Lista startowa - Emeryk Mountain Run Pasmo Łysogórskie

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Rafał Adamczyk 1986 Rataje Tak
2 Tomasz Bałabański 1967 Kraków Tak
3 Adam Bochenek 1976 Mielec Wieczorne Bieganie w Opolu Tak
4 Norbert Brzoza 1978 Warszawa Ambra zWinni Tak
5 Piotr Busłowski 1984 Warszawa Tak
6 Łukasz Dąbrowski 1983 Ostrowiec Świętokrzyski Trekking team ostrowiec Świętokrzyski Tak
7 Wioletta Dessauer 1975 Lubartów Tak
8 Marcin Dondziak 1985 Konopnica Tak
9 Gabriel Dudek 1994 Opatów Tak
10 Agnieszka Długosz-Stępniak 1988 Lublin Stay Insane Tak
11 Jakub Florys 1983 Ostrowiec Świętokrzyski SeaHorses Tak
12 Leszek Goli 1976 Warszawa Movado runners Tak
13 Jacek Gryz 1979 Nowy Dwór Mazowiecki Sunfit Studio Tak
14 Ilona Hubner 1981 Warszawa Black Hat Ultra Tak
15 Andrzej Januszewski 1984 Warszawa Tak
16 Grzegorz Jaworek 1985 Zalesie Górne MiG Team Tak
17 Anna Jedlecka 1983 Warszawa Tak
18 Krzysztof Kasprowicz 1981 Ostrowiec Świętokrzyski Bbl Ostrowiec /KWADRANS TEAM Tak
19 Daniel Korcz 1979 Jaworzno Tervel Biegacz Górski Tak
20 Janusz Krawczyński 1969 Gromadzice Ostrobiec Tak
21 Sylwia Lewak-Jaśkowska 1980 Legionowo Bravehearts Legionowo Tak
22 Monika Majewska 1975 Ostrowiec Sw. Ostrobiec Tak
23 Dariusz Marszałek 1970 Rzezawa mcp team Tak
24 Jacek Michalak 1975 Warszawa OVIME RUN Tak
25 Piotr Mikuśkiewicz 1980 Ciecierze Tak
26 Cezary Nocula 1991 Warszawa Tak
27 Mateusz Nowak 1989 Warszawa Tak
28 Krystyna Paszek 1961 Grodzisk Maz Slow Jogging Grodzisk Maz. Tak
29 Krystyna Pawelec 1953 Piastów Dogoń Grodzisk Mazowiecki Tak
30 Marzena Piętka 1978 LEGIONOWO Tak
31 Karol Pisarek 1988 Warszawa JB Warsaw Tak
32 Grzegorz Pożak 1980 Lubartów Tak
33 Tomasz Radek 1989 Warszawa Tak
34 Waldemar Rychlicki 1968 Augustów Tak
35 Paweł Sadkowski 1980 Maków Zabiegany Skaryszew Tak
36 Magda Sajewicz 1984 Gdańsk Ultra Way Team Tak
37 Sebastian Skoczek 1981 Gruszczyn Parkrun Jezioro Swarzędzkie Tak
38 Wojciech Skoczylas 1966 Radom Tak
39 Krzysztof Skomra 1979 Radom Banda Lulusia Tak
40 Grzegorz Szczepański 1962 Legionowo Bravehearts Legionowo Tak
41 Sylwia Trzebiatowska 1991 Gdynia Projekt 1000up Tak
42 Tomasz Typiak 1980 Pysznica Tak
43 Dmytro Voitiuk 1990 Skarżysko Kamienna Daniel Wosik Mountain Sky Race Biegacz Górski DWA MR Tak
44 Przemysław Wójtowicz 1986 Szydłowiec Tak
45 Zbigniew Wolwowicz 1973 Nowa Dęba Tak
46 Teresa Wysocka 1975 Siemiatycze Sprinter Siemiatycze Tak
47 Kamil Wysocki 1979 Siemiatycze Sprinter Siemiatycze Tak
48 Grzegorz Ziemiański 1984 Tarnów mcp team Tak
49 Martyna Zwatykanicz 1979 Rumia Projekt 1000up Tak
50 Tomasz Łoskot 1978 Wilga Wojska OT Tak
51 Adam Łupiński 1994 Warszawa Tak