Lista startowa - GP Trzemeszna 2021/22 - bieg drugi

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Nr 16.10.2021 20.11.2021 11.12.2021 15.01.2022 Opłata
1 Sławomir Adamczyk 1968 Gniezno bieg 10 km 65 tak tak tak tak
2 Maciej Andrzejewski 1989 Gniezno Drink Team bieg 10 km 72 tak tak tak tak
3 WŁADYSŁAW ANGIEL 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz bieg 10 km 2 tak tak tak tak
4 ANTONI AWIŻEŃ 1948 bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz bieg 10 km 3 tak tak tak tak
5 Maciej Baczyński 1979 Bydgoszcz Rodzina PL bieg 10 km 4 tak tak tak tak
6 Marcin Barczykowski 1973 Parlin Gmina Dąbrowa NW 5,5 km 36 tak tak tak tak
7 Aneta Bartkowska 1991 Trzemeszno BOLT Trzemeszno bieg 10 km 26 tak tak tak tak
8 Łukasz Basiński 1977 Trzemeszno Bracia_B bieg 10 km 5 tak tak tak tak
9 Waldemar Basiński 1976 Trzemeszno Bracia bieg 10 km 41 tak tak tak tak
10 Maciej Bechert 1969 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 10 km nie tak tak tak
11 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno NW 5,5 km 1 tak tak tak tak
12 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław bieg 10 km 75 tak tak tak tak
13 Marcin Bombel 1977 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10 km 37 tak tak tak tak
14 Robert Breliński 1987 Gniezno bieg 10 km 76 tak tak tak tak
15 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno bieg 10 km 79 tak tak tak tak
16 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno bieg 10 km 78 tak tak tak tak
17 Marek Cyrok 1971 Dąbrowa bieg 10 km 39 tak tak tak tak
18 Sławomir Czubachowski 1979 Padniewko Mogilno Team bieg 10 km nie tak nie nie
19 Justyna Czyżewska 1983 Brzoza bieg 10 km tak tak tak tak
20 Ilona Dardzikowska 1984 Gniezno bieg 10 km tak tak nie nie
21 Katarzyna Drejza 1982 Gniezno Niedzielna Grupa Biegowa bieg 10 km tak tak tak tak
22 Leszek Duszyński 1967 Mogilno Mogilno bieg 10 km 62 tak tak tak tak
23 Katarzyna Dziekańska 1986 Trzemeszno NW 5,5 km 56 tak tak tak tak
24 dariusz gabryszak 1978 Stawiska dariusz gabryszak bieg 10 km nie tak nie nie
25 Łukasz Gapiński 1987 Palędzie Dolne Carsekt Finanse bieg 10 km 22 tak tak tak tak
26 Anita Grabowska 1975 Gniezno Night Ruuners Gniezno bieg 10 km 43 tak tak tak tak
27 Grzegorz Grabowski 1965 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10 km 16 tak tak tak tak
28 Jan Grabowski 2005 Warszawa Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10 km 17 tak tak tak tak
29 Monika Graffon-Kapela 1984 Trzemeszno bieg 10 km 6 tak tak tak tak
30 Tomasz Grajek 1979 Gniezno Browar Karczewski bieg 10 km 91 tak tak tak tak
31 Angelika Grobelna 1975 Niemcz Bydgoszcz na Start bieg 10 km 29 tak tak tak tak
32 Patrycja Grochowska-Juszczyk 1975 Trzemeszno NW 5,5 km 89 tak tak tak tak
33 Marcin Grylewicz 1980 Padniewko bieg 10 km 46 tak tak tak tak
34 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin WITKOWSKI RUNNING TEAM bieg 10 km 40 tak tak tak tak
35 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin bieg 10 km 8 tak tak tak tak
36 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin bieg 10 km 7 tak tak tak tak
37 Piotr Grzegocki 1989 Strzelno bieg 10 km tak tak tak tak
38 Krzysztof Gubała 1977 Szczytniki Duchowne bieg 10 km 11 tak tak tak tak
39 Agnieszka Gubała 1978 Szczytniki Duchowne Klub Altom bieg 10 km 10 tak tak tak tak
40 Jacek Guzek 1976 Nowy Tomyśl NW 5,5 km tak tak tak tak
41 Izabela Hańska 1990 Inowrocław bieg 10 km tak tak tak tak
42 Artur Jóźwiak 1974 WILCZYN Mogilno Team bieg 10 km 55 tak tak tak tak
43 Beata Jóźwiak 1976 WILCZYN Mogilno Team bieg 10 km 45 tak tak tak tak
44 Marek Kapela 1981 Trzemeszno bieg 10 km 12 tak tak tak tak
45 Piotr Karasiewicz 1962 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 58 tak tak tak tak
46 Monika Kierzkowska 1983 Gniezno Niedziela Grupa Biegowa bieg 10 km nie tak tak tak
47 Marcin Kodranc 1985 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10 km 61 tak tak tak tak
48 Żaneta Krawczyk-Bombel 1984 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno bieg 10 km 38 tak tak tak tak
49 Mirosława Krygier 1965 Drewno bieg 10 km 84 tak tak tak tak
50 Małgorzata Krzyścin 1984 Lubochnia Altom Gniezno bieg 10 km 32 tak tak tak tak
51 ANDRZEJ KRZYŚCIN 1967 LUBOCHNIA Altom Gniezno bieg 10 km 33 tak tak tak tak
52 Maria Kurkowska 1954 Gniezno NW 5,5 km 48 tak tak nie tak
53 Zygmunt Kurpet 1956 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Wolny Strzelec NW 5,5 km nie tak nie nie
54 Zygmunt Kurpet 1956 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Wolny Strzelec NW 5,5 km nie tak nie nie
55 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 30 tak tak tak tak
56 Martyna Kuske 1984 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 31 tak tak tak tak
57 JANUSZ LENC 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz bieg 10 km 13 tak tak tak tak
58 Anna Leszczyńska 1977 Gniezno L-bike serwis travel bieg 10 km tak tak tak tak
59 Monika Lewandowska 1976 Czerniejewo Czerniejewo Biega bieg 10 km nie tak nie nie
60 Jan Lewandowski 1975 Mogilno Mogilno Team bieg 10 km nie tak tak tak
61 Władysław Lewandowski 1954 Inowrocław T G Sokół Gniewkowo bieg 10 km 67 tak tak tak tak
62 Bartosz Luzar 1982 Trzemeszno bieg 10 km 74 tak tak tak tak
63 Grzegorz Mądry 1959 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno NW 5,5 km 24 tak tak tak tak
64 Wiesław Majewski 1973 Trzemeszno BOLT Trzemeszno bieg 10 km 57 tak tak tak tak
65 Wojciech Marcinkowski 1991 Kruszewnia Dąbrowski Team bieg 10 km nie tak nie nie
66 ROBERT MIETLICKI 1975 Witkowo Witkowo Biega bieg 10 km 87 tak tak tak tak
67 Agnieszka Mikołajewska-Wełnitz 1971 Trzemeszno NW 5,5 km 90 tak tak tak tak
68 Mateusz Milecki 1991 Gąsawa bieg 10 km 70 tak tak tak tak
69 Violetta Mróz 1976 Drewno bieg 10 km nie tak tak tak
70 MARCIN NAWROCKI 1980 Mogilno Mogilno Team bieg 10 km 85 tak tak tak tak
71 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce bieg 10 km tak tak tak tak
72 Anna Niedbalska 1970 Gorzyce bieg 10 km 93 tak tak tak tak
73 Przemysław Niedbalski 1972 Żnin Pałuki Running Team bieg 10 km 94 tak tak tak tak
74 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin NW 5,5 km 88 tak tak tak tak
75 Magdalena Ochocka 1979 Janikowo Janikowo na sportowo bieg 10 km 81 tak tak tak tak
76 Krzysztof Ochocki 1973 Janikowo Ochocki Krzysztof bieg 10 km 82 tak tak tak tak
77 Ewa Ogrodna 1978 Ochodza NW 5,5 km 83 tak tak tak tak
78 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko bieg 10 km 64 tak tak tak tak
79 Przemysław Orchowski 1984 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km 80 tak tak tak tak
80 Bogumiła Orlikowska 1981 Szczytnik Duchowne Altom Gniezno bieg 10 km 27 tak tak tak tak
81 Marcin Orlikowski 1978 Szczytniki Duchowne Altom Gniezno bieg 10 km 28 tak tak tak tak
82 Danuta Orłowska 1962 Tczew Minoga Tczew NW 5,5 km 14 tak tak tak tak
83 Kazimierz Orłowski 1958 Tczew Minoga Tczew NW 5,5 km 15 tak tak tak tak
84 Małgorzata Podedworna 1985 Trzemeszno NW 5,5 km 23 tak tak tak tak
85 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i Żółtokrólewscy NW 5,5 km nie tak nie nie
86 Grażyna Przybylska 1964 Bydgoszcz bieg 10 km tak tak tak tak
87 Żaneta Przybylska 1975 Gniezno bieg 10 km 47 tak tak tak tak
88 Przemysław Przybylski 1971 Gniezno bieg 10 km 49 tak tak tak tak
89 Krzysztof Płóciennik 1989 Trzemeszno bieg 10 km 50 tak tak tak tak
90 Grzegorz Rochowiak 1982 Gniezno Altom Gniezno bieg 10 km nie tak tak tak
91 Magdalena Rosińska 1987 Trzemeszno BOLT Trzemeszno bieg 10 km nie tak nie nie
92 Kasia Rybarczyk 1987 Kłecko bieg 10 km 77 tak tak tak tak
93 Arkadiusz Rzymyszkiewicz 1975 Gniezno RAJ TEAM bieg 10 km 52 tak tak tak tak
94 Justyna Rzymyszkiewicz 1981 Gniezno RAJ TEAM bieg 10 km 53 tak tak tak tak
95 Maksymilian Sadło 1983 Gniezno Niedziela Grupa Biegowa bieg 10 km nie tak tak tak
96 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno bieg 10 km 19 tak tak tak tak
97 Michał Senger 1981 Gąsawa Sokół Gąsawa / Pałuki Running Team bieg 10 km 92 tak tak tak tak
98 Mariusz Sikorski 1991 Gniezno bieg 10 km tak tak tak tak
99 Marzena Siwińska 1984 Czerniejewo Witkowo Biega bieg 10 km nie tak nie nie
100 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno NW 5,5 km 20 tak tak tak tak