Lista startowa - GONTYNIEC ULTRA TRAIL 52 km Buka Trail

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Jędrzej Bekas 1982 Poznań / Night Runners Poznań
2 Jarosław Boch 1980 Trzcianka
3 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo
4 Przemysław Buczkowski 1975 Chodzież PCH RUN
5 TOMASZ CIEPŁY 1977 PIŁA giro di zawada
6 Michał Daczyński 1977 Gliwice Vege Runners
7 Krzysztof Dawiskiba 1983 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
8 Jacek Demczar 1972 Trzcianka
9 Przemysław Dudziński 1978 Sulechów Lece Pendze
10 Miroslaw Dwornicki 1966 Piła
11 Iwona Ficner 1975 Stare Kurowo FSD RUN DREZDENKO
12 Marcin Gapiński 1976 Piła Umysł Ultrasa
13 Łukasz Huderek 1974 Poznań / Night Runners
14 Paweł Jagodziński 1979 Konin Vikmed 3Team Konin
15 Piotr Kaliszewicz 1982 Chwarszczany
16 Ewa Kaliszewicz 1979 Chwarszczany
17 ANDRZEJ KASZUBA 1978 JANOWICE TRITON KONIN
18 Artur Kątowski 1975 Oborniki
19 Damian Korbal 1990 Oborniki KĘSY TEAM
20 Rafał Kozłowski 1977 Konin Konin Run
21 Mirosław Kryk 1986 Chodzież AKTYWNY MARGONIN
22 Beata Krystek 1973 Gliwice STS BIEGATON MIKOŁÓW
23 Łukasz Krzyżanowski 1989 Gniezno Drużyna Szpiku / Wataha Łączy Nas Bieganie
24 Orfeusz Kurzacz 1972 Piła 4Run Team Pila
25 Jerzy Lajter 1950 Piła 4 Run Team Piła
26 Mariusz Luty 1979 Oborniki KĘSY TEAM
27 Maciej Majewski 1966 Poznań
28 Mariusz Matecki 1973 Poznań Minionki Dachsera
29 Łukasz Mendyka 1986 Środa Wielkopolska
30 Adrian Mielcarek 1991 Poznań Adrian Żakowski TEAM Dogonić Czołówkę
31 Wojtek Mielnik 1981 Szczecin TTSzczecin
32 Agata Mróz 1983 Wałcz AfroFit Wataha Crossfit
33 Robert Mucha 1969 Drezdenko
34 Anna Nakonieczna 1986 Piła Kagro Team
35 Arkadiusz Nakonieczny 1986 Piła Kagro Team
36 Zbigniew Naparty 1966 Oborniki KĘSY TEAM
37 Anna Niespodziana 1982 Rogoźno
38 Dariusz Olszewski 1970 Poznań Dom piwa biega
39 Maciej Pawlak 1972 Konin 3TeamKonin/MPECKonin
40 Joanna Pawlik 1985 Poznań KĘSY TEAM
41 Robert Pawłowski 1977 Rataje Vege Runners
42 Piotr Plewa 1973 Piła 4 Run Team Piła
43 Magdalena Przesławska 1979 Wągrowiec
44 Krzysztof Pyrek 1980 Wałcz 1 RBLog
45 Jacek Ratajczak 1976 Kałądek Thule Group
46 Karol Roszczyk 1976 Lubasz
47 Magdalena Rychłowska 1973 Piła Wiewióra Team
48 Ryszard Rychłowski 1971 Piła
49 Marcin Rysz 1980 Wagrowiec Tem Run Gołańcz
50 Jacek Sikorski 1969 Piła giro di zawada
51 Wojciech Sip 1977 Drezdenko FSD RUN DREZDENKO
52 Sławomir Stachowiak 1977 Niemczyn TEAM RUN GOŁAŃCZ
53 Sebastian Stromidło 1978 Piła BR - W stronę Ultra (podcast)
54 Anna Stromidło 1982 Piła Browar Domowy Hatak
55 Danuta Strychalska-Rysz 1989 Wagrowiec Tem Run Gołańcz
56 Tomasz Szerement 1977 Ujście # DRUŻYNA SZPIKU
57 Mariusz Szkoda 1970 Trzcianka 3:33 TEAM
58 Zenon Talar 1953 Dąbrówka Leśna KĘSY TEAM
59 Marek Talar 1985 Dąbrówka Leśna KĘSY TEAM
60 Anna Urbaniak 1982 Trzcianka 4active Trzcianka
61 Paweł Urbański 1991 Wałcz Team TERMINATORun
62 Krystian Walczak 1982 Piła Aeroklub Ziemi Pilskiej
63 Artur Warszycki 1986 Poznań
64 Małgorzata Wawrzyniak 1979 Poznań #biegiemwlas
65 Helena Wojciechowska 1982 Poznań Night Runners Poznań
66 Mikołaj Wojna 1984 Poznań Maligna
67 Karol Żakowski 1980 Poznań Renegade Of Trail
68 Katarzyna Żebrowska 1967 Trzcianka
69 Przemysław Ziebarth 1980 Chodzież
70 Tomasz Zieliński 1979 Stołężyn
71 Janusz Żuberek 1972 Skórzewo