 Daszewice tak
22 Ireneusz Fechner 1952 Borówiec Biegaj z WSL nie
23 STEFAN FIEBIG 1968 PONIEC www.fiebig.pl nie
24 NATALIA FIEBIG 1992 LESZNO www.fiebig.pl nie
25 Michał Garasz 1990 Poznań Garasz Team nie
26 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają nie
27 Michał Grafender 1980 Czapury tak
28 Grzegorz Grodziński 1991 Świerczyna nie
29 Aldona Gruchała - Furmaniuk 1981 Poznań SPEED FREAKS nie
30 Daniel Grzelak 1987 Rogalinek tak
31 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz Kościan Team nie
32 Łukasz Jagielski 1983 Leszno Hotel Sułkowski nie
33 Joanna Jagodzińska 1984 Stęszew Team Aktywny Stęszew nie
34 Bartosz Jakiel 1986 Mosina tak
35 Wojciech Januć 1990 Puszczykowo Arka Leśna nie
36 Justyna Jarmuda 1982 Poznań nie
37 Anna Jędroszkowiak 1987 Śrem nie
38 Michał Kaczmarek 1982 Wiry Tattooś nie
39 Mariusz Kaczmarek 1960 Poznań nie
40 MACIEJ KARASZEWSKI 1975 Wiry KARACHO TEAM nie
41 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci nie
42 Mikołaj Kaźmierczak 1995 Leszno nie
43 Paweł Klak 1972 Święciechowa S3D nie
44 Filip Kochowicz 1988 Czapury tak
45 Michał Kokosiński 1991 Poznań nie
46 ANDRZEJ KOLASIŃSKI 1976 Poznań Świerczewo Run nie
47 Dawid Kopczyk 1991 warszawa nie
48 Marta Kopczyńska 1987 Swarzędz Cybina Team nie
49 Filip Kopczyński 1986 Swarzędz Cybina Team nie
50 Szymon Kownacki 1991 Poznań nie
51 Mariusz Kownacki 1979 Nowy Dwor Mazowiecki nie
52 Magdalena Kozik 1987 Wrocław nie
53 Robert Kujawa 1990 Poznań nie
54 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina Wataha - łączy nas bieganie tak
55 Miłosz Kwaśnik 1994 Poznań nie
56 Marcin Ladek 1989 Poznań gRUNwal team Poznań nie
57 Ewa Lembicz 1972 Luboń nie
58 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party nie
59 Anna Lipko 1982 Poznań nie
60 Katarzyna Lisek 1993 Dopiewo Vege Runners nie
61 maciej majewski 1966 poznań ŁAZARZ POZNAŃ nie
62 Katarzyna Mania 1991 Poznań nie
63 Mariusz Marciniak 1985 Krosno tak
64 Anita Marcinkowska 1983 Luboń nie
65 Mateusz Małek 1974 Poznań tak
66 Zbigniew Małkowski 1973 Szreniawa Komorniki MTB Team nie
67 Arkadiusz Mikołajczak 1990 Jarocin nie
68 Przemysław Mikołajczyk 1975 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
69 Michał Mikulski 1987 Pecna tak
70 Anna Mośkiewicz 1990 Warszawa Drużyna Szpiku nie
71 Krzysztof Najderek 1980 Koziegłowy nie
72 Adam Noculak 1980 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
73 Michał Ocysek 1983 Kościan Kościan Team nie
74 Maciej Patela 1979 Borkowice MOSINA TEAM tak
75 małgorzata piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak
76 Aleksandra Pieczek 1980 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie
77 Maciej Pietrzak 1973 Lasocice nie
78 Hubert Piotrowicz 1979 Czempin Mocni w Gębie nie
79 Ewelina Postaremczak 1982 Kościan Kościan Team nie
80 Danka Powałowska 1978 Gniezno nie
81 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
82 Arleta Przywarczak- Olejnik 1984 Mosina tak
83 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie
84 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run nie
85 Justyna Roszak-Patela 1979 Borkowice MOSINA TEAM tak
86 Magdalena Roszkowska 1993 warszawa nie
87 Tomasz Roszyk 1979 Poznań nie
88 Magdalena Roszyk 1980 Poznań nie
89 Małgorzata Rozynek 1978 Poznań Cytadela by Night + parkrun Poznań nie
90 Piotr Rutkiewicz 1977 Poznań nie
91 Krzysztof Sarbinowski 1983 Turew nie
92 Izabela Schwarz 1992 Kościan nie
93 Tomasz Skrzypczak 1980 Murowana Goślina nie
94 Marcin Socha 1978 Krosno tak
95 Michał Solarski 1979 Krosinko Drużyna Szpiku tak
96 Krzysztof Sprenger 1980 Krosno tak
97 Monika Sroka 1982 Mosina tak
98 Mariusz Staruch 1980 Poznań biegam bo lubię nie
99 Krzysztof Stróżniak 1988 Poznan nie
100 Anna Szamocka 1980 Poznań nie