Lista startowa - "Król Parku" - półmaraton

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Joanna Biskup 1992 Luboń nie
2 Mateusz Buśko 1987 Kościan Fit4Life nie
3 Marek Czepil 1970 Prochowice nie
4 Łukasz Czub 1978 Komorniki nie
5 Robert Dymarski 1980 Mosina Mosina Biega tak
6 Dariusz Dziurleja 1984 Daszewice tak
7 Ireneusz Fechner 1952 Borówiec Biegaj z WSL nie
8 Michał Garasz 1990 Poznań Garasz Team nie
9 Marek Gieniusz 1984 Poznań Naramowice Biegają nie
10 Grzegorz Grodziński 1991 Świerczyna nie
11 Daniel Grzelak 1987 Rogalinek tak
12 Monika Hauser-Giers 1980 Nowy Lubosz Kościan Team nie
13 Łukasz Jagielski 1983 Leszno Hotel Sułkowski nie
14 Joanna Jagodzińska 1984 Stęszew Team Aktywny Stęszew nie
15 Bartosz Jakiel 1986 Mosina tak
16 Anna Jędroszkowiak 1987 Śrem nie
17 MACIEJ KARASZEWSKI 1975 Wiry KARACHO TEAM nie
18 Paweł Klak 1972 Święciechowa S3D nie
19 Michał Kokosiński 1991 Poznań nie
20 ANDRZEJ KOLASIŃSKI 1976 Poznań Świerczewo Run nie
21 Dawid Kopczyk 1991 warszawa nie
22 Marta Kopczyńska 1987 Swarzędz Cybina Team nie
23 Filip Kopczyński 1986 Swarzędz Cybina Team nie
24 Szymon Kownacki 1991 Poznań nie
25 Mariusz Kownacki 1979 Nowy Dwor Mazowiecki nie
26 Magdalena Kozik 1987 Wrocław nie
27 Robert Kujawa 1990 Poznań nie
28 Lucyna Kusztelska 1978 Mosina Wataha - łączy nas bieganie tak
29 Miłosz Kwaśnik 1994 Poznań nie
30 Ewa Lembicz 1972 Luboń nie
31 Kamil Lewicki 1982 Murowana Goślina Donner Party nie
32 Anna Lipko 1982 Poznań nie
33 Katarzyna Lisek 1993 Dopiewo Vege Runners nie
34 maciej majewski 1966 poznań ŁAZARZ POZNAŃ nie
35 Katarzyna Mania 1991 Poznań nie
36 Mariusz Marciniak 1985 Krosno tak
37 Anita Marcinkowska 1983 Luboń nie
38 Mateusz Małek 1974 Poznań tak
39 Przemysław Mikołajczyk 1975 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
40 Michał Mikulski 1987 Pecna tak
41 Anna Mośkiewicz 1990 Warszawa Drużyna Szpiku nie
42 Krzysztof Najderek 1980 Koziegłowy nie
43 małgorzata piechowiak 1966 mosina Adrenalina Fitnes Team tak
44 Aleksandra Pieczek 1980 Szczecin Wieczorne Bieganie w Szczecinie nie
45 Maciej Pietrzak 1973 Lasocice nie
46 Hubert Piotrowicz 1979 Czempin Mocni w Gębie nie
47 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
48 Arleta Przywarczak- Olejnik 1984 Mosina tak
49 Zbigniew Rosa 1959 Stęszew szkoła dla psów Argo nie
50 Agnieszka Rosińska 1982 Poznań Świerczewo Run nie
51 Magdalena Roszkowska 1993 warszawa nie
52 Krzysztof Sarbinowski 1983 Turew nie
53 Izabela Schwarz 1992 Kościan nie
54 Tomasz Skrzypczak 1980 Murowana Goślina nie
55 Marcin Socha 1978 Krosno tak
56 Michał Solarski 1979 Krosinko Drużyna Szpiku tak
57 Krzysztof Stróżniak 1988 Poznan nie
58 Anna Szamocka 1980 Poznań nie
59 Michał Szczepaniak 1988 Mosina MUAY RUNNING TEAM tak
60 Bogusz Szczepański 1991 Mosina tak
61 Bartosz Szkódliński 1979 Poznań oddychajswobodnie.pl nie
62 Szymon Szulc 1972 Kamionki Runkam nie
63 Angelika Szydlak Szydlak 1995 Krotoszyn Power Jump nie
64 Tomasz Szymański 1968 Mosina Team Biegowy Szczecinek tak
65 Paweł Szymański 1971 Oxford Team Biegowy Szczecinek nie
66 Karol Tokarski 1979 Poznań nie
67 Beata Traczewska 1968 Kaczkowo Zakwasy Team nie
68 Adam Węgrowski 1976 Dąbrowa parkrun Dąbrówka nie
69 Mateusz Wieruszewski 1980 Gniezno No Excuses Team/Maratończyk Poznań nie
70 Fabian Wiktorowski 1976 Luboń Roche Runners nie
71 Michał Wiśny 1988 Słupca nie
72 Daniel Wojtczak 1986 Poznań nie
73 Aleksandra Wyszyńska 1991 Leszno nie
74 Magdalena Zapała 1992 Grzegorzew nie
75 Joanna Zboralska 1976 POZNAŃ nie
76 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ nie
77 Jakub Zimny 1985 Krzyszkowo nie
78 Paweł Zimny 1974 Luboń nie
79 Dariusz Łapawa 1983 Poznan Mocni w Gębie nie